Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Przestańcie płakać już o braku angielskiej wersji - bana na allegro macie, amazon.co.uk na wasz widok serwery wyłącza czy karty płatnicze blokuje? :whistling:

Przypominam, że wysyłka na brytyjskim amazonie powyżej 25 funtów jest za darmo.

Nie kupujcie polskiej wersji, jeśli nie chcecie, przynajmniej na wynikach sprzedaży EA PL się to odbije i tyle.

Odnośnik do komentarza

A dojdzie paczka z gra juz jutro albo chociaz na piatek ? No wlasnie. Placz jest bo EA Polska sciemnialo i przez to niektorzy zagraja przynajmniej tydzien pozniej niz reszta.

 

EDIT:

EA Polska jest zalosne. 10 min temu odpisali kumplowi, ze na X360 bedzie do wyboru polski i angielski ...

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

A dojdzie paczka z gra juz jutro albo chociaz na piatek ? No wlasnie. Placz jest bo EA Polska sciemnialo i przez to niektorzy zagraja przynajmniej tydzien pozniej niz reszta.

Bez przesady, zdarza się, że paczka z UK idzie szybciej niż przesyłka krajowa, więc nie zakładaj z góry, że dostaniesz po tygodniu (choć i tak oczywiście może się zdarzyć).

Odnośnik do komentarza

Weźcie się ogarnijcie, jakieś płacze, bełkoty. Zamówię sobie po premierze na spokojnie i jakoś wielkiej różnicy nie będzie, czy zagram 2 dni później, czy wcześniej. Jeśli komuś naprawdę zależało, to już dawno zainteresował się tą sprawą i miał mnóstwo czasu, aby grę zakupić na zagranicznych stronach.

Odnośnik do komentarza

Tak, bylo mnostwo czasu zeby zamowic gre z zagranicy, ale nikt tego nie robil bo EA Polska uparcie twierdzilo (i nadal twierdzi) ze do wyboru w naszej wersji bedzie angielski dubbing . Tak trudno to pojac ?

 

PS. Tu nie chodzi o roznice 2 dni tylko tygodnia lub nawet dwoch.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Chyba się im pozamieniały ikonki w tym porównaniu grafiki :P A poważnie niezłe zaskoczenie spodziewałem się że na pleju będzie gorzej niż na klocku

 

http://www.lensoftruth.com/head2head/verdictscreen-shot-comparison/head2head-crysis-2-retail-screenshot-comparison/

 

 

 

Mefi23-> Ja na obsługę z EA Polska złego słowa nie powiem ale Ins ma racje, tym razem ktoś leci w kuśkę i to równo. <_<

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

hmm, ja pogralem u kumpla z 30 minut i jedyne co mi bardzo przeszkadza, to 30 klatek na sec, ktore niestety rzucaja sie w oczy... Szkoda, ze ta gra nie wyciaga chociaz 50, bo przez brak ultra plynnosci az takiego wrazenia nie zrobila...

 

EDIT: Polski dubing mi sie nie podoba, tmbardziej nanokombinezonu!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Prosiliście o próbkę jak prezentuje się polski dubbing. Nagrałem fragment z początku gry, więc myślę, że jesteście teraz w stanie stwierdzić.

 

http://w654.wrzuta.pl/audio/0nTYc0k6Rd3/crysis_2_dubbing_pl

 

Dzięki za to. Jak oni to zrobili, że w niektórych momentach nanosuit brzmi dobrze, a raz jakby gimbus bawił się syntezatorem w audacity... oczywiście inne głosy to również kibel.

 

Trza szukać anglika.

 

EDIT: "włączono maskowanie"

 

facedesk.jpg

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...