Skocz do zawartości

The Evil Within


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Quell był imo bardzo łatwy. Ja bym powiedział, że Laura mi bardziej nerwów napsuła bo jest autentycznie przerażająca i przeważnie miała mnie na hita. :/ 

 

W ogóle to skończyłem The Assignment i szczerze powiedziawszy to tak średnio bym powiedział. Po dwójce trochę bolał powrót do lekko upośledzonej jedynki. Nie podobał mi się dodatek z tego względu, że nie przepadam kiedy gra wymusza na mnie skradanie zamiast wyboru czy chcę się skradać czy walczyć. Poza tym to w sumie nie było jakiegoś momentu strachu tak jak w podstawce. Cieszy za to, że różne kwestie fabularne zostały wyjaśnione i rozszerzone. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Skończyłem też The Consequence i to DLC już mi się bardziej podobało bo nareszcie miałem broń palną, było więcej dynamicznych scen a i nawet walki z bossami się trafiły.

 

Za to odpaliłem dzisiaj The Executioner i się załamałem bo takiego szrotu to dawno nie widziałem. DLC zrobione totalnie na odwal się, bez pomysłu, bez fabuły, ze średnią mechaniką. No nie popisali się twórcy, raczej nie chce mi się tego kończyć. 

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Noc za oknem, światła zgaszone, słuchawki założone i 3 pierwsze rozdziały ograne. Ile razy prawie się posr.ałem, to tylko ja wiem. Ta gra to chyba nie na moje nerwy. Skradanie z tym kryminalnym FOV bardzo irytuje. Ale klimat rozwala. Ale chyba nie dam rady, za dużo stresu.

Odnośnik do komentarza

Really? Dla mnie obydwa TEWy są zayebiste, ale tego strzaszenia to tam praktycznie nie ma. Owszem, jedynka dośc mocno operuje obrzydliwościami i estetyką gore, a niektóre przeskoki rzeczywistości mogą powodować pewne "zakręcenie", ale ani nie ma tam jump-scare'ów, ani zbytnio klimatu zaszczucia. W dwójce to już w ogóle się lajcik zrobił nawet pod względem flaków.

Odnośnik do komentarza

Nie no na dźwięku z TV to nie można grać w nic, a co dopiero w survival-horror. Ale w sumie różne rzeczy na różnych ludzi oddziałują - ja np się mocno stresowałem w Resident Evil VII - tu był dla mnie mocny klimat, a niektórzy piszą, że nic strasznego, więc chyba indywidualna sprawa.

@XM. Obstawiam, że chodzi o

Spoiler

posiadłość z Ruvikiem, która kojarzy się z Residentami...

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...