Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2014

Featured Replies

Przecież o 3 tylko jeden mecz będzie, WKS- Japonia. A o 24 w większości grup też tylko po jednym na fazę grupową, a z takich hitowych na papierze to tylko Anglia - Włochy. Według mnie nie jest tak źle z tymi godzinami.

  • Replies 3.4k
  • Views 243.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • z racji zech wygrol typera i zech jest richtich najlepszy chlop co sie zno na fusbalu tukej ,godom i glosza byscie nie siali fermentu i nie asili sie, ze ten gorol z argentyny wygrol slusznie jakos na

  • Tak jak myślałem. Kolumbia grała tak se, a Brazylii udało się strzelić dwa niezłe gole ze stałych fragmentów. Trochę ich optymizm porwał po tych kilku wygranych z łatwymi przeciwnikami, ale Brazylia n

  • na każdym z meczów Argentyny zasnąłem na pół godziny... ja nie chcę jej w finale   już na poprzednich mundialach jakoś lepiej mi się ich oglądało, tak bardziej radośnie grali, nawet za Maradony. tut

Falcao wraca do gry, może nie być gotowy na pierwszy mecz, mówił też że jeśli jego gra nie będzie na tyle dobra po kontuzji by pomóc drużynie to nie pojedzie, ale selekcjoner raczej powinien go wziąć na turniej.

Edited by mersi

  • Author

Nie sądzę, żeby tak czy siak Kolumbia chciała nim grać. Owszem, ma najwięcej doświadczenia w kadrze, ale jest tyle możliwości na ataku. Jest Jackson Martinez, Carlos Bacca, Adrian Ramos, Teofilo Gutierrez, Victor Ibarbo (w klubie kompletnie nieskuteczny, ale w kadrze jakoś gra).

oggozo jak sie czujesz przed maratonem zobaczenia wszystkich meczy MS? pewnie lajcik co nie ;)

  • Author

Kurde jak się skończy NBA to będzie Mundial. Życie jest takie okrutne. Mam strasznie dużo pracy, ale nie będę się nawet oszukiwał jak co dwa lata, to się skończy tak, że na pewno będę oglądał każdy mecz + godziny analizowania wszystkiego.

Edited by ogqozo

Pewnie w domu masz taki ekran, po którym można rysować.

Ten ekran wymyślił zaprojektował jako pierwszy Jacek Gmoch vel szczena, btw zbliża się mundial = więcej Jacka , jaram się!

Ale trochę dołujące jest to, że kolejny mundial trzeba innym krajom kibicować, bo orłów oczywiście nie ma.

 

Za kim sympatyzujecie? U mnie niezmiennie, Brazylia, Francja, Holandia.

Ja to tak nie ma. Jakiegoś stałego kraju do kibicowania, przeważnie wyłaniają się poprzez fajną, waleczną grę w turnieju. Pewno jakieś czarne konie, underdogi, będę za nimi, no może jeszcze Francja, jakoś zawsze ich lubiałem.

Ja tam jak zawsze kibicuje Argentynie, mój główny kandydat na każdym mundialu do zwycięstwa. Poza tym będę trzymał kciuki za WKS, Ghanę, Kamerun, Kolumbie i Belgię. A dalej to się zobaczy kto tam miło zaskoczy na turnieju.

Mysle ,ze czarny kon to bedzie Belgia, bardzo dobra pakieta i oby trafili z forma

ja standardowo jak zawsze kiedy nie ma naszych - holandia

 

z wielka ciekawoscia bede ogladac i trzymac kciuki tez za gospodarzy i belgie

Proste że kciuki trzymane za całą Amerykę Płd. z wyjątkiem gospodarzy. Gdyby Argentyna zdobyła puchar na brazylijskiej ziemi to byłoby pysznie. 

Ja jak co mistrzostwa świata będę trzymał kciuki za Urugwaj, Argentynę i Włochów...pewnie w trakcie turnieju dojdą następne zespoły które kupią mnie swoją grą.

Jak na każdym turnieju trzymam kciuki za Włochów i Anglię, może też być Holandia. W ostateczności zadowoli mnie wygrana kogokolwiek poza Hiszpanią.

Klasycznie: Brazylia, Portugalia i Holandia. Jak najlepiej życzę Belgii i Kolumbii.

Byłoby fajnie, gdyby co najmniej do ćwierćfinału doszła Kolumbia lub Chile, optymalnie jedno i drugie. O Urugwaju nawet nie wspominam, bo dla nich ta faza turnieju to jest absolutne minimum.

Za dzieciaka zawsze trzymałem kciuki za Brazylię. teraz mi to obojętne ale mogli by wysoko dojść. Wielkie imprezy piłkarskie są smutne gdy gospodarz szybko odpada.

juz w 1/8 na pewno dojdzie do hitowych starc, zakladajac ze brazylia bez problemu wygra w grupie w 1/8 ma druga druzyne z grupy B czyli najprawdopodobniej holandie lub hiszpanie, podobnie z pieknym snem belgii, ktory moze skonczyc sie juz w 1/8 na niemczech lub portugalii

 

zreszta o ile w euro ciekawie jest juz w grupach to w ms prawdziwa zabawa zaczyna sie dopiero od fazy pucharowej

Zrob ktos lige typerow tak jak przy euro 2012 i rpa 2010 zebysmy sie pobawili :D

Jak co cztery lata Argentyna, z europejskich drużyn lubię Holendrów i śmiesznych przed każdym turniejem Anglików.

Belgowie mają fajny skład, ale 1/8 to maks co mogą wyciągnąć.

Tylko Polska i Belgia.

Preferuję ekipy latino czyli całą Amerykę Południową, Ticosów, Honduras, trochę mniej Meksyk. Prócz tego kibicuję Koreańcom, Kamerunowi i generalnie wszystkim ogurasom licząc (jak zwykle po części naiwnie), że utrą nosa europejskim potęgom.

Wszyscy byle nie Niemcy i ich imigranci

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.