Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

KŚ - moje pierwsze pisemko komputerowe, więc jakiś tam sentyment jest. Wszystkie moje numery pewnie leżą gdzieś na strychu. Kiedyś na pewno takie pisma miały więcej sensu, jak komputery dopiero stawały się popularne. A jakaś konkurencja została na rynku? Dobrze wspominam PC Format, ale po krótkim researchu widzę, że też już chyba nie wydają.

Odnośnik do komentarza

Bardziej spodziewalbym sie zapowiedzi #2 kwartalnika. Chyba z poczatkiem lipca powinien sie ukazac?

 

A co do Retro to okladka tym razem bezpieczna, bez tych szmuglerowskich zartow z komiksowym hitlerem z numeru 2. W sumie jestem ciekaw re-recencji I have no mouth, Majesty i Phantasmagorii.

Odnośnik do komentarza

28.06. Info jest tylko na ich facebooku (posta mozna looknac bez logowania). Dziwne ze nie dali tego na strone bo tez szukalem wczoraj i ch.uj.

 

Cytat

Magazyn Retro powraca! 
Już 28 czerwca do sprzedaży trafi 100 stron ociekających nostalgią. Tematem głównym nie tylko okładkowy Alien, ale horrory jako ogół. Do tego sporo o Commodore 64 z okazji 40-lecia, zaprosimy was również do Muzeum Starych Gier. Poza tym opowiemy o początkach casual gamingu i genezie shareware. Znaleźliśmy również miejsce dla Magazynu RETROkulturalnego.
Do magazynu dołączamy również zniżki na kilka klasyków na GOG.com, kod na ponadczasowe filmy w serwisie Entclick, jak również voucher na wyselekcjonowane przez redakcję książki w Legimi.
A to wszystko za... 15,99 zł!
Lub jako dodatek do prenumeraty premium CD-Action – link do zakupu w sekcji komentarzy.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

z tym GOGiem spoko pomysł, niby jeszcze 50 filmów dają:

A filmow w Entlicku jest az 50!
Entlick filmy
Absolwent
Asterix podbija Amerykę
Buffalo Bill i Indianie
Czas Apokalipsy
Czerwona gorączka
Czerwona Sonia
Czerwony Smok
Człowiek, który spadł na Ziemię
Delikatesy
Emanuelle
Flash Gordon
Harry Angel
Jak zabić starszą panią
Jak w zegarku
Johnny English
King-Kong
Konwojent
Łowca jeleni
Manitou
Martwe zło 2
Mgła
Miasto zaginionych dzieci
Mulholand Drive
Na krawędzi
Nagi Instynkt
Nieodwracalne
Nie oglądaj się teraz
Nieśmiertelny
Oni żyją
Pamięć absolutna
Producenci
Ran
Rozmowa
Sid & Nancy
Serpico
Skowyt
Srebrna kula
Śmiertelnie proste (wersja reżyserska)
Terminator 2 (wersja reżyserska)
The Doors
Trzy dni Kondora
U-571
Ucieczka z Nowego Jorku
Uniwersalny żołnierz
Wielka włóczęga
Winnetou: Złoto Apaczów
Wspaniała przygoda Billa i Teda
Zakonnica
Zemsta po latach
Życzenie śmierci

:) 

Odnośnik do komentarza

Co do poprzednich Retro, to mają być dostępne jako pdf. W sumie trochę szkoda że wywaliłem poprzednie numery, ale nie przewidziałem że jeszcze coś wypuszczą. Dla mnie Retro czytało się lepiej niż Pixela, czuć było że czytam starego konia, który osobiście grał w te gry w latach świetności (a nie na emu).

Odnośnik do komentarza

Szok że Retro#3 wydają. Pamiętam, że w 2 numerze pisali, że chętnie przyjmą jakies teksty to posłałem im fragment mojej magisterki, gdzie było o historii gier. SMG odpisał, że zastanowią się czy w ogóle będzie 3 numer, ale dziękują. Długo myśleli ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...