Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Odezwał się ten co nie minusuje krytyki switchowych gier. Grałeś w rdr2 ze wyskakujesz z taka opinia? Bo z tego co pamietam mówiłeś ze odpadłeś dość szybko.

 

Ja RDR2 skończę do końca roku, czuje, ze napisze swoją najdłuższa opinie o grze w historii forumka.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pupcio napisał:

Męczyć się z grą żeby napisać sobie post? :notbad:

Jak ja krytykowałem horizon zero daun po 6 h to mi wytykali że za krótko grałem i gra po 15 h napiera tempa. Może tu kolegą bał się że jak nie skończy to samo będzie z RDR 2. W końcu każdy kto skończył wie że epilog to coś co było warte tych 50 h :wujaszek: 

 

 

Co do waszych recek to miałem to samo pod koniec mnie gra już zmęczyła i czułem ulgę że widzę napisy końcowe w końcu! :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
4 minuty temu, ragus napisał:

Rozi zły, masorzysci plusują, a mejm ze wzwodem mimo ze nawet nie powąchał pudełka xD

 

Niesamowity temat

Bo trzeba być geografem by wiedzieć gdzie jest Afryka na mapie.

widze grę rockstara z open worldem, wiem, ze mi się nie spodoba. Gram w gry bo sprawiają mi przyjemność, jak mam się w(pipi)iac na dłużyzny i gameplay to na (pipi) mam kupować grę? 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, teddy napisał:

Coś mi się wydaje że blant blefuje z tymi książkami 

Może audiobooki tylko słucha

 

Nie zagram bo hajp, nie zagram bo bomby prawdy jakiś random spuścił xD nie zmieniajcie się nigdy 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shen napisał:

Odkąd się nabrałem na Division i multi generacji, jestem bardziej ostrozny z tym co forumek pisze.

Przeciez to byl jakis zbiorowy trolling, nie uwierze ze to na serio bylo. Dobra gra od ubisoftu raczej nigdy nie powstanie juz, moze poza jakimis "indykami"

 

No ale samo nieuleganie hypowi traktuje akurat jako zalete, mialem z tym problem ale teraz jak mniej gram to tez udaje mi sie nie leciec po kazda chwalona gierke.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Shen napisał:

Odkąd się nabrałem na Division i multi generacji, jestem bardziej ostrozny z tym co forumek pisze.

 

o k,urwa ktoś się nabrał na te tryhardy Bansaia, nie wierzę xD

co nie zmienia faktu, że The Division po wszystkich jubileuszowych patchach to solidna gierka z kolegami :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...