Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

- Model jazdy, motorów to w ogóle nie komentuje, na szczęście dzięki kodowi na slippery cars, jazda autami jest zabawna. Do GTA IV nie ma porównania.

Samochody na gumowych resorach takie piękne XDDDD Odpal sobie Saints Roł tam taka zabawa świetna ;p ;] ;>

 

rozi jesteś niezrównoważony psychicznie jeśli twierdzisz że model jazdy w V > IV, odpal sobie track manie tam masz fajnie tak auta przyssane do podłoża, akurat by sie spodobało

Jeździłeś kiedyś prawdziwym samochodem?

Jak zaliczysz dachowanie sprobuj tak je rozbujac zeby znowu stanelo do pionu.

Odnośnik do komentarza

Spodziewalem sie takiej odpowiedzi hehe. Nie chce byc brany za hejtera bo gre uwazam za tytul generacji ale misje w stylu znajdz i zniszcz tablice sprzedazy do domu specjalnie mnie nie bawia, chodzenie do fryzjera czy sklepu z ciuchami tez. Chce wiecej napadów, i geustow z stylu roznojakich gildi ala oblivion.

Rockstarzbudował przepiękny świat, mam nadzije ze potencjal bedzie wykorzystany w pelni w multi.

Odnośnik do komentarza

Ja na moim poczciwym już PS3 prawie przy każdym lepszym pościgu zaliczam takie 3-5 sekundowe zwiechy i spore doczytywanie sie tekstur, co jakoś specjalnie mi szczerze mówiąc nie przeszkadza. Boje sie tylko, że laser wkrótce wyzionie ducha :(.

Dzisiaj też miałem zwiechę z 5 sekund i przy(pipi)ałem w ciężarówkę :D 

 

Poszedłem kupić przystań, była noc. Podszedłem do tablicy i patrzę ile kosztuje. Podbijai do mnie jakiś ochroniarz czy inny (pipi) i zaczyna mnie wyzywać i bić :D Filmik się włączył jak zapłaciłem, i jak się skończył to 1* policja na około i mnie zwineli...

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

 

- Model jazdy, motorów to w ogóle nie komentuje, na szczęście dzięki kodowi na slippery cars, jazda autami jest zabawna. Do GTA IV nie ma porównania.

Samochody na gumowych resorach takie piękne XDDDD Odpal sobie Saints Roł tam taka zabawa świetna ;p ;] ;>
 

rozi jesteś niezrównoważony psychicznie jeśli twierdzisz że model jazdy w V > IV, odpal sobie track manie tam masz fajnie tak auta przyssane do podłoża, akurat by sie spodobało

Jeździłeś kiedyś prawdziwym samochodem?

Jak zaliczysz dachowanie sprobuj tak je rozbujac zeby znowu stanelo do pionu.

 

Jehehehehehehehhe.

Odnośnik do komentarza

no mnie jakos nie leczy ten soundtrack. wolalbym jakis fajny dramenbejs :confused:

 

Jak będziesz grał to odpal sobie włączoną wiertarkę na podłodze, a nogą kop w kanapę. Efekt muzyczny będziesz miał ten sam.

 

 

A co do policji, strasznie frustrujące jest to, że są wszechobecni. Byłem w nocy w kamieniołomie, zero żywej duszy. Ukradłem furę, pojawiła się gwiazdka. Myślę sobie, ucieknę w głąb kamieniołomu to mnie nie znajdą. Patrze, a tu już dwa radiowozy smigają po tych krętych alejkach... no absurd.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wlasnie wczoraj tak mialem, ze policja jak juz sie dowalila to nie chciala odpuscic, gwiazdki migaly bo sie schowalem, ale dosyc dlugo nie chcialy znikac. Denerwujace sa te "paly", oczywiscie dowalaja sie zwykle w najmniej odpowiednich momentach i nie odpuszczaja - w GTA V sa wyjatkowo wredni i zawzieci.

Odnośnik do komentarza

Właśnie w sytuacjach z policją plus ograniczona różnorodność aut w danej chwili w okolicy to dla mnie najbardziej przypominaja, ze gramy ciagle na starym sprzecie ;) Chociaż z drugiej strony stosunkowo łatwo jest ich zgubić, jedynie czasochłonne jest oczekiwanie na zniknięcie gwiazdki, chociaż wczoraj siedziałem w krzakach z 5 minut, ale 4 gwiazdki mi zniknęły bo mnie nie zauważyli :D

 

No i pierwszy raz miałem doczynienia z realnym problemem z doczytywaniem w wersji z PSS - latałem sobie samolocikiem po mapie żeby zaliczyć 25 przeleceń pod mostem i podczas lecenia kanałem burzowym w LS nagle zniknelo cale otoczenie i lecialem w pustce, oczywiscie rozbiłem sie o powietrze. Potem jeszcze latałem, żeby odkryc cała mape i tez kilka razy zniknelo prawie wszystko.

Odnośnik do komentarza

Ale chowanie się coś pomaga ? Ja kilka razy próbowałem wjechać furą w jakieś ciemne miejsce, czy uliczkę, a oni mnie znajdowali. Trzeba wysiąść z fury, czy jak ?

 

Trzeba patrzeć jak to na radarze wygląda, jak masz gęste krzaki nawet to można się schować ;) Mogą przejechać nawet metr od Ciebie, ale jak stoisz za czymś schowany to Cie nie powinni zobaczyć.

Odnośnik do komentarza

czasem widzą przez płotki i ogrodzenia, samochodem trudniej sie schować tak żeby "stożek" wzroku cie nie zobaczył jesli na ciebie najedzie (chyba że za budynkiem)

 

ale jak sie w krzakach siedzi samym ludzikiem, to sie można schowac nawet jak jadą metr od ciebie, tylko krzaki muszą być duże a nie takie do pasa. pewnie pomaga też jak sie wciśnie L3 i wejdzie w tryb chowania

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

 

 

- Model jazdy, motorów to w ogóle nie komentuje, na szczęście dzięki kodowi na slippery cars, jazda autami jest zabawna. Do GTA IV nie ma porównania.

Samochody na gumowych resorach takie piękne XDDDD Odpal sobie Saints Roł tam taka zabawa świetna ;p ;] ;>
 

rozi jesteś niezrównoważony psychicznie jeśli twierdzisz że model jazdy w V > IV, odpal sobie track manie tam masz fajnie tak auta przyssane do podłoża, akurat by sie spodobało

Jeździłeś kiedyś prawdziwym samochodem?

Jak zaliczysz dachowanie sprobuj tak je rozbujac zeby znowu stanelo do pionu.

 

Jehehehehehehehhe.

 

a kopałeś może prawdziwe auto? też się da zbudować bryke tak by wyglądało jak po dachowaniu???  tak bardzo realistycznie XDDDDDD

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...