Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się tego słuchać i jak brzmi głos nanokombinezonu bo to najważniejsze:P

Mysle ze w tej kwestii powinno byc ok...w hiszpanskiej i niemieckiej wersji glosy nanosuit sa praktycznie takie same jak w angolu...podejrzewam ze w kazdym jezyku bedzie uzyty ten sam syntezator.

Edit.

http://www.youtube.com/watch?v=LpU3OdL24Ns&feature=player_embedded

0:40 - hiszpan ;)

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

No to w takim razie EA PL moich pieniedzy nie zobaczy. Barany. Jakby chociaz cena byla nizsza to czlowiek moglby rozwazyc zakup, ale oczywiscie wychodzi drozej niz zakup wersji z oryginalnym dubbingiem :angry:

 

down:

No i dlatego ja mam wy(pipi)ane na nich. Mam tylko nadzieje, ze wersja na X360 sprzeda sie w PL beznadziejnie. Nie bede musial przy nastepnej grze kombinowac z zakupem.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
Mysle ze w tej kwestii powinno byc ok...w hiszpanskiej i niemieckiej wersji glosy nanosuit sa praktycznie takie same jak w angolu...podejrzewam ze w kazdym jezyku bedzie uzyty ten sam syntezator.

 

No nie wiem żeby to nie była kicha ,znając możliwości polskich "gwiazd" to spodziewam sie charczącego Milowicza w roli kombinezonu :verymad:. Reszta dubbingu mi wisi ale jak spaprają głos kombinezonu to idę się powiesić.

Odnośnik do komentarza

tyle ze w sklepach pewnie nie dostaniesz angielskiej wersji i trzeba szukac na allegro. Chcialbym zobaczyc na YT polski dubing.

 

Ale moze nie ma co siac paniki. Jak dubbing sie okaze na takim poziomie co Bad Company 2 ? heee ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No to mnie wkur.wili.

 

Patrzcie tylko co napisała do mnie "pomoc" wcześniej

 

zjcdu1.jpg

 

jak widać podałem platformę, a oni mimo tego wprowadzili mnie w błąd. Pajace.

 

Nie wiem, czemu tak przeżywacie. Kupi się wersje ENG i będzie dobrze :)

 

Ale gdzie? w tym playspocie już nie ma ponoć. Żeby ich szlag, napisaliby od razu że nie ma angielskiej ścieżki, to bym zamówił tam albo zavvi i bym miał do końca tygodnia :/

 

Zamiast tego dali rosyjski język... no ku.rwa dla mnie niepojęte to jest.

Odnośnik do komentarza

No nic,pozostaje tylko szukać anglika albo liczyć ze nie spierd@lą polskiej wersji.

Tym czasem przeczesuję internet w poszukiwaniu filmiku z polskim dubbingiem.

Dzisiaj albo jutro powinny się jakieś pokazać :geek:

 

Edit: Szymek_PL_

Ogrywasz właśnie wersję PL?

Mógłbyś zarzucić jakiś filmik na YT??

Nawet komórczakiem nagrane z tv byle żeby było słychać głosy....

 

Swoją droga to wiedziałem że spierd@lą głos nano :angry2:

 

Polska reklama Crysisa 2:

 

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...