May 19, 201412 yr Przecież o 3 tylko jeden mecz będzie, WKS- Japonia. A o 24 w większości grup też tylko po jednym na fazę grupową, a z takich hitowych na papierze to tylko Anglia - Włochy. Według mnie nie jest tak źle z tymi godzinami.
May 19, 201412 yr Falcao wraca do gry, może nie być gotowy na pierwszy mecz, mówił też że jeśli jego gra nie będzie na tyle dobra po kontuzji by pomóc drużynie to nie pojedzie, ale selekcjoner raczej powinien go wziąć na turniej. Edited May 19, 201412 yr by mersi
May 19, 201412 yr Author Nie sądzę, żeby tak czy siak Kolumbia chciała nim grać. Owszem, ma najwięcej doświadczenia w kadrze, ale jest tyle możliwości na ataku. Jest Jackson Martinez, Carlos Bacca, Adrian Ramos, Teofilo Gutierrez, Victor Ibarbo (w klubie kompletnie nieskuteczny, ale w kadrze jakoś gra).
May 19, 201412 yr oggozo jak sie czujesz przed maratonem zobaczenia wszystkich meczy MS? pewnie lajcik co nie
May 19, 201412 yr Author Kurde jak się skończy NBA to będzie Mundial. Życie jest takie okrutne. Mam strasznie dużo pracy, ale nie będę się nawet oszukiwał jak co dwa lata, to się skończy tak, że na pewno będę oglądał każdy mecz + godziny analizowania wszystkiego. Edited May 19, 201412 yr by ogqozo
May 19, 201412 yr Ten ekran wymyślił zaprojektował jako pierwszy Jacek Gmoch vel szczena, btw zbliża się mundial = więcej Jacka , jaram się!
May 19, 201412 yr Ale trochę dołujące jest to, że kolejny mundial trzeba innym krajom kibicować, bo orłów oczywiście nie ma. Za kim sympatyzujecie? U mnie niezmiennie, Brazylia, Francja, Holandia.
May 19, 201412 yr Ja to tak nie ma. Jakiegoś stałego kraju do kibicowania, przeważnie wyłaniają się poprzez fajną, waleczną grę w turnieju. Pewno jakieś czarne konie, underdogi, będę za nimi, no może jeszcze Francja, jakoś zawsze ich lubiałem.
May 19, 201412 yr Ja tam jak zawsze kibicuje Argentynie, mój główny kandydat na każdym mundialu do zwycięstwa. Poza tym będę trzymał kciuki za WKS, Ghanę, Kamerun, Kolumbie i Belgię. A dalej to się zobaczy kto tam miło zaskoczy na turnieju.
May 20, 201412 yr ja standardowo jak zawsze kiedy nie ma naszych - holandia z wielka ciekawoscia bede ogladac i trzymac kciuki tez za gospodarzy i belgie
May 20, 201412 yr Proste że kciuki trzymane za całą Amerykę Płd. z wyjątkiem gospodarzy. Gdyby Argentyna zdobyła puchar na brazylijskiej ziemi to byłoby pysznie.
May 20, 201412 yr Ja jak co mistrzostwa świata będę trzymał kciuki za Urugwaj, Argentynę i Włochów...pewnie w trakcie turnieju dojdą następne zespoły które kupią mnie swoją grą.
May 20, 201412 yr Jak na każdym turnieju trzymam kciuki za Włochów i Anglię, może też być Holandia. W ostateczności zadowoli mnie wygrana kogokolwiek poza Hiszpanią.
May 20, 201412 yr Klasycznie: Brazylia, Portugalia i Holandia. Jak najlepiej życzę Belgii i Kolumbii.
May 20, 201412 yr Byłoby fajnie, gdyby co najmniej do ćwierćfinału doszła Kolumbia lub Chile, optymalnie jedno i drugie. O Urugwaju nawet nie wspominam, bo dla nich ta faza turnieju to jest absolutne minimum.
May 20, 201412 yr Za dzieciaka zawsze trzymałem kciuki za Brazylię. teraz mi to obojętne ale mogli by wysoko dojść. Wielkie imprezy piłkarskie są smutne gdy gospodarz szybko odpada.
May 20, 201412 yr juz w 1/8 na pewno dojdzie do hitowych starc, zakladajac ze brazylia bez problemu wygra w grupie w 1/8 ma druga druzyne z grupy B czyli najprawdopodobniej holandie lub hiszpanie, podobnie z pieknym snem belgii, ktory moze skonczyc sie juz w 1/8 na niemczech lub portugalii zreszta o ile w euro ciekawie jest juz w grupach to w ms prawdziwa zabawa zaczyna sie dopiero od fazy pucharowej
May 20, 201412 yr Jak co cztery lata Argentyna, z europejskich drużyn lubię Holendrów i śmiesznych przed każdym turniejem Anglików. Belgowie mają fajny skład, ale 1/8 to maks co mogą wyciągnąć.
May 20, 201412 yr Preferuję ekipy latino czyli całą Amerykę Południową, Ticosów, Honduras, trochę mniej Meksyk. Prócz tego kibicuję Koreańcom, Kamerunowi i generalnie wszystkim ogurasom licząc (jak zwykle po części naiwnie), że utrą nosa europejskim potęgom.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.