Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

Vampyr rozpoczęty i co? Ano grafika, to wczesne ps3, podobnie animacja postaci. Drewienko i nie wiem, czy przebrnę, dzisiaj wieczorem drugie podejście.

 

Battlefield V non stop. Ale multi w tej grze jest miodne. Najlepszy bf od czasu 'trójki'. Chodzi to płynnie, matchmaking bez zastrzeżeń, całość 'robi', oj  robi, a hejterzy (ostatnio się nawracają widzę) niech zagrają sami i sprawdzą. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Steep z ps plus, wydaje się że to mocno niedoceniana gra. Mnóstwo zawartosci - snowboard, narty, "wiewiórka", sanki itp. Całkiem przyjemny on line, czasówki czy inne nabijanie ptk za triki ze znajomymi daje radę. Lub po prostu ogólne smiganie po stokach i podziwianie naprawdę fajnych zimowych scenerii - chill out. Easy to play hard to master - dziesiątki powtorzeń aż w końcu zjazd "siądzie" i jest satysfakcja.Gra przy tym nie frustruje bo mimo, że każdego zjazu trzeba się nauczyć to wszystko zależy od nas nie ma dużo przypadku, raczej potrzebne jest trochę szczęscia jak zapieprza się na złamanie karku i mija się drzewa jedno za drugim... hmm... trochę jak w pierwszym Motorstormie - na każdej trasie trzeba było wyczajić np. hopki, które albo pomagały albo przeszkadzały i optymalny przejazd to w zasadzie próba błędów aż się pozna trasę. Do tego bardzo przyzwoity soundtrack,  i ja tam czuję się trochę jakbym wrócił do czasów THPS. Oczywiście inny klimat i sport, ale ta gra ma w sobie to coś i syndrom jeszcze jednej próby, jeszcze jedenego zjazdu. Początkowe odpalanie było raczej standardowe "dali w plusie to smigne pewnie ze dwa razy i wywale z dysku", ale na szczescie "pykło" póki co jest miodzik.

Polecam dać szansę, szczególnie fun dostaje boosta jak jest do gry ekipa - można np. robić wyzwania jak w Driveclub. 

 

Jak ktoś chętny scigać się na wpisy do scoreboara to jestem chęny - psn id : ajakssx

 

Przykładowa czsówka: Nixon Challenge II 

 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Szukałem wątku, gdzie można się przywitać i przedstawić, ale nie znalazłem, więc witam się tutaj, a reszta o mnie wyjdzie w praniu. 

 

Obecnie:

- kończę Personę 5 (totalny sztos, niesamowita gra z punktu widzenia krytyki społeczeństwa kapitalistycznego)

- jestem u kresu dodatku do Wiedźmina "Krew i wino", który w porównaniu z "Sercami z kamienia" ma bezsensowny wątek główny, aczkolwiek kilka świetnych pobocznych (zwłaszcza ten, co zaczyna się od listu Yennefer)

- zaczynam przygodę z soulslike'ami od Bloodborne i coś nie mogę się wciągnąć 

- jestem w środku NieR: Automata (wolę machać większą bronią)

- mam na dysku obie części Metro i codziennie nie mogę się zmusić, by którąś odpalić. 

 

Tyle o mnie na początek, pozdrawiam. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Yakuza Kiwami

 

Wróciłem do gry po dłuższej przerwie i coś bardzo zaskoczyło, może brakowało mi takiego typowo japońskiego ducha w grach. Świetnie napisane postaci, wielowątkowa intryga i przyjemny system walki kojarzący się z beat'em upami. Do tego animacje wykańczania przeciwników. :banderas: Brutalnie, widowiskowo, no armaty na ryj powalonego oponenta to :fsg: Widać że gra ma swoje lata, ale ostrość obrazu i 60 klateczek mi to rekompensują. Czuję że sięgnę po więcej.

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

DA: Inquisition. Leżało, lezało i się doczekało. Fabuła niezła tylko rozwodniona 1000 pobocznych quetów i zbieraniem pierdół. W drodze po platyne trzeba niestety odwiedzic wszystkie krainy, które jakoś specjalnie ciekawe nie są. Postaci gorsze niż w Origins, także olewasz pana z wąsikiem, smutnego elfa i jakiegoś duszka i grasz dalej.

Nie wiem kto czyta te wszystkie dokumenty, listy i inne bzdety. Niby maja pomóc w budowaniu klimatu, ale w gruncie rzeczy są zbędne.

 

Na temat Platyny, po którą się skuszę chyba, wypowiem się w stosownym wątku. Zagrać można za parę złotych, kto jeszcze w to nie grał. Jeśli nie zależy ci na platynie, pomijaj te bzdurne questy.  Inaczej będziesz zbierał kamyczki i kwiatki zapominając o swej misji:) Łatwo też zdobędziesz tyle expa, że właściwie nikt nie będzie dla ciebie wyzwaniem.

Ok, zaczynam szybsze przejśie na Nightmare tym razem...

 

Odnośnik do komentarza

Aktualnie zaczalem drugi scenariusz w Resident Evil 2 - Claire tym razem. Gram sobie powoli, bez spiny. Gra mi nie ucieknie, bo nie zamierzam odsprzedawac takiego szpila. Ponownie ustawilem sobie hc i ucze sie przeslizgiwac przez zombie oszczedzajac, tak wiele ammo, jak to tylko mozliwe. Niby udalo mi sie Leonem przyoszczedzic nie mala pule, tym bardziej, za drugim razem chce powtorzyc wyczyn. Polecam S Z P I L A :banderas:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Wróciłem do Kingdom Come Deliverence, które ustąpiło miejsca Farcry5 i RDR2. I od razu zabolało długimi loadingami, oraz doczytywaniem obiektów, ale chyba trochę poprawionym, odkąd grałem ostatnio gdzieś na początku października. 

Pomijając to, szybko ponownie wrócił klimacik, a że trafiła się misja z księdzem, to poprawiła mi humor. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Obecnie platynuje The Surge świetna gra, wyłapałem po taniości w "MM" (39,99), dziwi mnie, że wcześniej nic o tej pozycji nie słyszałem. Dodatkowo w końcu zdecydowałem się na promocję Far Cry Primal i powiem jestem bardzo zadowolony, jest to moja pierwsza przygoda z tą serią, a na tyle mnie wciągnęła, że zostały mi ostatnie 3 pucharki do zdobycia i myślę, że tu również wpadnie platyna. Nie jestem jakimś łowcą tych najcenniejszych pucharków, ale akurat w tych pozycjach ma się chęć je zdobyć, szczególnie w The Surge!

 

 

czarek250885.png

Edytowane przez czarek250885
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nastąpiła u mnie dłuższa przerwa przy zbieraniu trofików i wspólnie z moją ładniejszą połówką ogrywamy Wieśmina 3 (obecnie 90h nabite). Nie spodziewałem się, że questy nas tak wciągną i już zacieramy łapki na oby dwa duże dodatki jak tylko ukończymy podstawkę. Świetna historia (zwłaszcza dla fanów, którzy przeczytali sagę), nietuzinkowe questy, system walki, który daje mnóstwo satysfakcji.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

100 lat za Murzynami,  a jednak zacząłęm grać w Knacka. Takie łoo, historia jakaś jest, walki z bossami fajne, znajdźki fajne. Gram na Hardzie, więc czasem utknę na 10 minut to tu, to tam. Wydaje mi się, że świat jakby troche wyblakły, a może to moj TV, albo oczy, albo obie rzeczy po trosze. Knack ma denerwujący głos, ale ogólnie jest OK. Tak se pykam na luzie w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...