Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę pojaśnione - Druckmann

 

" At its core, The Last of Us Part II is still very much about Ellie and Joel, but for this reveal, we wanted to showcase several new characters that are integral to their next journey. We’re sure you have many questions after watching this scene. We’re also pretty sure that we’re going to see all sorts of theories about whom these characters are, where and when this scene takes place, and how all of this fits into Ellie and Joel’s next story. For now we’re keeping mum, but we’re excited to see what y’all make of this piece of the puzzle."

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Kogoś bolało również coś jak tym młotkiem po przedramieniu ją bili? 

 

Jeszcze jak! Czułem sie, jakbym tam byl. No piękna scena przemocy. Odnoszę wrażenie, ze to będzie naprawdę inne tępo, niż te, ktore doświadczyliśmy w Part One - większy nacisk na przemoc, miedzy walczącymi o przeżycie, surowce. Może, jakieś nowe frakcje do których dołącza protagoniści ? 

Azjaci wyglądają mi na frakcje świetlików. Potwierdzają to słowa " clip her wings ". Ale kim sa ci drudzy ?

Odnośnik do komentarza

co za beznadziejny trailer. Gdyby nie grzyby na końcu i logo gry to bym nie wiedział w ogóle o co chodzi.

Też mi nie podszedł, pierwszy był fajniejszy, poza tym za długo na tej linie wisiała, dawno wyciągnęłaby kopyta. No i wszędzie babki, jedna zła, druga na linie, kolejna zebrała młotkiem. Boje się o tą grę, bo jedynka to mój nr1.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Nie bez kozery uduszenie to jedna z najgorszych śmierci. Zanim się straci przytomność, to trochę trwa i te 4 minuty bywa za mało. a co się dzieje w tym czasie nie chce nawet myśleć.

Podoba mi się brutalność zwiastuna. Widać, że ND nie idzie na żadne kompromisy. Dosyć mam już tych grzecznych gierek AAA, gdzie granat nie robi nic z przeciwnikiem. Jedynka była już brutalna ale mam nadzieje, że w kontynuacji poziom gore pójdzie jeszcze do góry.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie bez kozery uduszenie to jedna z najgorszych śmierci. Zanim się straci przytomność, to trochę trwa i te 4 minuty bywa za mało. a co się dzieje w tym czasie nie chce nawet myśleć.

Podoba mi się brutalność zwiastuna. Widać, że ND nie idzie na żadne kompromisy. Dosyć mam już tych grzecznych gierek AAA, gdzie granat nie robi nic z przeciwnikiem. Jedynka była już brutalna ale mam nadzieje, że w kontynuacji poziom gore pójdzie jeszcze do góry.

W kilka sekund traci się przytomność, po około 4min się umiera. Dla mnie to było trochę naciągane z tym zwlekaniem, zanim ją odcięła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...