Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki masz build? Jak siła i jakis Claymore to będziesz się z nimi (pipi)l tydzień XD

Ja tak polazłem na 1 strzał z takim zestawem i rage quitow nie liczylem już potem. Na pewno łatwiej zdjąć chudego bo możesz grubego zostawić na drugim końcu ale i tak chudy skraca dystans swoim dashem i (pipi) jak nie masz staminy. A na tym etapie to raczej jesteś taki sobie. Drugim razem poszedłem z magia i nawet nie użyłem estusa ale soulsy wogole to jest przy magii easy mode imo. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

10 lat po premierze, ale skończyłem, lepiej późno niz wcale jak to mówią. Grałem w remaster na Switchu i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Spodziewałem się że gra gorzej się zestarzała (pomimo odświeżenia) i mechnicznie i graficznie, ale remaster daje radę, szczegolnie przenośnie.

 

Generalnie nie wiem co się tam na końcu podziało,

Spoiler

stanąłem w płomieniach, napisy i gra leci od nowa

 musze pooglądać jakies wyjaśnienie lore na YT.

 

Długo sie wzbraniałem przed Dark Soulsami, ale jak już zacząłem nie potrafiłem się oderwać. Ciągłe umieranie, tracenie dusz, frustracja, a mimo to nawet na moment nie chciałem porzucić gry. I ta satysfakcja z pokonania bossa <3 i te projekty poziomów że aż chce się zaglądnąć w każdy kąt <3 Dzieki DS nawet wróciłem do czytania Berserka po 5ciu latach bo tak się wkręciłem w klimat. 

 

Raczej nie będę zaczynał kolejnych części teraz (chyba są gorsze? przynajmniej takiem mam wrażenia po przeczytaniu kilku opinii), prędzej pogram w NG+ żeby poodkrywać rzeczy ktore mi umknęły przy pierwszym przejsciu (pewnie było ich sporo, np. nie mam pojęcia co stało się z gościem który siedział przy ognisku w firelink shrine, w pewnym momencie gry zniknął i już go nie spotkałem) a potem już tylko Elden Ring którym okropnie się jaram jak chyba niczym od czasow E3 z prezentacja LoZ BotW. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, voi tekku napisał:

10 lat po premierze, ale skończyłem, lepiej późno niz wcale jak to mówią. Grałem w remaster na Switchu i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Spodziewałem się że gra gorzej się zestarzała (pomimo odświeżenia) i mechnicznie i graficznie, ale remaster daje radę, szczegolnie przenośnie.

 

Generalnie nie wiem co się tam na końcu podziało,

  Ukryj zawartość

stanąłem w płomieniach, napisy i gra leci od nowa

 musze pooglądać jakies wyjaśnienie lore na YT.

 

Długo sie wzbraniałem przed Dark Soulsami, ale jak już zacząłem nie potrafiłem się oderwać. Ciągłe umieranie, tracenie dusz, frustracja, a mimo to nawet na moment nie chciałem porzucić gry. I ta satysfakcja z pokonania bossa <3 i te projekty poziomów że aż chce się zaglądnąć w każdy kąt <3 Dzieki DS nawet wróciłem do czytania Berserka po 5ciu latach bo tak się wkręciłem w klimat. 

 

Raczej nie będę zaczynał kolejnych części teraz (chyba są gorsze? przynajmniej takiem mam wrażenia po przeczytaniu kilku opinii), prędzej pogram w NG+ żeby poodkrywać rzeczy ktore mi umknęły przy pierwszym przejsciu (pewnie było ich sporo, np. nie mam pojęcia co stało się z gościem który siedział przy ognisku w firelink shrine, w pewnym momencie gry zniknął i już go nie spotkałem) a potem już tylko Elden Ring którym okropnie się jaram jak chyba niczym od czasow E3 z prezentacja LoZ BotW. 

3 jest moim zdaniem najlepsza 2 jest taka:) sobie:-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 6.06.2020 o 21:29, MarekCol napisał:

Dzięki panowie.

 

Jestem świadom, że Dark Souls jest inne, defensywne, wolniejsze, jestem na to przygotowany.

Kolejność 1, 2, 3 (duh...) nie pomaga :)

 

Chodziło mi o to jak grać, żeby żadnej zawartości nie ominąć, dla was może być to oczywiste, dla mnie nie jest, znalazłem na przykład taką poradę jak grać:

 

1. Dark Souls 1 Remastered - czytam, że podobnie jak edycja Prepare to Die, zawiera wszystkie dodatki, do tego posiada podrasowane wizualia.

Ale, czytam też, że lepiej zagrać w Prepare to Die i zainstalować moda DSfix, który wprowadza masę doskonałych dla PC poprawek do tej wersji. Więc nie wiem.

 

2. Dark Souls 2 Scholar of the First Sin - czytam, że tylko ta edycja posiada wszystkie dodatki (The Lost Crowns trilogy), a poprzednia ich nie posiada oraz ma inne, gorsze, rozstawienie przeciwników, itemów oraz słabszą grafikę (?).

 

3. Dark Souls 3 The Fire Fades Edition - czytam, że jest to kompletna edycja 3. części gry, zawierająca wszystkie DLC, więc tylko ta wersja wchodzi w grę.

 

Rozumiem, że każdy się z tym zgodzi? Nic nie pominąłem?

 

 

 

Musiałem zacytować :) O porady pytałem prawie idealne 2 lata temu, 2 lata później wszystkie Soulsy rozpracowane, każdy boss NG solo za mną, tyle mi wystarczy :)

Platyn nie będę robił, jedna w Bloodborne wystarczy. Zbyt spory backlog. Zostało Sekiro i Elden Ring.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Pierwsza część Dark Souls to byłoby 10/10 gdyby gra skończyła się w Anor Londo. To jest szczytowy punkt w grze i nic już nie trzeba było dodawać, z tym, że ja np. Darkroot całe zrobiłem przed Anor Londo a własnie jak patrzyłem po przejściu gry, większość graczy idzie tam po Anor Londo. Nie rozumiem tego czemu, skoro tam jest jest łatwiej niż w Anor i można sobie podbić poziom. 

 

Nie chcę spoilerować, ale od tego momentu jest gorzej. Nie jest źle, po prostu jest gorzej. Trochę przedobrzyli i niepotrzebnie dodano kilka miejsc, co grze wyszło na gorsze. Co nie zmienia faktu, że gra była świetna. Teraz spróbuję zagrać w Dark Souls 3. Zastnawiałem się nad Elden Ringiem, ale wydaje się być za duży, za długi czasowo i rozwleczony, tymi podróżami i zbieraniem przedmiotów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...