Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Krzysztof93 napisał:

Wizerunkowo to ten Wiedźmin 3 jest nieśmiertelny. Najpierw miał swoją własną premierę, później zmartwychwstał po szale serialowym. Nie wiem czy w dobrej kolejności umieszczam wszystko na osi czasu ale był też szał/ból dupy bo wychodzi wersja na Switcha teraz znowu będzie na ustach wszystkich bo wychodzi patch i to za darmo na nowe konsole. Potrafią robić dobry PR :notbad: Dziki Gon wraca na podium gier open-world i może stać sobie spokojnie przykładowo przy AC:V i nie będzie widać już różnicy czasu między premierami obu tych tytułów. Kupiłem Geralta już trzy razy, mam GOTY na PS4, GOTY na PC i Switcha :kekw: i ja wiem, że najgorsza, pedalska, zwalona i okropna ale ja lubię tą wersję na Nintendo xd fajnie jest zaliczać pytajniki w łóżku z kitku śpiącym w nogach :wub:
 

Pamiętaj, że pod kołderką można też grać na steam decku z dużo lepszą grafiką:D Właśnie, ciekawe czy deckowa wersja coś zyska po patchu?

Odnośnik do komentarza

Kiedyś pisałem o dziwnych artefaktach na niebie gdy grałem w HDR. Dzisiaj przypadkowo odkryłem w czym problem - wielkość interfejsu miałem ustawiony na "duży" i chyba przez to coś się knociło. Nie dało się też przełączyć gry w tryb 4K i 30 fps... suwak niby się przestawiał, ale gra nie reagowała i w każdym przypadku działała w 60 klatkach. 

Po ustawieniu tego interfejsu na "mały" problemy z niebem zniknęły i gra normalnie się przełącza 4K/wydajność. 

 

Także to chyba jakiś bug. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Figuś napisał:

jak nie ma jak jest, tylko po ogłoszonej dacie premiery upgradu nie spodziewałbym się promki

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4497-CUSA05571_00-00000000000GOTY1

Promka jest w sumie wszędzie poza Sonką - na Steamie, GOGu i Epicu GOTY 29,99zł, na Xboxie dychę drożej, nawet na Switchu jest obniżka do 7 dych.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał:

jak nie ma jak jest, tylko po ogłoszonej dacie premiery upgradu nie spodziewałbym się promki

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4497-CUSA05571_00-00000000000GOTY1

Najwyraźniej jest tylko na stronie. Na konsoli nie ma jak niżej. Poza tym tak czy inaczej ta cena to kpina.

IMG_20221126_101754973.jpg

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czezare napisał:

Najwyraźniej jest tylko na stronie. Na konsoli nie ma jak niżej. Poza tym tak czy inaczej ta cena to kpina.

jak wejdziesz w kafelek to tam możesz sobie wersje zmieniać :lapka: 

 

czy kpina z ceną to nie wiem, gra w wersji GOTY od kilku lat na promkach jest za 40zł, było mnóstwo czasu, było wiadome że cena podskoczy i będzie wyższa gdy już ujawnią datę premiery wersji NG.

Sprawdziłem teraz na psprices i było na promce od 26. pażdziernika do 10 listopada. Wygląda jakby wiedzieli że będzie ogłoszenie :kekw:

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Figuś napisał:

jak wejdziesz w kafelek to tam możesz sobie wersje zmieniać :lapka: 

 

czy kpina z ceną to nie wiem, gra w wersji GOTY od kilku lat na promkach jest za 40zł, było mnóstwo czasu, było wiadome że cena podskoczy i będzie wyższa gdy już ujawnią datę premiery wersji NG.

Sprawdziłem teraz na psprices i było na promce od 26. pażdziernika do 10 listopada. Wygląda jakby wiedzieli że będzie ogłoszenie :kekw:

No chwila moment, to dlaczego na xboxie aktualna cena wynosi 40 zydli?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...