Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

W listopadzie mają byc zawody karate o ile nie zrobią lockdauny znowu. Chociaż w grudniu i tak były zawody, ale bez publiki i ktoś tam nawet startował. Po covidzie zleciałem 3kg, ale już odrobiłem 6kg. Będę w kategorii powyżej 35lat do 80kg jak dam radę. Wypada więc jeszcze troche masy złapać, hehe. Ale u mnie to normalne, że zawsze z cięższymi sparowałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość lpcl
21 minut temu, kanabis napisał:

Wiadomo ze od sterydow. Tak czy siak kiepsko sie patrzy na nekrolog z rocznikiem tym samym co twoj :/

 

Jeden bierze koks cale zycie i dozywa 80. Drugi 30. Do konskich dawek trzeba po prostu tez miec predyspozycje najwyrazniej. Szkoda chlopa.

Nie no to mi przypomina flexa wheelera, który też miał z nerami problemy i pompował sterydy i potem transplantacja. A teraz nogę upierdolili i nie wiem czy kolejnej nie amputują.

Fala zgonów wśród 30 latków w wwe i kulturystów jak rich, Dallas, munzer, sonnbaty, kovacs też pokazują, że perspektywa tej 80 to jak z palaczami, którzy jarają całe życie. No zdarza się ale raczej rzadko. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
2 minuty temu, maciucha napisał:

to aż tak znana postac była?

z 8-9 lat jakoś tam siedzę w temacie siłowni/kulturystyki ale nigdy o gościu nie słyszałem

Ja też nie słyszałem dopóki tutaj ktoś nie wrzucił info ale na kfd nie wchodzę więc pewnie dlatego. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, lpcl napisał:

Nie no to mi przypomina flexa wheelera, który też miał z nerami problemy i pompował sterydy i potem transplantacja. A teraz nogę upierdolili i nie wiem czy kolejnej nie amputują.

Fala zgonów wśród 30 latków w wwe i kulturystów jak rich, Dallas, munzer, sonnbaty, kovacs też pokazują, że perspektywa tej 80 to jak z palaczami, którzy jarają całe życie. No zdarza się ale raczej rzadko. 

No ale sporo z nich jednak procz sterydow prowadzilo tez srednio zdrowy tryb zycia. Szczegolnie jesli chodzi o koksiarzy z wwe

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
4 minuty temu, kanabis napisał:

No ale sporo z nich jednak procz sterydow prowadzilo tez srednio zdrowy tryb zycia. Szczegolnie jesli chodzi o koksiarzy z wwe

 

 

Branie sterydów też ciężko nazwać zdrowym trybem życia. xd

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
2 minuty temu, maciucha napisał:

ach wwe :banderas:

jak byłem w gimnazjum 65kg szczurem to sobie wyobrażałem że kiedyś będę tak wyglądał jak będę ćwiczył regularnie i jadł kurczaka :rayos:

 

 

Spokojnie jeszcze masz szansę, triple w tendencji spadkowej już od dawna. xd

 

Triple H Photo 2013 01.jpg

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lpcl napisał:

Branie sterydów też ciężko nazwać zdrowym trybem życia. xd

Nie zebym sie bawil w litwina ale jednak steryd sterydowi nie rowny bo branie niewielkich dawek teścia a nakurwianie konskich dawek winstrolu, hormonu wzrostu i diuretykow zeby jak najbardziej sie odwodnic przed wystepami to chyba roznica ;) A branie tego i wciaganie koksu i chlanie wódy to juz raczej wogole kiepski pomysl jak wielu z wwe.

 

Moze z tym 80 przesadzilem ale gosci co biora testosteron i maja 70 lat sam znam. Waldek Nol i jego paru kumpli z silowni u nas np. I nie narzekaja na zdrowie za mocno. No i nie wydaje mi sie ze prowadza niezdrowy tryb zycia mimo ze biora tescia.

 

I szczerze to raczej o zgonach w wieku 30-40 lat sie slyszy rzadko. Przewaznie jak ktos przesadzi, łaczy z prochami/wódą , serducho nie wytrzyma bo przerost, nery, watroba itd

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
3 minuty temu, kanabis napisał:

Nie zebym sie bawil w litwina ale jednak steryd sterydowi nie rowny bo branie niewielkich dawek teścia a nakurwianie konskich dawek winstrolu, hormonu wzrostu i diuretykow zeby jak najbardziej sie odwodnic przed wystepami to chyba roznica ;) A branie tego i wciaganie koksu i chlanie wódy to juz raczej wogole kiepski pomysl jak wielu z wwe.

 

Moze z tym 80 przesadzilem ale gosci co biora testosteron i maja 70 lat sam znam. Waldek Nol i jego paru kumpli z silowni u nas np. I nie narzekaja na zdrowie za mocno. No i nie wydaje mi sie ze prowadza niezdrowy tryb zycia mimo ze biora tescia.

 

I szczerze to raczej o zgonach w wieku 30-40 lat sie slyszy rzadko. Przewaznie jak ktos przesadzi, łaczy z prochami/wódą , serducho nie wytrzyma bo przerost, nery, watroba itd

Stallone też polecał hormon wzrostu. Tutaj w wieku 72 lat. 

Tylko nas na to nie stać, poza tym ma tam pewnie sztab speców co mu to rozpisują. Ale tak jak napisałeś. Dzisiaj wiedza o tych środkach jest na pewno większą i można je jakoś tam stosować "w miarę bezpiecznie". 

Tylko czy warto? Jeśli idą za tym jakieś konkretne pieniądze to może i tak. Ale żeby się tam prężyć na siłowni czy innym basenie to już imo nie specjalnie. Ale co kto lubi. 

b89cc4320731412df4ec4b891e3dd4fc.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie no pewnie ze tak jak piszesz. Wiesz mnie by odstraszalo samo to ze nie mialbym dostepu do aptecznych wersji a kupowanie czegos co masz sobie wstrzyknac do organizmu od wytatuowanego trolla z silowni to :reggie:

 

Co do kontroli dopingowych. Ufc tez odczuło

 

Niby tlumaczy ze to przez to ze wujaszekJJ mu rozpisywal diete ale ja mu nie wierze

 

 

overeemzmiany.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...