Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Plugawy napisał:

Z ryciny 6 dowiedziałem się, że to co robię nazywa się wyciskaniem francuskim hantlami hehe już się czegoś z niej nauczyłem, niesamowita lektura.

 

Też mi już szkoda kasy na suple, chociaż jakby ktoś mi kupił gainera trec mass xxl czekoladowy to bym opierdzielił z przyjemnością. Zamiast białka to wolę zjeść dwa dodatkowe jajka Lki, ale rozumiem, że komuś w bebech sie juz nie miesci żarcie i łyka białko.

Zawsze mi się wydawało, że te białka to są dla ludzi co nie mają regularnej michy, no i dla tuczników co tam, chcą ważyć jak najwięcej. Zresztą jak się patrzy na strongmanów to tam u nich jedzenie to jest jak praca, te przygotowywanie posiłków, samo jedzenie itd. to trwa klika godzin dziennie. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kanabis napisał:

U mnie z chemii kreatyna dwa razy w roku i wit b12. Czasem kupie jakies białeczko ale bardziej dla smaku se popic po treningu bo po prostu lubie takie szejki. Tak to inwestycja w warzywka i owoce przede wszystkim. Nawet cole zero rzucilem na koszt muszynianki :yao:  

 

 

Dorzuć jeszcze witaminę d, kilka milionów jednostek nie zaszkodzi, widać to po koledze z forumka. xd

Odnośnik do komentarza

Stestowałem sporo substancji chrząstko-naprawczych i autentycznie te z Olimpu nic nie dawały po miesięcznej kuracji na którą pozwalała zawartość puchy. Gdzie olimp to 99 proc moich supli / poza cytruliną, bo chyba nie robią /.

4flex najlepszy 2 te klocki. Może animalflex lepszy, ale nie brałem, nie było potrzeby.

Odnośnik do komentarza

 Jak niecały rok temu zaczelem przygodę z bieganiem to animalflex mi pomógł. Za dużo ważyłem i za rychło wzielem się za bary z ilością km, stawy/kolana czasem masakra nie mogłem zgiąć lub wyprostować. Kuracja taką puchą af + jedzenie chrząstek czy tam galaretek wieprzowych/drobiowych/warzywnych i w ciągu miesiąca monitorując, ale i zwiększając wybiegane km jak ręką odjął. Co prawda po jakimś czasie zamówiłem drugą puchę af, ale jeszcze trochę dawek zostało, ot łyknę czasem na wieczór te 7 piguł dla kurażu po intensywnym tyg czy coś.

 Większych problemów ze stawami/kolanami (odpukać) nie odnotowałem,  nie znam się aż tak na tym, ale polecono mi to jako najlepsze "goowno" na rynku i mogę tylko potwierdzić, że j.w - > brałem i pomogło. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Boomcio napisał:

Stestowałem sporo substancji chrząstko-naprawczych i autentycznie te z Olimpu nic nie dawały po miesięcznej kuracji na którą pozwalała zawartość puchy. Gdzie olimp to 99 proc moich supli / poza cytruliną, bo chyba nie robią /.

4flex najlepszy 2 te klocki. Może animalflex lepszy, ale nie brałem, nie było potrzeby.

IMO olimp przereklamowany i drogi, sam kupuję w sklepie sfd jakieś ichniejsze marki. Po co przepłacać? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...