Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Plugawy

Senior Member

Treść opublikowana przez Plugawy

  1. Plugawy odpowiedział(a) na Fab3r temat w Klub Smakosza
    wątroba jest blee, u dziewczyny matka czesto ją na obiad robi, mimo że ładnie pachnie.. co by nie patrzeć zjem jakoś ;D u mnie w hajzie matka też robi ale wtedy mówie że nie jem i luz. Za to flaczki jak najbardziej byle tłuste nie były xD
  2. Plugawy odpowiedział(a) na ojejcu temat w Klub Smakosza
    Milka z rodzynkami rules, najlepiej żęby jeszcze była lekko "miękka" poza tym nie pamietam firmy, ale czekolada z "okienkiem" w czerwono żółtym opakowaniu też super jest gorzkie podobno najzdrowsze ale mi jakoś nie podchodzą
  3. Plugawy odpowiedział(a) na papi temat w SpartakuS
    Wiadomo, że powinno sie mrozić jak najszybciej po zbiciu, ale po paru dniach to sie musi rozejść w końcu, wiec chyba lepiej rozgrzewać? Nastraszyłeś mnie troche tą historią kumpla i dało do myślenia^^"
  4. Plugawy odpowiedział(a) na Fab3r temat w Klub Smakosza
    całkiem niedawno pracowałem w TESCO jako pracownik przyjęcia towaru :] wiec na boku testowało sie co nieco, zwłaszcza że ochrona też z nami sie zajadała, a dostaw sporo bylo dziennie Pizzy nie jadłem z Tesco ale za to słyszałem że Mielonka turystyczna czy jakoś tak w puszcze jest masakryczna. Kumpel i ekipa która sie nią żywiła zarzygała przedział i korytarz w pociagu wszyscy zresztą stwierdzili że dziwnie smakuje choć data ważności ok była, a jeśc nie bylo co Ze swojej strony polecam takie małe czekoladowe babeczki w białym opakowaniu z "okienkiem" pyszne
  5. Plugawy odpowiedział(a) na papi temat w SpartakuS
    Brawo za fajt bez ochraniaczy - Kyokushin stajl rozumiem że Fenistil żel itp stosujesz? Mi nie pomaga ale może Tobie akurat Warto chyba ogrzewać żęby sie rozeszło zbicie, jak myślisz? a na sobotnim fajcie możesz mieć chyba ochraniacze, wiec załóż Sam mam zbitą piszczel po czwartkowym treningu a dzisiaj jest kolejny i nie mam ochraniaczy wiec tylko bandażem elastycznym obwiaze i będzie luz, już nie pierwszy raz tak robie.
  6. Plugawy odpowiedział(a) na ping temat w SpartakuS
    jak chłopak ma problem z otyłością to najlepszym wyjściem by było znalezienie dziewczyny ->sex + stres po gdy jej sie zacznie spóźniać okres + jej fochy o byle co = spadek masy
  7. Plugawy odpowiedział(a) na Rafael_Sorel temat w Hardware
    nie jestem:P a sraptopa ma brat wiec mi zostało to coś podczas odczytywania z dysku jest odgłos prawie taki jak z kompów na Nostromo
  8. Plugawy odpowiedział(a) na Rafael_Sorel temat w Hardware
    mój potwór nawet nie pytajcie o parametry
  9. Plugawy odpowiedział(a) na z2djtkose temat w Xbox 360
    szczerze mówiac to nie trawie za bardzo takich łączonych gier AvsP BatmanvsLobo czy KupavsMajtki (choć grałem w AvsP 1,2). Dlatego ciesze sie że nie będzie Predziów dzięki temu klimat powinien bardziej przypominać ten z drugiej części bez udziwnien. Sprawa czujnika ruchu, to też widze to tak jak już artur z londynu czy Diabeu to przedstawił. Bardzo też licze że odgłosy wystrzałów z pulse rifle czy smarta będą identyczne jak w filmie, będzie bardziej czuć power płynący z broni.
  10. Obcy 2: Decydujące starcie Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja Klątwa yu ohn (jap) czy jak sie to pisze Pulp fiction Lśnienie
  11. Plugawy odpowiedział(a) na konsola temat w PS2
    po recenzji Koso (jeśli dobrze pamiętam) sądziłem że obie wersje graficznie nie odbiegają od siebie aż tak .. jednak co by nie mówić RE4 na ps2 i tak za(pipi)iście wygląda jak na możliwości konsoli^^ fajnie że zrobiłes takie porównanie.
  12. Plugawy odpowiedział(a) na CoATI temat w PS2
    XIII ze swoim kijowym zakończeniem
  13. Plugawy odpowiedział(a) na Sztajniec temat w SpartakuS
    to ja współczuje sąsiadom pewnie jak sypiesz lowkicki to cały blok słyszy BUM BUM! i myślą że ciagle remont macie ;D
  14. Plugawy odpowiedział(a) na Sztajniec temat w SpartakuS
    dzizas też bym tak chciał xD pewnie mieszkasz w jednorodzinnym bo w bloku nie wyobrażam sobie tego ;D
  15. Plugawy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Klub Dobrej Ksiazki
    to coś zwiazanego w LOTR? "Prawda" Pratchetta, kupiłem przeczytałem i leży na półce jak zawsze z ksiażkami. Kusi mnie żeby wszystkie posprzedawać, bo po co miec w domu jak i tak nie czytam wiecej niż 1 raz (są wyjatki ) zawsze moge iśc do biblioteki i wypożyczyć, a jak nie ma w bibliotece to kupić a potem sprzedać znowu.
  16. nie było takiej, bo jak mi nie pasowała to nie czytałem ;D no może chłopi bo ich akurat czytnąłem wiecej
  17. Plugawy odpowiedział(a) na arti124 temat w SpartakuS
    codziennie chleje pół litra mleka z kakao po treningu i nie zauważyłem jakiegoś specjalnego przyrostu, a robie to już od ponad roku spokojnie. Efekt jest taki że jednak jakoś lepiej sie czuje, a jak nie wypije tego potionu na noc to rano skręca mnie z głodu, widocznie organizm sie przyzwyczaił
  18. Plugawy odpowiedział(a) na Plugawy temat w Klub Dobrej Ksiazki
    czytałem tą recke i właśnie ona mnie zachęciła do kupna tej książki. Ile kasy? W dwudziestu paru złotych chciałbym sie zmieścić
  19. Plugawy opublikował(a) temat w Klub Dobrej Ksiazki
    powiecie coś więcej o "Wojownikach Nocy" Mastertona? Chce dziewczynie kupić krwawy i trzymający w napięciu horror. Słyszałem, że Masterton mimo wszystko daje rade jesli chodzi o makabrę a zarazem horrory które sie szybko czyta. W ogóle ona lubi nie tylko książki tego typu ale też i filmy, te shitowe gdzie sie leje krew co sekunde jak i te za(pipi)iste jak "Lśnienie". Waham sie bo nie wiem co wybrać, żeby nie wtopić. Nie chce kupić czegoś zbyt cieżkiego, dlatego King odpada.
  20. Plugawy odpowiedział(a) na Plugawy temat w Rock
    RZeczywiście "sinister" jest lux, możesz spróbować "Hellbilly Delux" jeśli nie słyszałeś dotąd. W zasadzie oprócz tych dwóch pozostałe albumy średnio mi pasują
  21. Plugawy opublikował(a) temat w Rock
    Dziwie sie że nie ma tutaj tematu o Robie, w końcu to konkretny muzyk podobnie jak wokalista Disturbed dysponuje bardzo rozpoznawalnych głosem Zarzucam pare linków z kawałkami do posłuchania z wrzuty.pl + info z wikipedii. Co by nie mówić to mój ulubiony metalowiec, polecam też obczaić clip do Draguli ;D kiczowaty ale ma coś w sobie, zresztą ten kawałek to jeden z jego hiciorów Informacje z Wikipedii Demon Speeding Living Dead Girl clip Dragula
  22. Plugawy odpowiedział(a) na Yahoosh temat w Rock
    bardzo fajnie im wyszedł "Shout", a to cover jak sie nie myle?
  23. Plugawy odpowiedział(a) na Sztajniec temat w SpartakuS
    Mam deche do ćwiczenia brzucha, ale z niej nie korzystam, bo wole meczyć sie z A6W Poza tym nie chce mi sie rozkładać jej za każdym razem a jestem w pokoju z bratem i zawsze marudzi jak jej nie składam xD A oto co nosze zawsze przy sobie. Mieści sie w kieszeni, waga taka jak standardowy kastet może nawet mniejsza a skuteczność ta sama. Przede wszystkim tanie to jest a nawet na złomie można czasem to znaleźć Policja nie ma sie do czego przyczepić bo przecież to tylko kranik i nosić go można. Dobrze siedzi w dłoni i można strzelac Musiałbym go osprayować na czarno ale jakoś mi sie nie chce ;p
  24. Plugawy odpowiedział(a) na genetyk@ temat w PSone
    Bishi Bashi za(pipi)ista multi giera emu NESa
  25. Plugawy odpowiedział(a) na mishka temat w PS2
    grałem u kumpla w DM3 i przeszedłem dwie pierwsze misje.. i mam pytanie, czy następne walki rozgrywają sie też tylko na "arenach"? Nie ma już takiej eksploracji jak w DM1? Nie wiem co o tym myśleć, bo może właczyłem jakiś tryb nawalankowy a nie story "

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.