Skocz do zawartości

Metallica


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Ghost fajnie zagrał na koncercie, wcześniej o nich nie słyszałem, ze trzy kawałki mi wpadły w ucho. Szkoda, że mieli beznadziejne nagłośnienie w porównaniu z Metą, czasami był zbyt duży jazgot.

Teraz czekam na dwie płytki gratisowe z Hardwired za bilety, szkoda, że nie ma trackingu.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

 

9 hours ago, grzybiarz said:

tego fixxera nie graja na zywo bo jest jakis trudny czy jak? w ktorym fragmencie? :)

 

Raczej sami fani są za to odpowiedzialni. 

Utwory z Load i Reload zostały podzielone na dwie części wydane w dwóch albumach. Dlatego są do siebie tak podobne. Metallica chciała po Black Albumie wydać jeden wielki z taką ilością piosenek ale studio wydawnicze się na to nie zgodziło więc podzielili na dwie części. To po pierwsze. A po drugie te podobne piosenki wyszły właśnie po Black Album, który jak wiadomo mocno zaorał. I nagle Metallica zaczęła grać coś jakby innego ? Fanom się to nie spodobało dlatego utwory z tych albumów nie są tak samo dobrze odbierane na koncertach. 

 

Mi jednak bardzo pasują te dwa albumy ponieważ to właśnie od nich zaczęła się moja znajomość z Metallica, gdy na Mtv usłyszałem po raz pierwszy ich Untill It Sleeps i Load to była pierwsza płyta której słuchałem na swoim discmanie bezustannie cały rok w 1996. :obama:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

 

Powinni to wytłoczyć i wydać jako remaster oryginału. Unnamed Feeling brzmi coorwa cudownie z normalną perkusją :fsg:

edit: widzę, że Masorz wrzucał stronę temu. Chuj, niech już zostanie i tu

edit2: ale tego @Masorz nie wrzucał, widzieliście? Cała linia basowa dograna i pięknie zmixowana z AJFA:

 

 

Blackend i The Frayed Ends of Sanity jak rozkurwia :obama: Nie ma po tym powrotu do oryginalnego releasu

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Coś tu cicho, nowy singiel i teledysk na yt, nowy album kwiecień, nowa trasa koncertowa. Zastanawia Mnie forma nowej trasy gdzie w każdym mieście są przez dwa dni i grają dwa gigi z dwoma różnymi setlistami. Pomijam fakt że zapewne nie wydoje na taki 2 dniowy koncert finansowo bo x2 (żona) i ewentualnie będę cebulowa na bilet za mam nadzieje maks 1k na jeden dzień, Zastanawia Mnie kondycja prawdę mówiąc już dziadków którzy zarzucili taką trasę że przedsprzedaż już w ten piątek a będą w PL dopiero w lipcu 2024 :/ 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...