Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

No nic odkrywczego, ludzie się pocą na siłowni.

 

Mnie też trenowanie w klapkach trochę cebulą zalatuje, bo to nie jest obuwie sportowe, ale niech tam sobie ludzie noszą co chcą.  Znajomemu kiedyś zbite lustro poważnie poraniło nogę na siłowni, bo jakiś debil sobie wymyślił, że w czapce z daszkiem będzie trenował i podczas zarzucania sztangi na plecy zahaczył o daszek, a potem o lustro xd Myślałem, że sobie jaka robi jak to pierwszy raz opowiadał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

https://fitness.wp.pl/25116,rzucil-sterydy-pokazal-jak-wyglada-po-miesiacu

 

Cytat

Znany kulturysta i ciężarowiec poinformował, że po wielu latach zdecydował się zakończyć z braniem sterydów anabolicznych

 

Cytat

Jak sam podkreślił, rzucił sterydy, ale stosuje testosteronową terapię zastępczą, ponieważ jego ciało nie jest już w stanie produkować testosteronu naturalnie.

 

:dog: Cos mi tu nie gra.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, kanabis napisał:

Tu nie chodzi o negacje brania sterydow robiac kariere tylko o robienie z siebie idiotow i wmawianie ze tera to jestem natural bo biore o polowe mniej tescia i tylko hgh. A to sie nie liczy. 

 

Po co tak gadac? Jaki to ma cel? Co ma to pokazac?

 

Bo ty patrzysz przez Polski pryzmat a sterydy przepisywane małolatom w USA w szkołach sportowych to międzypokoleniowa tradycja. Czego tu nie rozumieć?

Odnośnik do komentarza

Nawet jak się bierze TRT czyli ilości testosteronu odpowiadające (powiedzmy) naturalnej produkcji, to i tak nie jesteś naturalny. 

Teść ze strzykawki jest zupełnie inaczej dostępny dla organizmu niż naturalny (naturalny jest głównie używany "do reprodukcji").

Więc nawet na TRT będą dużo większe przyrosty niż by się dało radę mieć tylko na własnym teściu. No i jest się bezpłodnym dziadersem XD.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
26 minut temu, maciucha napisał:

Chlopaki, szukam czegoś zeby zamienić moją torbę na ramię. 

Jeśli możecie polecić np. jakiś plecak w którym mieszczą się klapki, buty, ręcznik, strój i kilka dupereli, to będę wdzięczny. :lapka:

 

Kilka dupereli, to ile? 

Ja ten ostatnio, tylko w black nabyłem i jest naprawdę fajny. Jest opcja plecaka, torby na ramię i z uchwytem.

https://e-militaria.pl/6002-torba-transportowa-centurion-duffel-bag-olive-drab-111094-001.html

 

Jest "przedział" na buty/brudne, mokre szmaty. 

Dobrze odizolowany.

Znajdzie się s,rytka na sterydy, bo wiem, że lubisz zayebać

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jak wolisz odpowiednik z 5.11 to jest 2paki drożej, lepszy materiał, ale brak pasa nośnego ;)

 

W moim przypadku był on wyznacznikiem, więc odpadł. Tak, bym brał.

 

 

https://e-militaria.pl/9881-torba-transportowa-511-rush-lbd-mike-40l-tac-od-56293-188-888579018523.html

Ale brak przedziału na brudy i skrytki na sterydy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...