Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Bzduras napisał:

To już zależy którą konsolową wersję porównamy do pieca. Xbox One przegra sromotnie, ale taki XOX w 4K/target 60 czy Series X 4K/żelbet 60 nie mają się czego wstydzić względem komputerków.

 

No nie bardzo, chodzi o same ustawienia graficzne, na konsolach masz low/medium, na PC kilka opcji wyżej aż do uber.

 

3 godziny temu, Bzduras napisał:

Jak doinstalujesz sobie mody to być może, ale no właśnie - mody trzeba samemu dociągnąć, dokonfigurować i liczyć na to, że komuś będzie się chciało zrobić akurat taki, na jaki mamy ochotę. Dla mnie upgrade względem wersji konsolowych jest całkiem spory i niejeden wydawca pokusiłby się o wyciągnięcie łapy po mniejszą albo większą kwotę za taki lifting.

 

Co do modów to praktycznie wszystkie zmiany w tej wersji (poza RTGI) to jest implementacja kilku znanych od lat modów do gry. Obecnie instalacja modów to kilka kliknięć i do takich gier jak wiedźmin jest ich tyle, że znajdziesz na nexusie wszystko co sobie tylko wymarzysz. Sam fakt, że nawet CP2077 zamiast wymyślać coś swojego zaimplementowało po prostu mody pokazuje jaką takie mody mają jakość.

 

Przykładowy ze zmodowanej wersji:

 

ElCNeks.jpg

 

Co nie zmienia faktu, że takie coś dla konsol to świetna rzecz, tym bardziej za free.

 

 

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Wizerunkowo to ten Wiedźmin 3 jest nieśmiertelny. Najpierw miał swoją własną premierę, później zmartwychwstał po szale serialowym. Nie wiem czy w dobrej kolejności umieszczam wszystko na osi czasu ale był też szał/ból dupy bo wychodzi wersja na Switcha teraz znowu będzie na ustach wszystkich bo wychodzi patch i to za darmo na nowe konsole. Potrafią robić dobry PR :notbad: Dziki Gon wraca na podium gier open-world i może stać sobie spokojnie przykładowo przy AC:V i nie będzie widać już różnicy czasu między premierami obu tych tytułów. Kupiłem Geralta już trzy razy, mam GOTY na PS4, GOTY na PC i Switcha :kekw: i ja wiem, że najgorsza, pedalska, zwalona i okropna ale ja lubię tą wersję na Nintendo xd fajnie jest zaliczać pytajniki w łóżku z kitku śpiącym w nogach :wub:
Podoba mi się ten next-gen patch, to nie jest remaster tylko podciągnięcie W3 w czasie i tyle wystarczy, na każdej platformie zdarzało mi się przystać w jednym miejscu bo miejscówka wydawała się bardzo urocza i swojska. Uwielbiam lokowanie akcji w takim klimacie bo lubię grzyby i góry (G&G) dlatego nigdy nie pokocham tak Cyberka jak Geralta bo w Cyberku nie ma gór i zbierania grzybków, nikt też tam nie słucha Starego Dobrego Małżeństwa :Cell:

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Krzysztof93 napisał:

Takie pudełko z W3 to powinno być w każdym polskim domu jak kosz na śmieci pod zlewem czy patologia w nocy.

 

Ja mam fajnie wydane pudełeczko na PS4. Jest kartonik, grube książeczki, mapki, naklejki itp. Nie to co te gówna obecnie wydawane. 

 

Będę trzymał to pudełeczko po wsze czasy, mimo, że plejstejszona już dawno nie mam :)

Edytowane przez Michał102
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...