Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, krupek napisał:

Ja wątróbkę uwielbiałem jak mama, albo babcia zrobiły, ale w restauracji bym w życiu nie zamówił. Jakbym dalej jadł mięso to pewnie bym jadł, dziś raczej opór w chuj. Surowego bym nie tknął. Miałem przez moment fazę na tatara kilka lat temu, ale szybko mi przeszło. Jak mi się dieta odwróciła o 180 stopni to na mięso, czy jajka patrzę już obrzydzeniem.

No z podrobow tylko watrobka, dobrze zrobiona jest pyszna. Lubie czasem zjesc dzien przed zawodami na podladowanie żelazem. Kurwa ludzie jedza jakies mozgi, żołądki xd 

 

No w sumie surowe mieso w stosunku do obrobionego termicznie ma same wady, tak jak i jajko. Ciekawe ile osob sie go posluchalo i dostalo sraki albo trafilo do lekarza.

 

8 godzin temu, maciucha napisał:

Natural xddd

Wiadomo ze chlop leci pewnie na teściu, je normalnie pieczonego pstrąga a te talerze z surowym miesem podstawia tylko do zdjecia. To insta. Tu masz sie sprzedac jako produkt nie dzielic sie wiedza. Od tego są ksiazki :)

Pomysl calkiem oryginalny wymyslil. Jeszcze ten savage wizerunek.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, _Red_ napisał:

czy tylko będziesz przez najbliższy rok sucharsko latał za maciuchem z powodu fotki? :/

 

Bawi mnie jak ma mnie w ignorach po prostu i się tłumaczy później z suchej klaty. Raczej cały rok nie będę latać bo nawet maciucha przestaje mnie bawić w końcu. Starość. :nosacz2::lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jezu jak mnie bawi to dojebywanie się jak ktoś sobie ćwiczy na siłowni xd najgorszy sort ludzi, to ci którzy zwracają uwagę na innych w takim miejscu, a potem piszą bekowe posty, że jak to tak, w klapkach??? I oni w tym mają porządną rozgrzewkę robić? panie pudzianie, kto to widzioł?

 

I to jeszcze od maciuchy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...