Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

To ciekawe, zawsze miałem ich za 1st party Sony. Stąd moje zdziwienie, że nie było nic o nich słychać od tak dawna (zwłaszcza, że nie kręci mnie VR).

 

No nie, po The Order zaczeli robić gry multiplatformowe a teraz rekrutują pod kątem jakiejś gierki AAA z perspektywy trzeciej osoby ale nie jest to sequel The Order 

 

Cytat

Clicking through to the "Join the Team" link, we get a little bit more information on the upcoming project. It is, reads the Ready At Dawn website, "A new, third-person AAA action console title, based on a brand-new, original IP." Not a sequel to The Order, then

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ogolnie spodziewalem sie duzo gorszej gry. Samo strzelanie wypada przyjemnie choc system przykleja do oslon taki se. Gierka leci na mocnych schemacie kill romow i dla mnie za duzo bylo tych wszystkich czynosci typu wychyl anolog itp. Ale skonczylem z przyjemnoscia (potrzebowalem takiej linowej gierki po tych open worldach) bedac ciekawy jak to sie wszystko skonczy. Historia i klimat to najmocniejsze punkty produkcji. Chcialbym zobaczyc  jeszcze jakas gierke w tym uniwersum. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Swoją drogą ta gra miała potencjał, aby zostać wielką serią. Kapitalna oprawa, klimat zachwycały, tylko ze podczas grania miało się wrażenie, ze to tech-demo pokazujące możliwości konosli pod kątem oprawy wizualnej. Tak jakby przy produkcji tej gry odział odpowiedzialny za gameplay miał jednego pracownika. Szkoda, liczyłem na coś podobnego do Assassin Creed. Pierwsza odsłona to petarda graficzna, ale gameplay ubogi. Natomiast druga część w tych dwóch kwestiach, to petarda I liczyłem na to samo w sequel'u The Order 1886, którego niestety nie ujrzeliśmy. Jeszcza raz, wielka szkoda.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W dniu 22.04.2020 o 19:16, _Red_ napisał:

Grałem w to dawno, ale miło wspominam. Właśnie takiej produkcji było mi swego czasu trzeba - na kilka godzin, na szynach po korytarzu, ze strzelanką typu cover & shoot i jakimiś cut scenkami QTE chyba. 

Niespecjalnie miałem się na co krzywić, bo szukałem szybkiego odchamiacza, a nie kolejnego sandboxa.

Tak jak plague tale. Z tym ze przy the order takie a plague tale to sandbox, no i ze dwa razy dluzsze :frog:

A szkoda bo naprawde podobal mi sie ten gu play zza winkla orderowski. Prawie jak w jakis gearsach :obama:

Pamietam ze na tym sterowcu juz skonczyla sie scenka a ja stoje dalej jak piz.da xd

Takze taka graficzka ze nawet nie zauwazylem ze cutscenka sie skonczyla

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, balon napisał:

Mam nadzieję, że jednak ktoś wysmaży kontynuacje na PS5. 

Pytanie do kogo należy sama marka. Do Sony czy do nich. No i co to jest koorwa Facebook Gejming :unknown: Bo jak ten dziwny twór przejął też prawa do tytułu to kontynuację zobaczysz prędzej na telefonie niż na PS5 :yao:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, balon napisał:

Klimat, design, postacie, VA, graficzka to top generacji jak dla mnie. Mam nadzieję, że jednak ktoś wysmaży kontynuacje na PS5. Uniwersum z mega potencjałem.

Kontynuację - tak, ale brońcie gejmingowi bożkowie przed remasterem.

 

Ta gra już na premierę wyglądała, jak zajebisty remaster.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...