Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej, tyle, że mnie chyba nigdy trailery GoWów nie nakręcały, dopiero jak chwyciłem za pada i porozwalałem paru leszczy z epicką muzyką w tle, to coś zatrybiło. Liczę, że tu będzie podobnie, choć obawy są spore (oczywiście, że to nie będzie zła gra, ale może po prostu nie pyknąć). 

 

Komentowanie dubbingu sobie podaruję xd. Wiem, że temat omawiany wielokrotnie, ale nadal nie rozumiem, jak można z własnej woli grać w taką wersję. 

 

E : rozpie.rdol trailery przecież już były, jak dla mnie takie samo "meh". 

Odnośnik do komentarza

moze ale kazda prezentacja czy trailer jest taki kameralny jak na realia serii, tutaj to juz przegieli, story trailer pokazuje, ze rozkminy z jego synem beda tematem wiadacym

 

no nie wiem....jaralem sie niemilosiernie zmiana mitologii ale calkowicie inaczej to sobie wyobrazalem, no chyba ze lokiego, odyna, rozpjerdol z valkyriami, asgardem itp chowaja do premiery

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ficuś napisał:

moze ale kazda prezentacja czy trailer jest taki kameralny jak na realia serii, tutaj to juz przegieli, story trailer pokazuje, ze rozkminy z jego synem beda tematem wiadacym

 

no nie wiem....jaralem sie niemilosiernie zmiana mitologii ale calkowicie inaczej to sobie wyobrazalem, no chyba ze lokiego, odyna, rozpjerdol z valkyriami, asgardem itp chowaja do premiery

Albo chowają na trylogie, nie sadze, ze się wystrzelają ze wszystkiego w jednej części.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Juz po samym marketingu gry widac, ze chca promowac gre nowa formula, zawartoscia. Doceniam. Duzy swiat, fabula, elementy rpg,nowe mechaniki.

Daj Boze zeby to byly takie Soulsy ale z arcadowym rozpipixem, wyczesanymi kombosami , walka z bossami na wypasie itp.

Odnośnik do komentarza

Dubbing do zaorania, mam nadzieję, że będzie można bez kombinacji zmienić na angielski. Co do samej gry to nadal staram się podchodzić z otwartym umysłem, acz ten trailer ani mnie ziębi, ani grzeje i już kompletnie każe zapomnieć o korzeniach serii przy której zrozumiałem i pokochałem ongiś konsolowe granie, a pogodzić się natomiast z przyjęciem połączenie TLoU z Horizonem. Jako fan kupię day1, zagram i wydam osąd, ale sceptycyzm ani trochę nie maleje. Ba, chyba nawet wręcz przeciwnie. :/

@XM.

E tam, chyba nadinterpretacja. Ja scenę z

odwijaniem bandaży

traktuję co najwyżej jako easter egg, puszczenie oczka do starych fanów. Nie wskazuje to dla mnie od razu, że dostaniemy wiadomo co... ale w sumie bym się nie obraził. ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...