Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ok w końcu mam chwilę by dodać coś od siebie 

 

GRA JEST SUPER AŻ BOJĘ SIĘ BY FABUŁA ZA SZYBKO SIĘ NIE SKOŃCZYŁA :)

 

Ale minusy są:

 

- Rzeczywiście problemy z karetkami są, raz miałem akcję że sanitariusze wracają do karetki a tu zonk bo karetka sama odjeżdża :) oczywiście ciała nie zabrali

- gdy pada deszcz jest mniej przechodniów ale co parasolek nie ma (już chyba w innych tytułach ludzie otwierali parasole)

- jeden jeden klub ze striptizem 

- ogólnie trochę mało interaktywnych budynków

 

Co do doczytywania i vsinic się nie wypowiadam bo i tak świetnie to wygląda jak na taki sprzęt i taką wielką mapę, genialne odwzorowanie pilotażu samolotu :) turbulencje to miód na moje serce.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj planuje pobić mój rekord wgraniu, nie mam nic do roboty, deszcz napierdziela idealne warunki :). Mam na zegarze gry ponad 20h i zaliczonych 20 kilka misji.Wczoraj wieczorem nie grałem w ogóle i normalnie jej głodny.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Gość grający Trevora powinien dostać Oskara, Grammy, Telekamere i Złotego Lwa, każda dosłownie każda cutscenka, przejazd autem w trakcie misji jest przepełniona tak za(pipi)istymi tekstami, psychozą i beką że składam pokłony dla tego kto wymyślił tę postać :D

 

 

Cutscenka po misji w porcie jak Trevor planuje napad na doki mnie położyła, w sumie ta przed misją też :D

 

Odnośnik do komentarza

Tak, latanie rządzi. Lecisz sobie na wodą, w tle góry i lasy, wszystko skąpane w słońcu... coś pięknego! Problem mam tylko by utrzymać samolot przy przelotach nad niskimi mostami. Ale to wszystko kwestia ćwiczeń. Chciałem kupić helikopter, ale ceny straszne. Generalnie tereny Trevora i jego misje to świetna zabawa. Rozwalają mnie teksty w czasie jazdy, np. gdy wiozłem pijaną parę do sekty w górach (randomowe zadanie). Główna fabuła leci w tej części szybko i sprawnie. Tak jak zapowiadał Rockstar i pewnie znudzeni misjami w IV i RDR się cieszą, ale moim zdaniem przydałoby się więcej prostych zadań dla Franklina. Polubiłem go bardzo, a tych niggowych tekstów mógłbym słuchać stale.

Odnośnik do komentarza

To samo sobie myślałem. Ja tam bardzo lubię schemat od zera do bohatera, kiedy robisz jakieś proste misje na rowerku i tylko słuchasz tych odjechanych dialogów. Ale ja to ja, dla mnie nudne i bure GTA IV to poprzednie GOTG ;).

Odnośnik do komentarza

Przestań myśleć o tym jak o GTA IV i spróbuj oddzielić te dwa modele. Ja na koniec piątki autentycznie polubiłem sterowanie furami (szczególnie tymi szybkimi), choć na początku miałem lekko nietęgą minę.

Odnośnik do komentarza

@wojnar

 

Zapisałeś przed ostatnią misją? Ja nie wytrzymałem i siedziałem do 4 w nocy, by wszystkie zakończenia ograć. Ogień z du,py i szczena w piwnicy!

 

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...