Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

InFamous moze faktycznie nie bedzie najlepsza gra w historii, ale powinna skutecznie zachecic do kupna konsoli, wiec nie gadajcie, ze na pewno nie bedzie system sellerem ;) to teraz nie ma zadnych ciekawych gier, ale od marca sie zacznie i to wlasnie produkcją studia Sucker Punch.

Pomimo tego, że planuję zakup na day 1, to na pewno nie będzie to żaden system seller.

Gra wygląda przepięknie, tak samo się prezentuje w akcji, a do tego jest sandboxem. W zasadzie same zalety.

Ktoś napisał, że sprzeda się gorzej, niż KZ:SF. A jak się sprzedał KZ:SF? W 3 mln? 2? KZ:SF miał ułatwione zadanie, chociaż dla mnie to bardzo dobra gra, bo wyszedł na start konsoli. Dodatkowo był w bundle'ach. Jeśli data premiery Watch dogs zostanie ustawiona na okolice kwietnia, to do 3 mln raczej nie dobije - chcę się mylić. Do tego Thief w lutym i Tomb Raider w styczniu, mocne tytuły, które będą odciągać uwagę graczy, pomimo tego, że to inne światy, kreacje i gameplay, a Tomb edycja "umownie Next HD".Chyba że dziennikarze zaczną robić wokół inFamous: SS, tak sztuczny hype, jak w przypadku Titanfall. Póki co wygląda to marnie, bo ani hype'u ani reklamy. Są za to preordery, które dają jedno wielkie g...

 

System seller na PS4 w tym roku? Jeden. The Order 1886.

Odnośnik do komentarza

KZ:SF miał ułatwione zadanie bo dodawali go do konsoli i niemal wszyscy go brali. To tak dobra gra, ze 3/4 osob po przejscu kampanii popchnela ja do zyda. Oceny 6/10 tez nie sa z kosmosu, sam wyżej tej gry bym nie ocenil.

Chciałbym, by chociaż Infamous nie zawiodl, ale zadnej poprzedniej części nie zdolalem nawet ukonczyc... DC teraz przesunięty - Sony po raz kolejny może zacząć generacje bez jakichkolwiek dobrych gier.

(The Order system selerem ? Grales, wiesz cos o tej grze poza jednym trailerem ?)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wygląda obłędnie :o Mam nadzieję, że SP nie zaniedba fabuły w nowym "nieznanym" i dostaniemy bardzo udany produkty :)

Niesławnym,niesławnym!!!Swoją drogą to tłumaczenie też jest do dupy i powinni to zostawić w oryginale,a nie spolszczać wszystko na siłę dla Januszy.Jedyna sensowna opcja tłumaczenia to "okryty złą sławą",ale nijak się to ma do sprzedaży produktu z marketingowego punktu widzenia.

 

Osobiście czekam na pierwsze recenzje i wtedy rozważę zakup ewentualnego bundla. Infamous 1 i 2 to świetne gry,ale mimo wszystko zabrakło im tego czegoś przez co zostałyby zapamiętane na dłużej.

Odnośnik do komentarza

 

Wygląda obłędnie :o Mam nadzieję, że SP nie zaniedba fabuły w nowym "nieznanym" i dostaniemy bardzo udany produkty :)

Niesławnym,niesławnym!!!Swoją drogą to tłumaczenie też jest do dupy i powinni to zostawić w oryginale,a nie spolszczać wszystko na siłę dla Januszy.Jedyna sensowna opcja tłumaczenia to "okryty złą sławą",ale nijak się to ma do sprzedaży produktu z marketingowego punktu widzenia.

 

Osobiście czekam na pierwsze recenzje i wtedy rozważę zakup ewentualnego bundla. Infamous 1 i 2 to świetne gry,ale mimo wszystko zabrakło im tego czegoś przez co zostałyby zapamiętane na dłużej.

 

Epic facepalm xD..... kur co sesja robi z człowiekiem 

Odnośnik do komentarza

Trochę nie podoba mi się pomysł zasysania mocy z otoczenia w celu ich zmiany. Wolałbym gdyby główny bohater przyswajał zassane moce i mógł się miedzy nimi dowolnie przełączać. Namiastkę tego mieliśmy w inFamous2.

 

Pomimo tego wszystko spoko i biorę na premierę wraz z konsolą (jak będą w sklepach) :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...