Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Ta gra na konsolach naprawdę musiała wielu skrzywdzić. Grałem na pc z padem w ręku i nie miałem problemu z walką. Jeżeli jest z nią coś nie tak, to co dopiero było w dwójce i jedynce.

 

Sapkowski pisał książki dla gimbazy tak było :sapek:

To tylko devilbot, scrolluj dalej.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Szymek napisał:

W walce mieczem nie czuć ciosów. Wystarczy wyłączyć dźwięki broni i okazuje się że mamy w rękach patyk a nie 15 kilowe żelastwo. Może przy następnej części ;)

 

O cie chuj to tylko kilka kilo mniej niż pełna zbroja płytowa, co ten wiedźmin ma w łapie? Miecz z Monster Huntera? 

 

image.thumb.png.8091cd3094d18aeaeebd2e48235f4e05.png

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Szymek napisał:

W walce mieczem nie czuć ciosów. Wystarczy wyłączyć dźwięki broni i okazuje się że mamy w rękach patyk a nie 15 kilowe żelastwo. Może przy następnej części ;)

 

Wystarczy wyłączyć w coolofduty modern warfare 2 dźwięk, i okazuje się że mamy w rękach pada, a nie 4 kilowego kałasznikowa. 

  • Plusik 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szymek napisał:

W walce mieczem nie czuć ciosów. Wystarczy wyłączyć dźwięki broni i okazuje się że mamy w rękach patyk a nie 15 kilowe żelastwo. Może przy następnej części ;)

15 kilowe xdd

Jakbyś książki na oczy widział to byś wiedział, że wiedźmini bardzo lekkimi mieczami się posługiwali, żeby wykonywać te wszystkie piruety i dogonić potwory.

Odnośnik do komentarza

O kierwa, ale będę się bawil w to fantastycznie. Już zapomniałem o większości co tam się działo więc przeżycie jeszcze raz najlepszej gry poprzedniej dekady to najlepszy prezent na tegoroczne święta jaki mogłem sobie zamarzyć od giereczkowego mikołaja :banderas:

 

Przeżyjmy to jeszcze raz.

 

Ostatnia gra gdzie trailerki osiągnęły hajp wyższy od mgs5, a gra okazała się jeszcze lepsza od nich samych. 

Dzięki CDP za te wspomnienia <3 

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Walka jak na rpg jest ok i tak "lekkość" dobrze oddaje realia książek, bo Geralt nie naparzał jak Kratos siłowo, tylko bardziej w stylu piruetowo-baletowym.

Jedyne co by mogli zrobić to przywrócić system uników taki jak był w demie z E3, który potem ludzie w modach na PC odtworzyli. Piruety i odskoki zamiast tego zjebanego turlania, które w ogóle do wiedźmina nie pasuje.

 

 

Edytowane przez tjery
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Odnośnie wagi miecza wg prozy:

"

CHRZEST OGNIA

Pierwszy miecz jest stalowy. Stal syderytowa, ruda pochodząca z meteorytu. Kuta w Mahakamie, w krasnoludzkich hamerniach. Długość całkowita czterdzieści i pół cala, sama głownia długa dwadzieścia siedem i ćwierć. Wspaniałe wyważenie, waga głowni precyzyjnie równa wadze rękojeści, waga całej broni z pewnością poniżej czterdziestu uncji. Wykonanie rękojeści i jelca proste, ale eleganckie.
I drugi miecz, podobnej długości i wagi, srebrny. Częściowo, oczywiście. Stalowy trzpień okuty srebrem, także ostrza są stalowe, czyste srebro jest za miękkie, by dobrze je naostrzyć. Na jelcu i całej długości klingi znaki runiczne i glify, uznane przez moich rzeczoznawców za niemożliwe do odczytania, ale niewątpliwie magiczne. "

 

 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Michał102 napisał:

Siwy tyle chemii przyjął i takiego powera przez to zyskał, że machanie mieczykiem przychodzi mu równie łatwo jak patyczkiem. 

Także wasze czepialstwo jest bezzasadne 

Jak byłem mały,powiedzmy w czasach kultowej Polonii 1 to wiele sobie w grach czy właśnie w kreskówkach tłumaczyłem stosując taka mechanikę myślową.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...