Skocz do zawartości

Motywacja


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Ja teraz muszę 2 dni w tyg z biura robić i obok mam zdrofit, więc trochę z musu tam śmigam w trakcie pracy. Siłownia fajnie wyposażona, ale kurwa klientela to takie bydło, że ja pierdole i aż się wkurwiam na myśl, że muszę tam ćwiczyć. Pierdolnik z ciężarami, drążkami, hantle od pary znaleźć to jak zabawa w gdzie jest walle + od zajebania tych lamusów personalnych ze zblazowanymi korposzczurami, którzy im każą robić jakieś superserie na pół siłowni.

W dobie internetu to trzeba być serio leniwą kurwą by sobie nie umieć rozpisać treningu, bo ja bym tych wszystkich trenerków po weekendowym kursie to pogonił do uczciwej roboty.

Post troche nadaje sie do co cie w zyciu wkurwia xd

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 3.02.2023 o 09:35, kanabis napisał:

Ale trening czego? Bo ja np lubie samotne treningi. Inni tylko mnie wkurwiaja :)

 

Dobrze się trenuje z przyjacielem, gdy ja nie nie miałem dnia to on mnie motywował, a gdy on nie miał to ja jego. W 1997 tak chodziłem na siłkę 3 lata, a w 2011 na Muay Thai 2 lata, ale jak nie ma chętnych to samemu też jest zajebiozo :)

 

Spoiler

Najlepszą motywacją jest cel, wyznaczyć sobie cel i do niego dążyć, ale cel to tylko wisienka na torcie, sama droga jest w pytę :)

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Panowie, pytanie. Ponieważ wyniki mam coraz lepsze to czas, żeby zwalić ten bebech i to co powstało przez leki. Wymyśliłem sobie, że będę po pracy godzinkę chodził, czyli 5 razy w tygodniu. Ma coś takiego sens? I co robić na początku? Przyznaję też, że nie jestem jakimś megafanem diet. Znaczy patrzę na to co jem, nie obżeram się świństwami, ale zdarza się zjeść w Macu czy iść na pizzę. Co z tym? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...