Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Plugawy

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Plugawy

  1. fryty+rybne medaliony+kawa
  2. Plugawy odpowiedział(a) na YETI temat w SpartakuS
    Może nie mają czasu na czytanie, skoro połowe 1/3 dnia pakują, 1/3 gotują i żrą a pozostałe 1/3 śpią.
  3. Plugawy odpowiedział(a) na bomberman temat w SpartakuS
    Zaniedbałem trica kiedyś jeszcze i teraz nadrabiam. Jeszcze rok i będzie. Ćwicz trica, bo z niego płynie siła ciosu, no i z pleców+bioderko
  4. Plugawy odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Gratzy dobra akcja i wynik
  5. Plugawy odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Dusia ma rację, a January blefuje? Kanabiniero chodziło mi o ten olej: http://www.opinie.senior.pl/Lidl-Vita-d-Or-Olej-rzepakowy,37262.html W smaku zaje.bisty, ale sklad niepelny na etykiecie.
  6. Plugawy odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Może po prostu z niewiedzy Co do pierwszego zdania to jeszcze wazny jest stosunek kwasów omega, ogolnie oliwa jest bardzo przereklamowana. Ja pije olej rzepakowy a jeszcze lepszy jest olej lniany. Jaki olej rzepakowy pijesz? Najtańszy w plastikowej butelce, czy jakiś droższy? Jaka jest różnica między litrem tego za 4.69 a pół litrem tego za 7zeta czy jakoś tak z lidla? Dodam, że ten ostatni zaje,biście smakuje, ma lekki orzechowy posmak. Swoja drogą jak piłem łyżke oliwy co wieczór to potem miałem zielone sr.anie przez ten czas.
  7. Nie znasz jego sytuacji.
  8. Tez wlasnie walnalem sobie jajecznice z 8 jaj na masle+kawaleczki wedzonej piersi kuraka z biedry, cebula i pomidor
  9. Plugawy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    A dla motywacji kup se kreatynozorda
  10. Plugawy odpowiedział(a) na Daffy temat w PS3
    No nie wiem właśnie, zamknęli multi w wersji na PSP to pewne, ale reszta chyba nie.
  11. Plugawy odpowiedział(a) na _Kamaz_ temat w Szmaty
    paczta zegarek jak z początku lat '90, ciekawe czy z melodyjkami http://www.house.pl/pl/pl/on/nowa-kolekcja/akcesoria/kr345-slv/watch
  12. Plugawy odpowiedział(a) na Daffy temat w PS3
    Resistance 3 ma multi? Graja w to ludzie czy jak w Crisis 2 nikogo nie ma? Musze grac w poprzednie czesci zeby cos skumac? Gralem tylko w wersje na psp.
  13. Plugawy odpowiedział(a) na Harbuz temat w Szmaty
    W jednym salonie cięcie nożyczkami i maszynką kosztuje 15 zeta, w innym płacę 10zł i tam mnie w sumie najlepiej obcinają. W Łodzi płaciłem 15zeta i koleś świetnie obcinał, innym razem byłem w salonie w centrum to płaciłem 20zeta, chyba bardziej za samo skakanie nade mną niż ostrzyżenie, bo ciągle musiałem powtarzać, żeby więcej przycięła. Moja kobieta płaci 38zeta za przycięcie końcówek i ułożenie, ewentualnie zmianę fryzury, w Łodzi jak poszła to zapłaciła 100zeta za to samo :facepalmz:
  14. Plugawy odpowiedział(a) na Pejas123 temat w Japonia
    I jak było, jakieś fotki ciekawe masz?
  15. Plugawy odpowiedział(a) na Zaton. temat w Klub Smakosza
    Mialem mozliwosc wczoraj zamowienia tej chai coli , a to znaczy ze powinna wejsc do stalej sprzedazy w biedrze, przynajmniej na probe. Szukajcie na polkach.
  16. Widzialem ale ostatnio maja malo ciekawych szmat.
  17. Plugawy odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Powiedzmy sobie szczerze, ze wujkowi redukcja pasuje jak swini siodlo, po prostu chlop lubi duzo i dobrze zjesc.
  18. Plugawy odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Widac po masie, huehue ale pocisk, zapodalem suchara i jeszcze sam go zjadlem
  19. Plugawy odpowiedział(a) na MEVEK temat w Tekken
    Do momentu przekształcenia się w aniołka z chińskich bajek.
  20. Plugawy odpowiedział(a) na Daffy temat w PS3
    Zalezy od odpornosci. Mi tam sie podobalo, choc dlc przerwana hibernacja lepsza jest niz podstawka mam platyne i 100% w tym wiec jak widac mi sie podobalo, ale ja to mam swira na punkcie Obcego 2.
  21. Plugawy odpowiedział(a) na Daffy temat w PS3
    AvsP jest bardzo srednie i tylko kampania marines daje rade ew. Czesc misji obcym. Mi bardziej podpasilo Colonial Marines.
  22. Banny chodzi Ci o 12GB pamięci flash czy masz wsadzony dysk fizyczny 12GB? Jeśli nie masz wsadzonego żadnego dysku tylko dane masz w pamięci flash, to po prostu wkładasz dysk, włączasz konsolę, a ona da komunikat, że go znalazła i spyta się czy skopiować dane z 12GB flash na niego i tyle.
  23. Plugawy odpowiedział(a) na _Kamaz_ temat w Szmaty
    No to zatkao kakao
  24. Plugawy odpowiedział(a) na _Kamaz_ temat w Szmaty
    Ano niezły, a jak cenowo?
  25. Plugawy odpowiedział(a) na Cris temat w Klub Smakosza
    Moze dlatego ze nie wpier.dalam tak czesto jak wy fast foodow to cheeseburger z makshita mi smakuje. Raz na trzy miesiace zjem 4sztuki na "raz" i mi styka. Na kanapki drwala i inne wymysly zawsze szkoda mi bylo kasy, bo za to mam pizze, ktora zaczne na obiad a skoncze w kolacje.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.