Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no samej grze by to nie pomogło ale jakby mocno popracowali nad gameplayem to mogłaby wyjść naprawdę kozacka gra ponieważ setting, historia, postacie, klimat i cały pomysł na alternatywną historię XIX ma naprawdę duży potencjał. Mi na tyle to podeszło, że nawet prostacka rozgrywka nie odrzuciła mnie od tej gierki.


p.s. kogo to marka Sony czy RaD?

Odnośnik do komentarza

Nie no samej grze by to nie pomogło ale jakby mocno popracowali nad gameplayem to mogłaby wyjść naprawdę kozacka gra ponieważ setting, historia, postacie, klimat i cały pomysł na alternatywną historię XIX ma naprawdę duży potencjał. Mi na tyle to podeszło, że nawet prostacka rozgrywka nie odrzuciła mnie od tej gierki.

p.s. kogo to marka Sony czy RaD?

 

I własnie mnie boli to że miałem ochotę na tą grę, ale system mnie odepchnął. A to ważniejsze niż jakiś HDR czy struktura metalu.

Odnośnik do komentarza

Niesamowite, pierwszy raz słyszę arzut  co do samej  gry że nie ma sequela. Ciekawy musi byc ten moment w którym  gra dostaje sequela i  nagle 1 cześć robi  się lepszą grą.

Generalnie wynika to z zakończenia. Grając w to teraz (czy jak w moim przypadku z kwartał temu) wiem, że nie dostanę sequela. Całą przygodę nadbudowuje się historia czegoś większego a gracz wie, że to tylko prolog. Mimo to potrzebny jest ten kontekst. Tak jak cała fabuła w magazynach, która pokazuje skalę wydarzeń. To trochę jakbyś szedł do kina na Powrót przyszłości 2 i wiedział o tym, że zakończenie będzie cliffhangerem. Ja nie potrafię czerpać wtedy satysfakcji. Tutaj fabuła stoi na równi z gameplayem (lubię takie gry) jednak skoro fabuła na koniec nie syci to i odbiór gry leci w dól. Sequel pomógł by o tyle, że pozostałoby uczucie jakiejś tajemnicy do rozwiązania.

 

Gdyby historia była zamknięta grę oceniałbym lepiej.

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza

Nie zgadzam się, bo oprócz wymienionej przez Ciebie grafiki, gierka ma również świetnego bohatera, interesującą historię, klimacik i intrygujący świat wykreowany.

Co z nią nie tak - każdy wie, ale jak już pisałem parę stron wcześniej - kupiłem za 70zł i za tę cenę jest jak najbardziej OK - problem mają ci, którzy na kampanię reklamową się nabrali i polecieli do sklepów w dniu premiery. Patrzę na Twój gamecard i widzę Life is Strange - ja przy The Order bawiłem się lepiej, bo jednak oprócz oglądania filmików, czasem można było POGRAĆ :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie gierka byla strasznie czerwstwa. Super grafika, klimat i setting, ale na tym sie konczy. Grania tam bylo mało, a jak juz to korzytarz tak ciasny ze nie dalo sie oddychac. Walki z bossami to QTE a to co zrobili z ostatnim bossem

Kopiuj wklej poprzedniej walki

to straszna żenada i zasluguje na ostre lanie pasem w tyłek. Walka z

wilkolakiem ktory na ciebie leci i wraca w kolko jak z udarem mózgu

czyli tępe AI, fabula nie zachwyca moim zdaniem. Jest mega sztywno i mega sterylnie, dla mnie to bardzo, bardzo ale to bardzo slaba GRA i sredni film. O zakonczeniu nie wspomne bo nawet nie ma po co.

 

Nie chce zaczynac wojenek, wiec to tylko moje zdanie, tak gre odebralem i jestem rozczarowany. A life is strange to tez nie taki "mesjasz" jak go maluja, spoko sie gralo ale nic pozatym, takie beverly hills 90210 z wątkami paranormalnymi :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam bym chetnie zagral w kolejna czesc, a nawet w trylogie, oczywiscie nie w takim wydaniu jak jedynka, bo rozdzialy, ktore sa (pipi)a.na cutscenka to  jakies nieporozumienie. Strzelanie jezeli juz bylo dawalo rade, no nie nie mowcie, ze taki shotgun nie byl mięsisty.

Błędem tej gry było to, ze zostały całkowicie zachwiane zdrowe proporcje, które sa potrzebne, żeby gra była grą.

 

 

No i chyba pierwsza gra, która rzeczywiście zaslugiwala na miano 8 generacji pod względem oprawy.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
W dniu 12.04.2019 o 20:01, Popi napisał:

Wlasnie zacząłem grać:)  Czy da sie jakos wyłączyc te czarne pasy? Pamietam ze byly tez w The Evil Within i strasznie utrudnialo to rozgrywke, ale pozniej dalo sie to wylaczyc a w The Order nie widze takiej opcji.

Z tym była największa dyskusja w czasie premiery tej gry. Te legendarne już czarne pasy.

 

Nie, nie da się ich wyłączyć :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
36 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Zastanawia mnie czym się takie studio zajmuje przez ten czas? Od Zamówienia 1886 minęło już 4 lata, a wątpię żeby siedzieli z założonymi rękami, bo to generuje koszta. Czyżby jakiś projekt na PS5? 

Pracują nad multiplatformową gierką VR, w międzyczasie wypuścili jakąś gierke z blobami która przeszla bez echa

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Zastanawia mnie czym się takie studio zajmuje przez ten czas? Od Zamówienia 1886 minęło już 4 lata, a wątpię żeby siedzieli z założonymi rękami, bo to generuje koszta. Czyżby jakiś projekt na PS5? 

Oni nie robią gier tylko na PS4. Robili projekt dla Oculusa - Lone Echo, a teraz robią kontynuację też na Oculusa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...