Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Wredny napisał:

Ken najlepiej czuje się w popierdółkach dla anime-zboczuchów, więc nie wiem, po co w ogóle sprawdza normalne gry:notbad:

Eee tam, takie Ninja Gaiden bardzo lubiłem, podobnie jak serię Way of the Samurai. Tu nawet fabuła to nie wiadomo o czym, jakieś bzdety o magicznych kamieniach. Po co w ogóle mam wskazywać drogę tym zielonym ludkom, co z tego mam?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, LukeSpidey napisał:

Na tę giereczkę nie żal nawet pełnej ceny, taka dobra.

Wrociłem z roboty. Pojadę na szybkensa z panna na obiad na miasto i jakies zakupy i wracam drzewo wozic po bagnach :ohboy:

Wczoraj jak mi sie Ził131 z drewnem na pace w błocie wywalił na bok to fajnie mi ciśnienie skoczyło bo reszta pojazdów na drugim końcu mapy. Ale kminie, kminie i przeca silnik nie zgasł, wyciągarką sie wygrzebałem wyrywając jedno liche drzewo, ale finalnie poszlo git. Uff co za emocje ta gra dostarcza, prawie jak w Soulsach :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jako że Division2 jest zbugowane i za ok 10 aktywności nie wpadły mi trofiki (min za misje, podejmowanie lootu w strefach DZ i zabijanie złych agentów, reanimację graczy) postanowiłem dać sobie spokój z tą grą. No reward - no play. Krótka piłka.

Wrociłem do Tsushimy, nowego dlc w B3 (ale jest krótkie zatem je zaraz skończę) i chcąc kontynuować przygodę z UBI, postanowiłem sobie przypomnieć stareńkie GhostRecon Wildlands. No i lepiej mi się w to gra niż zglitchowane D2.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, SebaSan1981 napisał:

Jako że Division2 jest zbugowane i za ok 10 aktywności nie wpadły mi trofiki (min za misje, podejmowanie lootu w strefach DZ i zabijanie złych agentów, reanimację graczy) postanowiłem dać sobie spokój z tą grą. No reward - no play. Krótka piłka.

 

samo granie w, eee, grę nie wystarcza?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Psi Patrol z synem :D

Pewnie dla wytrawnego gracza to nawet koło platformera nie stało, ale dla 3latka to idealne wprowadzenie do bycia (tfu) graczem. Prowadzi za rękę, da się nauczyć zręcznościowych podstaw, narrator cały czas gada i tłumaczy. Dzieciak zafascynowany.

 

Jest jeszcze coś z tego gatunku na PS4? Czyli totalnie proste dziecięce platformersy z jednoprzyciskowym sterowaniem (poza Dark Souls)?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...