Skocz do zawartości

Metallica


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będe polował z drugiej ręki, bo nie pojebało mnie by wydać kilkaset złotych na koncert widmo, który może się odbędzie za 1,5 roku. Za dużo już biletów miałem refundowanych przez jakieś gówna typu roadie ma covida.
Plus zapowiadanie koncertów na narodowy, który jest nieczynny przez rozjebany dach to xD, bo nawet nie wiadomo kiedy to będzie naprawione przez fakt, że wszystkie firmy to budujące w 2012 obecnie już nie istnieją.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Jeez_PS napisał:

Wydaje mi się czy tam w ogóle basu nie słychać? Powtórka z AJFA?

 

Słychać bass. 

 

Bilety dzisiaj do kupienia dla klientów city handlowy. Ciekawe jakie ceny, bo mam linka do otwarcia sprzedaży ale ceny pewnie się pojawią jak otworzą sesje. 

 

 

Ogólnie Hetfieldowi rozstanie z żoną na dobre widac pomogło, bo dwu dniowy koncert mety w Polsce to ja nie pamiętam.

 

 

Otwarcie dziś o 9:00

 

https://www.citibank.pl/citispecials/przedsprzedaz-metallica-2023.html

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Cała nadzieja, że narodowy się nie naprawi, ceny oczywiście wyższe niż chociażby w Madrycie, ale to Polska i LiveNation, stać nas. Niby walić, ale kolejnej okazji już może nie być, a ostatni raz (i w sumie pierwszy) widziałem ich w 2004 w Chorzowie. 

Płyta 1235 zł
Trybuny: 430 - 1380 zł (dokładny rozkład: 430 zł sama góra, trybuna górna 635 zł, 835 zł, dolne trybuny: 1035 zł, 1380 zł)
Snake Pit: 2875 zł :kekyayaya:

 

Odnośnik do komentarza

Ciekawy jestem, w jakim tempie rozejdą się bilety, bo ostatnio jak grali na narodowym, to chyba poszło w 3h. Jak będzie powtórka, to znaczy że fani Mety to głównie klasa wyższa.

 

Sam będę się starał kupić bilet na jeden dzień, ostatnie dwa ich koncert w Polsce nie widziałem, właśnie ze względu na brak biletów.

Odnośnik do komentarza

Ostatni koncert mety dla kuców gołodupców to był sonisphere w 2010, a potem pojawiło się live nation i po robocie cenowo. Płyta na ostatni koncert to jakoś po 5min była już sprzedana i pamiętam, że akurat srać mi się zachciało przed 10, wróciłem do kompa 10:03 i już po wszystkim xd

teraz mam konto w citi to mogłem wziąć na te 2 dni od razu, ale jakoś nie widzi mi się zamrażać 1300zł na koncert widmo za 1,5 roku
 

Odnośnik do komentarza

Ja juz chyba nie chce ich ogladac. Warszawa na Stadionie Gwardii (z Apocalipticą, Mercyful Fate i Monster Magnet), pozniej Soni 2010 i wystarczy. Ciekawe jest to, ze zagrali wtedy swietny set, ale w halasie riffow slyszalem Slayer’a, ktory wyszedl przed Metą w oryginalnym skladzie i to ich priorytezowalem pozniej nawet nie silac sie na strzepy milosci z dawnych lat. 
Nie toleruje zadnych orkiestr, zadnych albumow miedzy AJFA (jak Load, Reload) i DM. Hardwired mi sie podoba, ale najlepsza plyta od czasow Justice to dla mnie paradoksalnie Garage Inc. 

Odnośnik do komentarza

Czemu mi pokazuje 417 na samej górze, a na dolnych sektorach 1380?

Po wejście w sektor cena z 417 zmienia się w 800.

 

Ale to jest pojebane, ten sam sektor, zależy który rzad, różnica w cenach 200zł.

 

 

OK, zamówione, bilet na dwa koncerty za 430zł, rząd niżej 200zł drożej. Pierwszy koncert Mety, a widziałem ich 5 razy, który będę oglądał z trybun.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, YETI said:

Czemu mi pokazuje 417 na samej górze, a na dolnych sektorach 1380?

Po wejście w sektor cena z 417 zmienia się w 800.

 

Ale to jest pojebane, ten sam sektor, zależy który rzad, różnica w cenach 200zł.

 

 

OK, zamówione, bilet na dwa koncerty za 430zł, rząd niżej 200zł drożej. Pierwszy koncert Mety, a widziałem ich 5 razy, który będę oglądał z trybun.

 

Tak pojebane, rząd nizej nagle drozej, ja nawet widzialem bilety, ktore były drozsze niż 5 miejsc obok :kekw:

Odnośnik do komentarza

"Świetny" pomysł żeby sprzedawać pakiet na dwa dni, a dopiero w styczniu dać bilety na jeden dzień. Widziałem Metę na narodowym w 2019, za płytę wtedy dałem jakieś 400zł co i tak uważałem za drogo, ale było fajnie. Teraz jednak tego LN popierdoliło do reszty i jestem pewien że jak wejdą bilety jednodniowe to wcale nie będzie to połowa kwoty 1235zł czyli jakieś 600zł tylko bliżej 700-800zł.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...