Skocz do zawartości

seria final fantasy


xzdunx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 lata później...

 

Na tym etapie nie ma już chyba co liczyć, który raz wydają to samo, ale z drugiej strony wszystkie klasyczne Finale na PC w swych oryginalnych wersjach, bez jakichś porąbanych modyfikacji graficznych, chętnie przygarnę.

 

Z tego co piszą gry będą sprzedawane osobno. Nie wiem też jakie faktycznie będą to wersje, bo z jednej strony pokazują np. Finala ze NESa, a z drugiej wersję PSP.

 

FF VI bym chętnie wreszcie przeszedł, jeśli będzie to dobra wersja. Nawet chętnie bym sobie też odświeżył pierwszego FF dla odmóżdżenia - wersję na PSP dobrze wspominam.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No ale że co?

 

Jeśli to oficjalne porównanie, to tragedii nie ma. A przynajmniej nie są to potworki z tych wersji androidowych...

 

Najlepiej, gdyby zrobili jakąś edycję, w której gracz miałby możliwość wyboru stylu graficznego. Mnie na przykład podobał się ten z PSP. No ale na to nie ma chyba co liczyć.

 

Mnie najbardziej interesuje FFV i FFVI i jeśli sprite'y będą wyglądały jak wyżej, to będzie ok. Choć rozumiem, że puryści mogą być niezadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Ja na 3DSie gram w wersję z GBA:

na pewno lepiej niż te nesowe piksele - gra wygląda w stylu snesowych IV - VI.

Chociaż gdybym miał możliwość. to wybrałbym nowszą wersję z PSP:

 

Ładniejszej edycji nie będzie. Szkoda, że nie zrobią rimejka w stylu FF III na NDS/smartfony/PC, które było w 3D. Ograć tak dwie pierwsze części? 

Odnośnik do komentarza
On 6/13/2021 at 10:14 PM, Suavek said:

 

Na tym etapie nie ma już chyba co liczyć, który raz wydają to samo, ale z drugiej strony wszystkie klasyczne Finale na PC w swych oryginalnych wersjach, bez jakichś porąbanych modyfikacji graficznych, chętnie przygarnę.

 

Z tego co piszą gry będą sprzedawane osobno. Nie wiem też jakie faktycznie będą to wersje, bo z jednej strony pokazują np. Finala ze NESa, a z drugiej wersję PSP.

 

FF VI bym chętnie wreszcie przeszedł, jeśli będzie to dobra wersja. Nawet chętnie bym sobie też odświeżył pierwszego FF dla odmóżdżenia - wersję na PSP dobrze wspominam.

bedzie zachowany oryginalny poziom trudności  NESa/SNESa?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

https://store.steampowered.com/bundle/21478/FINAL_FANTASY_IVI_Bundle/

 

40zł za 1 i 2, 65zł za każdą kolejną. Lub bundle ze wszystkim. 1-3 mają screenshoty.

 

Czyli tak jak nazwa wskazuje, pixel remaster, ale sama gra taka jak klasyki, na dobre i na złe.

 

V i VI kupię, resztę sobie odpuszczę raczej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Just now, Labtec said:

 

Ale tam straszne loadingi były, a jak podłączysz pada od PS/Xbox to większej jakoś nie ma różnicy w graniu na PC 

ja jestem człowiekiem starej daty i mnie loadingi nawet te z pierwszego Resident Evil w ogole nie ruszają. Nie wiem, ja uważałem sie za człowieka nerwowego, ale widać neuroza panuje większą wśród innych ludzi. 

Odnośnik do komentarza

to tylko chyba FF6 miała dłuższe loadingi niz SNES/GBA edycje wiec nie jest tak źle, ale wole świeższą wersje pod 4K niż klasyczne 480p w dzisiejszych czasach,

mam taki backlog ze pewnie te pixel remastery dopiero zacznę zbierać jak będą przeceny 

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

75 USD za zwykłe pudło, 260 USD za kolekcjonerkę. Obie rzekomo dostępne tylko w sklepie Square Enix.

 

“Quantities will be extremely limited, so be sure to preorder before it sells out.”

 

Aż tak mi na pudełku chyba nie zależy... Zostanę raczej przy Steamie, ale jeszcze zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że człowiek nadrobił szóstkę na PSP i ograł tego retro sztosa. Co prawda była to okropna wersja PSX z przydługimi loadingami, ale podołałem xd. Teraz przez pryzmat czasu większość odsłon pewnie by poleciała po prostu ze Snesa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...