Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie nie pomogę, bo oprócz Ratcheta, Crasha i Spyro za bardzo w platformówkach się nie orientuję, a wpadłem tylko napisać, że wciąż gram w Death Stranding.
Właśnie zacząłem dziewiąty epizod, scenka na jego początku kojimowska, jak tylko się dało, fabularnie czasami nie nadążam (albo jest to prostsze niż się wydaje i tylko ja niepotrzebnie szukam drugiego dna), ale gameplay nadal bawi (jak się nauczyłem radzić z BT, mułami i terrorystami to już praktycznie nic mnie tu nie wkurza).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, _Red_ napisał:

Psi Patrol z synem :D

Pewnie dla wytrawnego gracza to nawet koło platformera nie stało, ale dla 3latka to idealne wprowadzenie do bycia (tfu) graczem. Prowadzi za rękę, da się nauczyć zręcznościowych podstaw, narrator cały czas gada i tłumaczy. Dzieciak zafascynowany.

 

Jest jeszcze coś z tego gatunku na PS4? Czyli totalnie proste dziecięce platformersy z jednoprzyciskowym sterowaniem (poza Dark Souls)?

Możesz spróbować Loco Roco. Jest na ps4. Inna gra niz PP ale moja córa to wciągneła (akurat na PSP) jako nastepne po PP. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.10.2020 o 09:30, _Red_ napisał:

Psi Patrol z synem :D

Pewnie dla wytrawnego gracza to nawet koło platformera nie stało, ale dla 3latka to idealne wprowadzenie do bycia (tfu) graczem. Prowadzi za rękę, da się nauczyć zręcznościowych podstaw, narrator cały czas gada i tłumaczy. Dzieciak zafascynowany.

 

Jest jeszcze coś z tego gatunku na PS4? Czyli totalnie proste dziecięce platformersy z jednoprzyciskowym sterowaniem (poza Dark Souls)?

Ogrywales serie LBP?  Rewelacja. Moj maly zaczal wlasnie, jak mial cos kolo 3 lat z hakiem. W pierwszej czesci to oboje zesmy sie zakochali bez granic. Pierwsze levele sa dosc proste. Troszke skakania i przesuwania. Z Towoja pomoca nie powinien miec problemu :thumbsup:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lego mam (Avengers, prawie nowe, ktoś chce kupić? xD), ale faktycznie tam się za dużo dzieje. Psi Patrol jest fajny bo tylko sie idzie w prawo i wciska przyciski wg schematu. LBP nie mam, kiedyś gralem, ale podobne sterowanie i schemat (platformer 2.5D) ma Unravel. Chetnie na to patrzył, ale puzzle nie są na jego rozwój jeszcze :)

Ale spoko, w Psiego będzie grał jescze dlugo, nie chce by spędzał godziny przed tv, ale od czasu do czasu trochę poskakal, gdy muszę się czyms zająć ;)

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, _Red_ napisał:

Psi Patrol jest fajny bo tylko sie idzie w prawo i wciska przyciski wg schematu. LBP nie mam, kiedyś gralem, ale podobne sterowanie i schemat (platformer 2.5D) ma Unravel. Chetnie na to patrzył, ale puzzle nie są na jego rozwój jeszcze :)


Co Ty gadasz - jak Mevek ogarnia, to Twój dzieciak tym bardziej :kaz:

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Wredny napisał:


Co Ty gadasz - jak Mevek ogarnia, to Twój dzieciak tym bardziej :kaz:

Chciales chyba napisac: jak Mevka mlody ogarnia :lapka:

 

 @_Red_ pamietaj jeszcze o wspanialym trybie kreacji wlasnych projektow w LBP. Na szybko mozesz mu zrobic prosty swiat i niech sie uczy podstaw gry. 5 minut i sam bedzie tworzyl wlasne projekty. Dla mnie to swietna gra wykraczajaca poza standardy Unravel. Ale to Twoj syn. Sam wiesz co jest dla niego dobre :thumbsup:

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Odkopałem cyfrę Giana Sisters Twisted Dreams. Bardzo przyjemny platformer z ciekawą mechaniką równoległych światów, które trzeba dynamicznie przełączać by dostawać się do niedostępnych miejsc.

 

Zaj.ebista muzyka: jeden swiat ma soundtrack popowy, drugi (j)rock. Dodatkowo main theme z gitarami, oparty o klasyczną nutkę z pierwowzoru z Commodore 64 wywołał lekki grymas nostalgii <3

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

lAPiXqd.jpg

Po zdobyciu :platinum: w drugim Nioszku (znakomity tytuł) kupiłem oba dodatki. Uczeń Tengu już zaliczony. Dobra rzecz, choć znacznie łatwiejsza niż DLC z pierwszej odsłony. 
Teraz zabieram się za 100% w kolejnym i czekam na trzecie, podobno ostatnie. Liczę przy tym, że gdzieś w okolicy 2022-2023r. otrzymamy trzecią odsłonę tej serii, bo jest :good2:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hollow Knight > nowa generacja konsol.

Tak, skończyłem gierkę prawilnie na Switchu 3 lata temu, ale jak dali w plusie to cisnę od nowa jak szalony i jak pojebion.

Jeszcze Vampyr był ostatnio grany, bardzo dobra gra, ale chwilowo poszedł w odstawkę.

 

Gdzie jest data premiery Hollow Knight: Silk Song kurła??!!! :[

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...