Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Grabek napisał:

A coś więcej niż (przed)ostatnie miejsce na zawodach w babich dołach już wykręciłeś dzięki teściowi czy jeszcze przyjdzie pora?

Zastanawiające jest to że najgłośniej krzyczą ci co nic nie prezentują swoją sylwetką,a o teściu wiedzą tyle ile wyssali z e proncia kolegi z forum :D Ale cel osiągnąłeś,dostałeś pochwałkę od dwóch przegrywów,czyli jesteś ich wodzem nadprzegrywem :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

@Plugawynie piję słodkich napojów w ogóle. Kawa i woda niegazowana, Yerba mate z torbeki i inne zielone herbaty i raz na jakiś czas jakieś BCAA. Ze słodyczy to tylko batony proteinowe z max 2gr cukru. Do tego nie słodze i mam naturalny jogurt bez cukru. Mam po prostu prace siedzącą, 36 lat i otyłość 1 stopnia....

Pomyśleć że w 2015 przebiegłem maraton w 3H45 min .....

  

Odnośnik do komentarza

3 kg w miesiąc to dobry w wynik, waga schodzi w zdrowy sposób, zakładając, że to np woda nie zeszła. Bardziej miarodajny wynik będzie po 3-4 miesiącach.

 

Ten maraton też działa na Twoją korzyść, bo organizm, pomimo zapuszczenia, ma pamięć mięśniową i tlenową i lepiej będzie Ci budować wydolność.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tak od 0.5 do 1kg co tydzień do dobry wynik. Warto się jednak mierzyć, bo waga kłamie i potrafi demotywowac. Czasem jest tak, że potrafi w dwa dni po sobie pokazać kilogram różnicy. Ba raz miałem tak, że przed pójściem do WC 0.6kg było więcej na wadze i mówię to całkiem serio :)

Polecam od siebie zamiast jogurtów to Skyr. Najlepsze co spotkało mnie od dawien dawna :)

I Powodzenia! 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wagi nie kupuje, nie mam takiej potrzeby. Waże się raz na tydzień o tej samej porze przed poniedziałkowym treningiem, może to jest wyznacznik żaden, ale daje mi jakieś pojęcie czy idę w dobrą stronę :rep_down: . Tłuszczu i tak mam pewnie 25-30% nie wiem bo nie robiłem badań ale przy wzroście 167cm mam 91.5 kg więc BMI 33.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ale ceny kreatyny skoczyły do góry :/ ogólnie koksów. Kiedyś kreta była jednym z tańszych supli. 500g mono Olimp 100zł? Pojebało kogos. Podwyżki podwyżkami, ale producenci sami od siebie dodają dodatkową podwyżkę korzystając z okazji, nie wierze, że nie. Rok temu dałem 45zł. Widzę, że ze znanych marek to trec trzyma jeszcze ok ceny 300g za 40zł ze smartem można wyrwać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Nie no nie po to wymyslilismy ogien dzieki ktoremu zaliczylismy ewolucyjny boost zeby teraz jesc surowe mieso :)

 

Co do podrobow to za czasow jaskiniowych byly najcenniejsze. 

 

Ale w dobie tak chujowej jakosci artykulow miesnych w sklepach ja bym nie kombinowal.

 

Chyba ze masz ochote na jakis móżdzek,serduszko czy język bo ja bym pewnie mial ciezko ze zjedzeniem :)

Odnośnik do komentarza

Ja wątróbkę uwielbiałem jak mama, albo babcia zrobiły, ale w restauracji bym w życiu nie zamówił. Jakbym dalej jadł mięso to pewnie bym jadł, dziś raczej opór w chuj. Surowego bym nie tknął. Miałem przez moment fazę na tatara kilka lat temu, ale szybko mi przeszło. Jak mi się dieta odwróciła o 180 stopni to na mięso, czy jajka patrzę już obrzydzeniem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...