Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

"Crysis 2 has a lot of cool weapons and Nano-upgrades, incredible graphics, great game mechanics and a lot of variations. The single player campaign took me about 13 hours to get through and had tons of action all the way. It would simply be a shame not to call this the best action game so far this year. Crytek have done it again." - Gamereactor UK

 

Nawet biorąc poprawkę, że zawsze ci recenzenci obijają się w przechodzeniu gry to i tak sporo.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograłem 2 godziny w Crysisa 2 i muszę stwierdzić że to najładniejsza a gra na konsole. Mówię to po ograniu takich gier jak Uncharted 2, Killzone 3, Gears of War 2. Poza grafiką kampania jest za(pipi)ista, nie można się oderwać od grania. Dla mnie narazie to najlepszy fps w jakiego grałem na tą generację konsol. Chciałbym żeby zrobili Halo 4 na tym silnku.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie po obejrzeniu masy filmików w wysokiej jakości to najładniejszy tytuł na Xbox 360. Grafika oczywiście lepsza niż w Killzone 3. Tam głównie to efekty cząsteczkowe i tylko one w Crysis 2 niesamowite ostre i dobrej jakości tekstury, piękne wybuchy. Jak oni to zrobili na 512 Ram?

 

Pytanie dla tych co już grają, jak od strony szybkości, są spowolnienia?

 

Dla kolegi o nicku JacekW mam poradę: jak najszybciej do okulisty, to może być poważna wada wzroku skoro nie widzi różnicy między BC 2 a Crysis 2 na Xbox 360.

 

Gorszą diagnozę można postawić po porównaniu przez niego strony technicznej Crysis 2 i MW 2, to już może być poważne schorzenie umysłowe, zapisz się najlepiej od razu do okulisty i psychiatry. Po co masz dwa razy biegać.

 

Owszem grafika na moim dobrze wypasionym PC w BC 2 jest świetna ale na konsoli to już słabiutko oj bardzo słabiutko, co nie zmienia faktu że jest to najlepszy FPS na rynku (multi).

 

Piszę to po ograniu wielu dni w tą grę na Xbox 360, PS3 i PC

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Koles ty przestan z siebie robic pajaca, najperw zagarj w ta gre a potem sie wypowiadaj bo takich medrcow od filmikow z gier to jest pelno i jeszcze zaden nic madrego nie powiedzial to po pierwsze. A po drugie to wypowiedzialem wlasne zdanie na temat tej gry i naprawde nie interesuje mnie twoje zdanie na jej temat tym bardziej ze nawet jej nie widziales na oczy.

I zanim napiszesz jakies swoje z dupska madrosci to skrzyzuj nogi przystaw nos do tylka i pusc bąka to ci odswiezy umysl.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

nie pisze tam tego bo jak widzę co tam Boban wyprawia to nie chce mi się całej niedzieli psuć :P On twierdzi nawet ,że to wersja na ps3 jest lepsza a i tak całościowo Crysis2 jest daleko za czołówką najładniejszych gier na tej generacji.

 

Więc wolę się tam nie udzielać :)

Odnośnik do komentarza

Po ukonczeniu gry stwierdzam ze jest bardzo solidna pozycja tak jak pisalem wczesniej graficznie moglo by byc lepiej no ale nie sama grafika gry stoją. To co z poczatku odrzucalo czyli wszyscy wala do ciebie zanim sie pokarzesz jest jednak "dobre" bo zmusza do kombinowania wiec mamy tu solidna dawke stealth. Dzwiek ,fabula, upgrady i cover system naprawde sprawdzaja sie wysmienicie.

Odnośnik do komentarza

Pytanie tylko, czy będzie to możliwe do zmiany z poziomu menu czy trzeba będzie np. zmienić region w dashboardzie. Bo mam wątpliwości, na jednym z filmików jakiś gość łaził po menu pokazując wszystko i tam nie było żadnej opcji co do zmiany języka, no ale to była bodajże angielska wersja i PC...

Odnośnik do komentarza

Pytanie tylko, czy będzie to możliwe do zmiany z poziomu menu czy trzeba będzie np. zmienić region w dashboardzie. Bo mam wątpliwości, na jednym z filmików jakiś gość łaził po menu pokazując wszystko i tam nie było żadnej opcji co do zmiany języka, no ale to była bodajże angielska wersja i PC...

 

Gra pyta na poczatku, chyba za kazdym razem w jakim chesz grac jezyku, wiec to typowa zagrywka EA bardzo dobra zreszta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...