Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to nie wiem, po co ten godzinny Direct, bo wiem, co to za gierka, o możliwościach słyszałem wcześniej, wystarczająco gameplayu też już widziałem, więc jedyne co bym chciał wiedzieć, to jak bardzo będzie zjebana technicznie i jak chujowo będzie chodziła.
Fajnie wygląda, ale te >30fps boli, zwłaszcza podczas rozglądania się.

Odnośnik do komentarza

Widac, ze byl to pokaz z ameryczki bo bialy chlop to juz w gierkach gatunek wymarly. Same murzyny albo baby, czesto jedno i drugie. Ogladalem w sumie jednym okiem i nic nie sprawilo zebym dorzucil drugie. Pokaz Starfielda calkiem udany gdyby odje.bac te gadajace glowy opowiadajace jak lubia grac (ku.rwa baba tlumaczy, ze skradajac sie mozna kogos zaskoczyc nagle...). Mialem wrazenie, ze kierowany jest do ludzi takich jak one, czyli totalnych niedzielniakow z lapanki albo tych co o grach wiedza z telewizji sniadaniowej. I nie wierze ani troche w taka jakosc jak to przedstawiaja. Obstawiam milion bugow i latanie przez rok czy dwa do wersji stabilnej.

 

Ku.rwa, to mlodzi dwudziestoparolatkowie z fantazja juz nie robia gierek jak w latach 90 tylko jakies baby przed menopauza? ;/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem wcześniej, beznadziejna konferencja w ogóle nie przystająca do tegorocznych standardów. Nie było zapowiedzi żadnego kolorowego klona Fortnite'a czy zalewu indykow, a zamiast tego pokazali jakieś staromodne singlowe gry RPG od Bethesdy, Obsidian, Playground i Inxile. Do tego za mało zapowiedzi CGI i w dodatku nie było żadnych wywiadow i zapowiedzi filmów albo seriali, tylko gra za grą przez ponad godzinę. 

  • Plusik 2
  • beka z typa 7
Odnośnik do komentarza

Mnie też, ale w negatywnym sensie, bo to już 3 lata od zapowiedzi i kolejny materiał z gry i wciąż nie zobaczyliśmy żadnego konkretnego fragmentu rozgrywki. Tak jak pisałem w temacie, zaczynam miec obawy że to cinematic experience, trzymanie gałki do przodu i QTE to będzie cała "gra" jaką Ninja Theory nam zaoferuje. Oprócz Hellblade największe rozczarowanie to oprawa graficzna w Avowed, gra wygląda paskudnie nie tylko pod względem technicznym ale i kierunku artystycznego. Jedyna nadzieja że Obsidian pod względem fabuły i rozgrywki dowiezie.

 

Ale mimo tego, że nie było idealnie była to konferencja najbardziej zbliżona do tzw. "starego E3".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...