Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie że można oddzielić. Ale jakbym miał się w to bawić to już wolę sobie jakieś DMT upichcić ;).

Po kodeinie niestety są zaparcia.

No ale do oddzielenia paracetamolu od kodeiny wystarczy termometr , szklanka wody i filtr do kawy. Obstawiam ze jakies "upichcenie" dmt to bardziej skomplikowany proces ;)

Odnośnik do komentarza

Prośba o poradę i jakieś tipy. Powoli kończę redukcję, i zejdzie mi się to z urlopem (wyjazdy za granicę, potem fest muzyczny czyli 5 dni pijaństwa, także diety się nie dopnie, ogólnie w urlopie planuję mocno jechać na WPC żeby chociaż białeczko dobić). Mam czas do końca lipca, potem w planach zmiana treningu i sucha masa. Rozważam 3 opcje:

a) pełny miesiąc redukcji, jeszcze trochę obciąć kcal (obecnie poniżej 2450), po urlopie ew. dodać jeszcze z 4-5 tyg. redu
b) 2 tygodnie redukcji, i ze 3 tygodnie fazy przejściowej w masę (+200 kcal tygodniowo), urlop, i po urlopie masa
c) kończyć redu za moment, co tydzień +200 kcal gdzieś do powyżej 3k kcal, i wejść w urlop na nadwyżce

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza

mam parę pytań misie pysie

 

czy w trakcie redukcji oprócz tłuszczu mocna spada też tkanka mięśniowa? ostatni raz u dietetyczki byłem w marcu gdzie miałem 17% tłuszczu, teraz podejrzewam że mam gdzieś 14-15% (waga spadła z 83-84 na 82-82,5), chciałbym dojść do 10-11% i pytanie czy na takiej diecie siła mi nie spadnie? jak będę wpier/dalał 2g białka na kilogram ciała to chyba tkanka mięśniowa nie powinna spadać, byłem już parę razy u dietetyczki i widzę progres na masie mięśniowej i regres na tłuszczu, ale wtedy jadłem "normalnie" a teraz staram być na redukcji, żeby pozbyć się ulańca z brzucha :F

 

no i czy na redukcji mocno ograniczać węgle czy mieć to w (pipi)e dopóki jestem na ujemnym bilansie?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

to jeszcze powiedz czy węgle jeść po treningu, który robie zawsze wieczorem? generalnie zawsze jak robię obiad czyli np cyc + ryż/kasza to zawsze to dziele na pół i jem to samo przed i po treningu, nie wiem czy dobrze robię szczególnie że teraz chce redukować

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...