Treść opublikowana przez Plugawy
-
Jaką gre żałowaliście że kupiliście ???
Niczego nie zaluje bo kupowalem tylko hity, na sredniaki kasy nie bylo.
-
Co ostatnio jadłeś/piłeś?
Walnalem 3szybkie strzaly z Ballantinesa i 3jaja sadzone. Chyba w ciazy jestem bo nienawidze whisky a mnie teraz ochota na niego wziela.
-
Zakupy growe!
Haha, ale numer. To ja miałem tak za czasów PS2 jak się gry w platynie odróżniały od normalnych, z jednej strony chciałem mieć kolorystycznie ustawione, a z drugiej gatunkami i wku.rwiało mnie, że mogę mieć ustawione tylko wg jednego XD Przy PS3 to te grzbiety od gier zawsze inaczej wyglądają, więc mi przeszło, a steelbooka lubię czasem sobie zdjąć z półki, otworzyć, pooglądać i odłożyć z powrotem
-
Zakupy growe!
Czemu szkoda, że steelbook? Steelbook to najlepsza rzecz pod słońcem jaką wymyślili. Wreszcie doszło. Szkoda, że zamknęli multi
-
Produkty z Biedronki
Przyjemny dla klientów, huehue, ale fakt jak klienci kogoś nie lubią to go zminusują, a dzieciarnia to trolluje każdego. Rambo7 nie wiem gdzie taka biedra jak Twoja się uchowała, ale musi być nowa/po remoncie. Qvstra ja tą tortille lubię sobie czasem zjeść na przerwie, i rzeczywiście wali mocno, ale w smaku super, przynajmniej dla mnie ta ostra.
-
W co AKTUALNIE gracie?
Konsolki juz nie mam niestety bo padla, ale bym pogral w FFX, boze jaki tam byl zaj.ebisty system walki i summonow.
-
NAJLEPSZA BIJATYKA NA PS2
Tylko Tekken 5 sie liczy.
- Produkty z Biedronki
-
Jaką grę wybrać?
Coś ten Resistance 3 nie przychodzi, mam nadzieje, że obędzie się bez pisania do allegro -_-" Grał już ktoś w Helldivers?
-
Awaryjność PS3
W ch.uj dziwna sytuacja, wazne ze poszlo. Kiedys to co najwyzej laser mogl pasc a teraz to wszystko moze sie zes.rac i konsola do piachu. Jakby mi tera, ps3 padlo (po roku posiadania) to dolozylbym do ps4 i tyle.
-
Awaryjność PS3
oł man, ja bym nie czekał już na Twoim miejscu
-
Wody, napoje, soki itp.
Pierwszy raz w życiu piłem Pepsi Light. O dzizas, co za gó.wno, nawet nie obesrane. Naje.bane w tym słodziku od ch.uja tak, że na końcu jest za mocny posmak. Normalna Pepsi jest the best, Zero już nawet nie będę próbował.
-
Co meczysz obecnie na PSP
MGS: PO to ta karcianka? Grałem, sredniak, ale da sie pograc. Wróciłem po roku do PSP i do Tactics Ogre: LUCT, wciąga jak bagno.
- Fotki
-
Mortal Kombat
Na ultimie wersja PS3 steelbook za 219+25zł przesyłka kurierem, w dniu premiery wysyłka Na https://gamedot.pl/sklepta sama wersja 199 i 6,5zł za paczkomat, gwarantują dostawę w dzień premiery. po moim mailu usunęli tą wersję XD No i mam teraz dylemat, napisałem do obydwu sklepów, ciekawe co odpiszą. edyta: Zamówiłem w muve.pl za 219sztuk złota włącznie z wysyłką, wersja Special Edition na PS3 tam wyszło najtaniej
- OFFTOPIC
-
Mortal Kombat
Na Ultimie chciałem wziąć. Brał ktoś coś od nich?
- OFFTOPIC
-
Awaryjność PS3
W ogole wbic dwie platyny i nie zsynchronizowac To jeden wielki fail.
- OFFTOPIC
- OFFTOPIC
-
Mortal Kombat
No właśnie jak to jest z Goro. Będzie on dla każdego kto wziął preorder czy trzeba kupić specjalną płytkę/wersję cyfrową? Pytam się bo wziąłbym steelbooka samego a tam nic o Goro nie ma
-
Szukam książki podobnej do...
Wyszły jakieś książki w świecie Killzone albo coś podobnego? Gambita Cholewy już czytałem.
-
OFFTOPIC
Śniło mi się, że było spotkanie Spartakusów i wywiązała się rozmowa na temat cholesterolu i powiedziałem, że jem 3 jajka dziennie (a tak naprawdę 6 tylko skłamałem) i mam płaski brzuch, w tym momencie podniosłem koszulke do lustra i ukazała się krata jak u Litwina a resztą podziwiała kiwając głowami.
- Fotki