Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.07.2020 o 22:59, Masorz napisał:

Jeden z najgorszych eksów w historii gejmingu, o jezu.

 

Mi się podobała. Rysownik co projektował ogólny design tej gry to jakiś magik z Disneya był i trzeba przyznać, że zrobił przekozak widoczki. 

 

Dwójeczke chętnie bym równiez przytulił - za 70zł oczywiście :nosacz3:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie, no już trzeba być naprawdę zaślepionym, żeby tak twierdzić, bez kitu. Po dwóch misjach odinstalowałem Ryse, klepanie tego samego kombosa przez cały czas, genialny setting zaprzepaszczony durnym gameplayem. W Orderku miałeś różne bronie, niesamowity klimat, mega przyjemne strzelanie. Błagam.

 

I mogłeś robić coś takiego:

PlushGiftedHoopoe+(1).gif

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Rozi napisał:

W Orderku miałeś różne bronie, niesamowity klimat, mega przyjemne strzelanie. Błagam.

 

Miałem to nieszczęście, że Orderka wypróbowałem w 2019, mając PROsię podłączone pod 4K. Obraz, bez porządnego upscallingu ani nawet patcha wygląda, nie przesadzam, obleśnie. W dodatku cała początkowa sekcja gry byłą ślamazarnie poprowadzonym walking simulatorem. Sam klimat nie przemówił do mnie w żaden sposób i w sumie jakoś tak chęć na ogranie Orderka umarła. Nie twierdzę, że nie może się podobać, ale u mnie nagromadziła się po prostu masa czynników odbierających mi fun z gry.

 

Chociaż moją edycję w steelbooku trzymam na półce. :lapka:  Chyba nawet kupione od @Bansai.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Gra z potencjałem, ale zmarnowanym niestety. Za dużo walking sima, obracania karteczek w dłoniach, parszywy recykling walki z jednym wilkołakiem na krzyż, bezjajeczne strzelanie i te koorevskie pasy...
Ale bohater, klimat, setting, nawet poniekąd historia super i też bym chciał zobaczyć kontynuację, tyle że z poprawionym wszystkim tym, co wymieniłem najpierw.
W sumie sytuacja podobna do Hellblade (zachowując wszelkie proporcje, bo tam to już w ogóle nie było gameplayu) i jeśli "dwójka" dorzuci grywalność do pakietu grafa/klimat to może być hicior. Tu przynajmniej jest opcja się o tym przekonać, a kontynuacja Ordera pewnie nigdy nie powstanie niestety...

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jak zagrałem w Orderka po kilku latach od premiery z czystym umysłem bez żadnych uprzedzeń to bawiłem się naprawdę dobrze. To nie jest żaden hit, ale gra ma wiele rzeczy zrobionych naprawdę dobrze (klimat, postaci, strzelanko, bronie, czas akcji), a strona wizualna to dalej jest poezja.

 

Jak czytam, że powtarzalny do bólu Ryse jest lepszy to :pawel:  Wytrzymałem z tym ścierwem od Cryteka 30 minut. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...