Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi)ac to jak jest tlumaczone, sek w tym, ze tu akurat glos jest o wiele gorszy niz w wersji angielskiej. Lubie dubbingi, Killzone 3 mi sie podobal w wersji PL, chociaz bylo bez rewelacji, Bad Company cjest chyba najlepiej spolonizowana gra, ale nawet mi zalezalo na oryginalnym glosie przy zmianie kombinezonu, bo on po porstu uzaleznia... polski tak rady nie daje... <_<

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś miał łeb na karku to przetłumaczyłby to jako "kamuflaż włączony". Zresztą i tak dobrze, że nie nazwali tego w pełnej zgodności ze słownikiem.

 

cloak - szeroki płaszcz, peleryna

 

"Peleryna włączona"!! kurna jak Harry Potter.

 

Dubbing w polskich grach to jedno, brak możliwości jego wyłączenia albo ograniczenie się tylko do napisów to drugie.

Odnośnik do komentarza

Nanosuit w polskiej wersji brzmi w jednych momentach swietnie, a raz dziwacznie. Coz, ustawilem polski na potrzeby nagrania - gre przechodze w jezyku angielskim. Ale drugie podejscie zalicze po polsku... bo napewno takie bedzie.

 

Czekaj czekaj przechodzisz grę w j.angielskim??

To znaczy że grasz na PS3 czy jednak na xboxie są dwie wersje językowe??

Odnośnik do komentarza
Czekaj czekaj przechodzisz grę w j.angielskim??

To znaczy że grasz na PS3 czy jednak na xboxie są dwie wersje językowe??

Tak, gram w wersje na PS3. Niestety nie moge przekazac Ci dobrej wersji, ze na X360 sa obie wersje jezykowe. ;)

 

Edit: Yeti - na samym poczatku przy wlaczeniu gry za kazdym razem masz wybor jezyka i nie liczylem, ale chyba jest z 10 wersji jezykowych.

Edytowane przez Mastah
Odnośnik do komentarza

Pograłem w nocy dwie godzinki w Crysis 2 no i faktycznie grafa urywa łeb nie wiem czy lepsza od tej z Killzone 3 bo w niego grałem tylko w Media Markt to się nie wypowiadam :blink: Ale napewno ładniejszego FPSa na mojej konsoli nie ma (teoretycznie ona nie powinna udźwignąć takiej grafiki ) . Crysis 2 jest jak God of War 2 na PlayStation 2 i kto teraz zacznie coś mówić o BC 2 albo CoD ( :laugh: ) może się puknąć albo lepiej od razu zarejestrować się do okulisty ( podobno się długo czeka). No ale na glinianych nogach ten kolos bo mimo, że grę mam zainstalowaną na HDD to tekstury się dość często doczytują, woda wygląda fenomenalnie, kolory są niesamowite cienie fotorealistyczne ale kuźwa co jakiś czas na ścianach pikseloza jak na PSX :huh: Gejmplej taki na dwa razy. Gra jest jak Far Cry 2 (wrogowie widzą cie z kilometra i mają 95 % skuteczności strzałów) Do tego skubańce dobrze się maskują a to, że na ekranie latają setki śmieci i wszystko dosłownie żyje nie ułatwia strzelanie ( markowanie celów mogą sobie wsadzić ) ale z drugiej strony to wszystko wymusza na nas korzystanie z kamuflażu więc jest git. Dla mnie ocena wstępna 8 /10 .

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam już swój egzemplarz na xboxa. Jeśli chodzi o dubbing to moim zdaniem tragedia. Na filmiku początkowym zaniża dodatkowo jakość dźwięku. Głos kombinezonu brzmi jednak dobrze- tym zawiedziony nie jestem. Choć brak angielskiej ścieżki to i tak niezła kpina od EA. Napisze do nich w tej sprawie. Na pewno nic nie wskóram ale niech wiedzą że z klientem się tak w hUja nie leci. Tym którzy nie kupili radzę omijać tę wersję szerokim łukiem. No chyba że ktoś lubi dubbing, bo ja jestem na niego bardzo uczulony.

Odnośnik do komentarza

Gra skończona. Świetne kilka godzin spędzonych przy konsoli. Grafika - tekstury czasem się doczytują, jakość tekstur zwłaszcza w budynkach cholernie nierówna, ale trzeba jasno powiedzieć, że to najładniejszy FPP na X-a. W pewnych momentach można się zastanawiać, jak udało im się tyle wycisnąć z 360. Miasto jest zrobione kapitalnie, detale, woda. Sama rozgrywka też może się podobać. Ogólnie Crysis 2 oceniam na 9,5/10. Ten silnik ma ogromny potencjał.

Odnośnik do komentarza

Mam ps3 i xboxa . Nadal wolę naparzać w multiplatformy na xboxa (bo exclusivów to już żadnych nie widzę...) gdyż pad od 360'tki jest dla mnie najlepszym padem w historii a pozatym mam x'sa w pokoju a ps3 pod telewizorem w salonie (filmy hd się kłaniają). Teraz akurat trzepie yakuze 3 i w kolejce czeka 4 czyli exy dla ps3. Czemu to wszystko piszę ?

Dla Crysis 2 miałem przerwać zabawę na ps3 i powrócić do mojego ukochanego xboxa ale po tym co EA zrobiło z brakiem wyboru wersji językowych chyba nie mam wyjścia i muszę kupić grę na ps3. Qrde po kiego grzyba wydają tę grę z dubbingiem jak nawet dragon age 2 i bulletstorm miał tylko napisy?! Chyba sprzedaję xboxa w pizdu bo jak tu grać jak dodatek do ME2 nie jest dostępny na xbox live polskim (a na ps3 jest) i gry jak już mają dubbing to na xboxa zawsze nie ma wyboru (dragon age 1 czy Mass effect 2 <- z zagranicy grę ściągałem). Naprawdę mam wrażenie że Microsoft i EA robią wszystko aby ludzie przeszli do obozu Sony.

 

No nic mam parę gier jeszcze na x'sa niedokończonych ale jak je skończę chyba przenoszę się w całości na ps3.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...