Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lpcl
4 minuty temu, kanabis napisał:

Nie no pewnie ze tak jak piszesz. Wiesz mnie by odstraszalo samo to ze nie mialbym dostepu do aptecznych wersji a kupowanie czegos co masz sobie wstrzyknac do organizmu od wytatuowanego trolla z silowni to :reggie:

 

Co do kontroli dopingowych. Ufc tez odczuło

 

Niby tlumaczy ze to przez to ze wujaszekJJ mu rozpisywal diete ale ja mu nie wierze

 

 

overeemzmiany.jpg

To była ta sławna konina. xd

Ale trzeba powiedzieć, że jj też był łapany na dopingu a wygląda jak szkielet. W sumie to pewnie i tak ładują tylko nie tak chamsko jak zwykle i tyle. Swoją drogą szkoda, że Reem ma ten łeb już taki obity i nie zostanie przez to nigdy mistrzem bo nawet go lubię. 

Odnośnik do komentarza

No oni maja tam jakis limit jaki moga miec poziom testosteronu wiec pewnie do takiego poziomu tez ładuja jak maja mniej. Za czasow Lance w kolarstwie bylo podobnie. Byl dozwolony poziom hematokrytu ktory w duzej mierze odpowiada za wydolnosc tlenowa. Epo go zwiekszalo. Ale i na to mieli sposoby. Dlatego przetaczali krew itp. Teraz sa chyba paszporty genetyczne tak jak w lekkiejatletyce. I tak cos tam pewnie biora tylko innego/inaczej/w innym terminie. 

 

Ciezko aby bez tego czlowiek byl w stanie przejechac np giro ktore teraz jada. 21 dni codziennie po 170km przewaznie pod gorke z takimi srednimi predkosciami, to tylko ludzie jednak :reggie:

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
2 minuty temu, kanabis napisał:

No oni maja tam jakis limit jaki moga miec poziom testosteronu wiec pewnie do takiego poziomu tez ładuja jak maja mniej. Za czasow Lance w kolarstwie bylo podobnie. Byl dozwolony poziom hematokrytu ktory w duzej mierze odpowiada za wydolnosc tlenowa. Epo go zwiekszalo. Ale i na to mieli sposoby. Dlatego przetaczali krew itp. Teraz sa chyba paszporty genetyczne tak jak w lekkiejatletyce. I tak cos tam pewnie biora tylko innego/inaczej/w innym terminie. 

 

Ciezko aby bez tego czlowiek byl w stanie przejechac np giro ktore teraz jada. 21 dni codziennie po 170km przewaznie pod gorke z takimi srednimi predkosciami, to tylko ludzie jednak :reggie:

Wiadomo, że sterydy w sportach typowo sylwetkowych (w sumie nie wiadomo czy kulturystyka to w ogóle sport bo kryteria oceny są mocno subiektywne jak w jakiś wyborach miss Mazowsza) czy tam siłowych to tylko odprysk i one są tam gdzie jest największą kasa i używają środki, które teraz pewnie nie są nawet wykrywalne. Beny johnsony i inne takie. 

Ale Armstronga to i tak w chuj szanuję. Pamiętam nawet w dodgeballu była taka scena jak vince vaugn chciał zrezygnować z turnieju i spotkał lancea i ten mu mówi coś w stylu no wiesz ja też kiedyś byłem w trudnej sytuacji. Miałem zdiagnozowane 3 gózy ale walczyłem i nie poddałem się i wygrałem 7 razy toure de France. Ale ty pewnie masz ważny powód żeby zrezygnować. xd

Odnośnik do komentarza

No Lance byl najlepszy. Bez dwoch zdan. Kazdy z kim wtedy walczyl zostal przylapany (Pantani, Ullrich). Takze szanse byly w sumie rowne :yao: Dlatego dosyc bekowo teraz wygladaja te podia tour de france jak tych co przylapano zdyskwalifikowano i odebrano miejsca.

 

No i w sumie z tym rakiem jajka juz moglby byc po drugiej stronie bo chyba mial przerzuty z tego co pamietam. No trzeba przyznac ze nawet mimo tego mrocznego pasazera to imponujacy zyciorys.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
22 minuty temu, kanabis napisał:

No Lance byl najlepszy. Bez dwoch zdan. Kazdy z kim wtedy walczyl zostal przylapany (Pantani, Ullrich). Takze szanse byly w sumie rowne :yao: Dlatego dosyc bekowo teraz wygladaja te podia tour de france jak tych co przylapano zdyskwalifikowano i odebrano miejsca.

 

No i w sumie z tym rakiem jajka juz moglby byc po drugiej stronie bo chyba mial przerzuty z tego co pamietam. No trzeba przyznac ze nawet mimo tego mrocznego pasazera to imponujacy zyciorys.

Mnie to akurat wisi czy oni biorą doping czy nie. W ogóle powinno to być zniesione i usankcjonowane pod względem sprawdzania stanu zdrowia. Ale wiadomo, że te wszystkie firmy co sponsorują ten cyrk nigdy na to nie pójdą bo trzeba udawać, że czysta rywalizacja i inne bzdety. Tak w ogóle możesz zobaczyć rekordy testowanych zawodników i nie testowanych i czasem testowani mają lepsze wyniki, więc można sobie dalej samemu odpowiedzieć na pytanie czy są czyści. xd

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
34 minuty temu, maciekww28 napisał:

ogólnie szukam coś dla swojej kobity bo ma problemy  z tarczycą + stawy

lekarka dała jej sterydy które dały super efekt ale poszło też w boczki 

czy taki animal flex da podobny efekt bez efektu tycia?

 

Ja okresowo lecę wyłącznie na zwykłym 4flexie i żadnych powikłań ;) nie dostrzegłem, a na pewno nie przyrostu wagi. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 Jak dla kobiety, to pewnie lepiej coś w proszku (dodatkowo w proszku podobno lepiej się przyswają). 

 

 Z ciekawości na yt słuchałem sobie recki animal felx i trafiłem na info że ten suplement 

regeneracja-stawow-7nutrition-steel-joints-drink-450g.thumb.jpg.2971b725c66fb6687d836a3d97bcf4fc.jpg

 

ma bardzo zbliżony skład do af i przy tym jest tańszy (ale za to tylko 22 dawki). Oczywiście jako że nie testowałem, to nie mogę z czystym sumieniem polecać. 

 

 Co do efektu tycia, to można przecież przeciwdziałać... regularne cardio załatwia sprawę :D:potter:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, maciekww28 napisał:

ogólnie szukam coś dla swojej kobity bo ma problemy  z tarczycą + stawy

lekarka dała jej sterydy które dały super efekt ale poszło też w boczki 

czy taki animal flex da podobny efekt bez efektu tycia?

Nie da az takiego efektu jak sterydy ale napewno mocno pomoze. Animal flex ma bardzo kompleksowy sklad dzialajacy tez przeciwzapalnie. Nie ma nic lepszego. Wiem bo moim  testerem jest matka ktora ma zwyrodnienie stawow i przerabiala wszystko. 

 

A np prewencyjnie polecam brac sobie kwas hialuronowy z olimpu i kolagen z wit c z olimpu. Za to niepolecam glukozaminy bo nic nie daje. Czesto jest ladowana do preparatow na stawy a tak naprawde zadne badania nie potwierdzaja jej skutecznosci. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Glukozamina zwiększa elastyczność więzadeł,średnio to wam pomoże przy stanach zapalnych.Te sterydy na stawy to były przeciwzapalne,a nie anaboliczne,dlatego złapała fat,bo wpływają na kartyzol.Dla mnie kluczowe by było stwierdzenie co wywołuje stan zapalny,wyeliminować ten czynnik jeżeli to możliwe ale nadal zażywać Animal Flexa.

 

Kabi mam pytanie,w poście z 21.05 napisałeś że nie chcesz się bawić we mnie ale małe dawki teścia są spoko dla starszych osób.Powiedz mi skąd czerpiesz wiedzę jakich dawek ja używałem?Albo że stosowałem syntetyczne diuretyki?

Odnośnik do komentarza

Jezu jaki ty Liti upierdliwy jestes xd No odnosilem sie do tego ze stallone bierze czysty apteczny testosteron z wyliczoną dawka co do jota przez dobrego lekarza zeby wygladac w wieku 70 lat a nie jak ty espionat przemycany na silce zza wschodniej granicy strzelany w dupe na oko jeszcze wmawiajac ze to samo zdrowie i w ameryce to kazdemu 30 latkowi rodzinny przepisuje.

 

Dziekuje za uwage, mam nadzieje ze pomoglem gremlinie.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Schodzisz na psy z poziomem wypowiedzi :D Miało być śmiesznie,wyszło żałośnie(chociaż pewnie Maciucha będzie zajarany,no bo w końcu jest żałosny).Nic nie wiesz o tym ile biję ponad to że napisałem że wbijam teścia,druga sprawa czy moje słowo jest dla ciebie wiążące?Tzn. wierzysz mi na 100%?Czy może akurat w tym przypadku?Także jak zawsze zayebałeś splot słów które ślina przyniosła ci do ust,licząc że będzie śmiesznie-nie jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...