Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

No i fajnie, i już jest motywacja, żeby zagrać sobie kolejny raz. Na piecu jak wrzuciłem tylko teksturki HD to byłem bardzo zadowolony z efektu, tu jak jeszcze dojdzie lekki touch-up tu i tam to będzie pyszotnie.

 

I cross-save :fsg:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:


Ja tam żadnych soulsowych rolek sobie nie przypominam, tylko właśnie piruety i ogólnie to, co na Twoim filmiku widzę.

 

No to słaba pamięć ;) długi unik to była soulsowa rolka, na filmiku, który wstawiłem, zamiast rolek masz piruety

 

np. 1:46

 

 

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Na pierwszy rzut oka po obejrzeniu trailera wygląda jak moje wspomnienia w hd. No ale będą zaraz porównania i sam też sprawdzę. Na screenach wygląda to już zdecydowanie lepiej. Fajna wydaje się ta nowa kamera prawie jak w kratosie dzięki czemu już będzie się wydawało, że gramy w trochę inną grę no i jeżeli walka będzie usprawniona to może i dam się wciągnąć 3 raz w fabułę, albo chociaż 2 raz w dodatki. Mam kupioną wersję goty na dwóch platformach i chyba w ramach podziękowania za tego patcha (inni wydali by to jako remaster przynajmniej za 250zł) kupię na drugą platformę cyberka (który teraz zasługuje w ogóle na kupienie jej na konsoli) i za niego też się w końcu wezmę. 

Odnośnik do komentarza

Nie pokazali jeszcze tych ustawień Ultra+ dla PC. Jestem ciekaw co takiego dodają.

 

 

Różnica jaką robi RTGI.

 

Oryginał (PC):

image.png

 

 

 

Update:

image.png

 

 

 

 

Tutaj inne porównanie, ale słaba jakość więc niezbyt reprezentatywne i sprawiedliwe dla premierowej wersji:

 

image.png

 

image.png

 

 

image.png

 

image.png

 

Roślinność w końcu nie wygląda jak wycięta z kartonu.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał:

Cross save mnie nie interesuje, bo gierkę wymaksowałem już na PS4, więc jeśli mam wrócić to tylko od zera :fsg:

Mam to samo ale masterowałem wszystko na 100% w edycji GOTY więc jeszcze został całkowicie od zera komplet z wersji premierowej i teraz będzie idealny moment na kolejne 100% :)  Widać znaczną poprawę jeśli chodzi o wodę i dorzucenie RT. Dobra robota, nie sprawdzałem jeszcze giełdy ale mam nadzieje że akcje poszły w górę :) 

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...