Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

Po prawie trzech latach kiedy ograłem U4 w czasie jego premiery (wówczas na konsoli mojego Brata) nadszedł czas na cudowne delektowanie się tym tytułem gdy powoli acz sukcesywnie sobie go platynuje. Żadnego wykorzystywania exploitów aby jak najszybciej wszystko zrobić. Tylko ja, naładowany pad, słuchawki i jedna z najlepszych przygodówek w historii gamingu. Dzięki Panie Naughty Dog

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Kingdom Come Deliverance oraz Dragon Quest XI, na przemian jedna przez drugą. Na rycerzyku skupiam się raczej w weekend gdy mam możliwość pogrania dłużej niz godzinę lub dwie. DQuest to w zasadzie sesje po pracy przed pójściem spać. Obecnie pod względem "growym" nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba :wio:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właśnie skończyłem far cry 4, jednakże brakuje mi dwóch ostatnich trofeów. Wykonać eliminacje jadąc jako pasażer i odbicie posterunku jako hurk. Trochę dziwne, że do platyny musimy grać online co dyskryminuje ludzi bez neta. PS czy byłby ktoś skłonny pomóc mi zdobyć te dwa osiągnięcia? Mój nick to: Czarek250885 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, czarek250885 napisał:

Właśnie skończyłem far cry 4, jednakże brakuje mi dwóch ostatnich trofeów. Wykonać eliminacje jadąc jako pasażer i odbicie posterunku jako hurk. Trochę dziwne, że do platyny musimy grać online co dyskryminuje ludzi bez neta. PS czy byłby ktoś skłonny pomóc mi zdobyć te dwa osiągnięcia? Mój nick to: Czarek250885 


Czarek, tu cięzko Ci będzie kogoś znaleźć, więc polecam nastawione na to grupy na fb, np ta:
https://www.facebook.com/groups/TrofeaPlaystation/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Powrót do przeszłości. Pięknie wchodzi kolekcja DMC, a szczególnie ponadczasowa trójeczka. Jak to do dziś robi, jak tam są ogarnięte cutscenki, dynamika, nawet graficznie jest ładnie :banderas:To nadal jest PS2?! Chociaż te menusy to faktycznie są jakieś żarty. Dwójkę sprawdzę, a może nawet skończę, żeby mieć porównanie i odpowiednie rozgrzanie przed V.

Drugi "powrót" to pierwsza styczność z DEAD RISING i ... jestem zaintrygowany, gra się naprawdę cool. Chociaż przyznam, że troszkę nie ogarniam paru spraw i stresuje mnie goniący czas :[ Ile to wychodzi w real life? 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, XM. napisał:

Czego nie wiesz w DR, chętnie pomogę.

 

Każda godzina w grze to 5 min w życiu.

Chodzi o te wszystkie ratowania, czelendże, bo to wszystko jest czasowe i mam stresa, że nie zdążę xd Ogólnie widać, że gierka wyprzedziła swoje czasu w pewnych kwestiach. Ta swoboda działania, ilość zombie. Robiło to pewnie kolosalne wrażenie. Jak coś to będę pisał XM :*

Odnośnik do komentarza

Ogólnie nastaw się na to, że nie przejdziesz gry za pierwszym razem tylko za 2-3 z już wyższym lvl.  Ogólnie żeby było prościej to trzeba znać dobrze już gra, że o danej porze pojawia się psychol w danej lokacji i np. odblokowuje dostep do shotguna, Adama trzeba zabić dla najleoszej broni w grze - jego piły. Chodz po ksiegarniach i czytaj ksiazki - mozna dzieki nim zwiekszyc trwalosc broni czy zdolnosci lecznicze. Rob napoje w shakerze. Biegaj na bierzni, rozwalaj worki na silowni dla dodatkowego expa. Pamietaj ze to rozwalanie zombie w pierwszym DR to nie priorytet - zwłaszcza na poczatku jest trudno, to nie musou.

Pamiętaj o katanie w pierwszej części centrum handlowego gdzie wychodzi się z kryjówki- zeskakujesz z restauracji na pierwszym piętrze na daszek. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Zmulony ciągłym strzelaniem i grami z widoku pierwszej osoby, porzuciłem Borderlandsy na rzecz Infamousa: Second Son, którego też kiedyś porzuciłem, bo był bardzo powtarzalny. Ale muszę odpocząć od strzelanek (oprócz od wiadomo której :s159:) i trochę beztrosko poskakać.

Odnośnik do komentarza

inFamous SS spoko gierka, choć wyraźne zmęczenie formuły - niby inny bohater (ciekawszy), ale to tylko inne miasto i inny zestaw mocy. Monotonne czyszczenie dzielnic...
Dobrze, że chociaż niedługa, więc kończy się, zanim zacznie konkretnie przymulać - wciąż najlepszą odsłoną jest dla mnie inFamous 2, choć nie grałem jeszcze w samodzielny dodatek z Fetch. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Wredny napisał:

nie grałem jeszcze w samodzielny dodatek z Fetch.

Trochę słabo się zachowujesz, idź nadrobić czym prędzej. Jeżeli podobało Ci się wykorzystanie Neonu w SS to tutaj będziesz w siódmym niebie. Czuć ładnie potęgę Fetch przy korzystaniu z umiejętności. Sam planowałem ostatnio ponownie przejść SS i FL, będzie trzeba to zrobić przed wrześniem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...