Skocz do zawartości

Metallica


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, grzybiarz napisał:

cenią się coraz bardziej, a grają coraz gorzej :)

Przeskanujcie ceny zagranicznych koncertów. Depeche Mode też za płytę na narodowym (o ile w ogóle się odbędzie :yakubu:) i w Krakowie chce >1000 golda, a w Sztokholmie trybuna naprzeciwko sceny po przeliczeniu 250 zł :beka: Bilety lotnicze, koncert i trzydniowe zakwaterowanie wyniosło mnie tyle, ile goła wejściówka w polaczkowie :nosacz3: Wiadomo, że na miejscu też trochę się hajsu rozjebie, no ale najwyraźniej w krajach islamskich szerszy przekrój społeczeństwa ma dostęp do wydarzeń kulturalnych.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.12.2022 o 16:12, MaZZeo napisał:

Teraz jednak tego LN popierdoliło do reszty i jestem pewien że jak wejdą bilety jednodniowe to wcale nie będzie to połowa kwoty 1235zł czyli jakieś 600zł tylko bliżej 700-800zł.

 

 

775zł :kekw:  :kekw:  :kekw:

 

jebać Live Nation, złodzieje pierdoleni

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, YETI napisał:

 

Dla mnie lepsze niż poprzedni kawałek.

 

Wow, dopiero przesłuchałem. 

 

3 razy zmieniane rytmy. Brawo meta! :yahoo:

 

Dawno nie słyszałem tak dobrze muzycznie zrobionego kawałka. Jak utrzymają takie tempo na całej płycie to od czasu Saint anger w koncu wydadzą fajna płytę (saint anger oczywiście grany na normalnej perkusji). Ten kawałek to Gigachad :gigachad:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jakie to jest gówno. Ostatnich trzech kawałków nie odróżniam od siebie. Nie wiem co im się stało i te wejścia perkusji od początku kawałków xd.  Teksty ciężko nawet skomentować.

 

If darkness had a son, here I am
Temptation is his father
If darkness had a son, here I am
I bathe in holy water

 

 

 

My lying voice inside
Keeps drinking cyanide
And no more can you run
Into the sun
 
Jestem fanem mety od dzieciństwa, koncerty, wszystkie płyty i inne gówna, ale nie mogę tego czegoś przetrawić. Jebane St Anger miało więcej charakteru. Na bank im to AI komponowało i teksty pisało.
 
 
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Lux i Screaming spoczko, ale te 2 najnowsze single to mega meh. Nadal lepsze niż druga połowa reload, ale no na repacie nie będą nigdy.

W sumie to wszystkie stare dziady nie potrafią już nagrać nic zajebistego, więc pozostaje się cieszyć z poprawnych albumów. Pisząc to zdanie zacząłem się zastanawiać czy nowe płyty dinozaurów rocka nie są klepane na odpierdol tylko po to by mieć pretekst na duże trasy koncertowe i pojawianie się w tv hmmm...

Odnośnik do komentarza

Największy problem mam z brzmieniem tego albumu. Po raz kolejny zbyt sterylnie, zbyt mało mięsiście. I tak juz od "DM". Może nie jest do poziom dramatu St. Anger i Larsa walącego w puste puszki po farbie, ale produkcja to chyba główny powód, że czujesz jakbys słuchał setny raz tego samego utworu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...