Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Widać ile warta była sama gazeta. Sam kupowałem od czasu do czasu jak mnie jakaś gra interesowała a makulatura do smieci, moi kumple robili tak samo.

Moze jednak podejscie jebania swoich czytelnikow i robienia z nich debili przez wiadomo kogo nie zbudowało wiezi z pismem :reggie:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, MYSZa7 napisał:

Nie zmienia to faktu, że magazyn, który dostał taki zastrzyk gotówki odwala manianę

Pełna zgoda, dlatego napisałem, że oburzenie ludzi wpłacających na konto magazynu jest uzasadnione.

 

Ale zastanawiam się ile taki delikwent musiał wtopić, by robić sceny tego rodzaju, włącznie z rzekomym angażowaniem prawnika.

O ile to nie troll.

 

A CDA w tej formie co obecnie nie wróżę więcej, niż trzech numerów. Bo teraz to tylko to samo co w zwykłem CDA, tylko ukierunkowane mocniej w publicystykę. Raptem pierwszy numer za mną, a już tęsknię za recenzjami, czyli po prostu GRAMI samymi w sobie.

Odnośnik do komentarza

Nie no jaki pozew badzmy powazni xD. Typowe polaczkowe machanie  szabelka, gdyby typ byl 'powaznym inwestorem' to by po prostu juz dawno ten pozew sobie zl  ozyl a nie pisal jakiegos posta niewiadomo gdzie.

 

To ze w ogole tu rokminiamy taki  masterplan jest lekko zenujace. Inwestor za 10zl ku.rwa xD

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, LeifErikson napisał:

Kojarzy ktoś człowieka? To chyba nie ten od "grałom, widziałom"? ;)

Nie, ten od widzalom to "sztywny patyk" i poza jakims epizodem w pismie udziela sie tylko na stronie. Kwestie ksywy zostawiam do odszyfrowania wam.

 

Otton spoko i w sumie tyle moge o nim powiedziec po poza dobrymi recenzjami z niczym sie w cda nie afiszuje.

 

Ciekawe tylko czy transfer to na zasadzie wylacznosci czy bedzie pisal tu i tu. Raczej to pierwsze i pierwsza tez chyba ofiara 3 miesiecznego trybu wydawniczego. Takze w kolejnym numerze cda 12 stron o Krzyzakach.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś lubi pisać o gierkach i ma dużo pomysłów na teksty to taki kwartalny cykl wydawniczy musi być irytujący, więc faktycznie taki transfer ma sens. Co do pisania tylko do Szmatlawca to nie wiem, ale podejrzewam, że nie oglaszaliby tego tak "hucznie" jeśli miałby być obecny w paru gazetach jednocześnie. 

 

Może to jakiś krok w stronę PCtową? Roger pisał kiedyś, że to rozważają, ale nie bardzo mają kim obsadzić taki dział. 

Odnośnik do komentarza

wklejam, to co zacząłem jakiś czas temu, czyli spis recek z Psx Extreme w formie gameplaya + oceniaczki:

To "projekt" nieskończony. Jest zrobione 11 numerów, a pierwsze cztery, czyli rok 1997 tutaj:

 

Wszystko alfabetycznie, ale w kolejności chronologicznej, według numerów.

Brakuje czterech numerów z '98 i koniec, trochę długie to wyjdzie, póki co gameplaye trwają 12 sekund.

Czemu to robię? Nie wiem:potter: Chodziło za mną od dawna, coś tego typu, by pokazać w co grało się w danym roku.

 

---

edit: całość już ukończona 

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

I tak dzieki uprzejmosci covida, pisu i cen papieru, ktore sprowadzily cda do roli kwartalnika jestem z czytaniem tego pisma na zero. Wrocilem wiec do PE ale okazuje sie, ze ostatni moj przeczytany numer to maj 2019 (261) xD Zatem dobre 3 lata w plecy. Czytajac 4 numery w miesiacu nadrobie to go.wno po 9 miesiacach, realnie po roku a w rzeczywistosci pewnie nigdy. Ale fajnie czuc roznice w objetosci po tylu latach czytania 122 stronicowego cda i wracajac do 96 stronicowego PE, ktore w rekach przypomina gazetke z biedronki. Nie moge sie doczekac najblizszego sr.ania.

Odnośnik do komentarza

Temat niby poza PE ;) @grzybiarzciekawy materiał na YT. Weszło na listę do zobaczenia. A co do tematu ubolewam, że nie mam czasu czytać PE i Pixela, a przychodzą co miesiąc w prenumeracie. Od dziecka wychowany na prasie byłem, spore archiwum w piwnicy, a teraz przychodzi i składane na kupkę :( Mimo, że w obu dla mnie materiałów jest sporo.

 

PS. Zerowy numer chyba ma być lada moment wydany. Ktoś coś wie? Czekam na dosłanie po wspieraczce książki o Amidze, ale nie wiem już kiedy i jak to dostanę, a wróciłem niedawno z urlopu o próbuję się odnaleźć :P

Odnośnik do komentarza

Nie było to jakieś godne pisemko :) natomiast pewnie inflacja, podwyżki papieru i mało kto teraz kupuje gazetkę o rzeczach, które są w necie. Ile to kosztuje w ogóle? Coś około 5 zł?

https://www.press.pl/tresc/71355,koniec-miesiecznika-_komputer-Swiat__-po-25-latach-papierowa-wersja-znika-z-rynku więcej info.

Nie ma tu żadnego klimatu, znanych redaktorów, ot, czasem kupiłem dla programów, ale to dosłownie raz na rok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...