Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

A ja darowałem sobie tego odgrzewanego kotleta śmierdzącego stęchlizną. Wszystko co jest w GTA 5 już było w poprzednich grach z tej serii. Te same misje ta sama nuda nic nowego, jedynie przeskakiwanie między postaciami coś wprowadziło świeżego ale nie ratuje całej reszty. 

 

Nie zamierzam grać w gta5, strata czasu

  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza

A ja darowałem sobie tego odgrzewanego kotleta śmierdzącego stęchlizną. Wszystko co jest w GTA 5 już było w poprzednich grach z tej serii. Te same misje ta sama nuda nic nowego, jedynie przeskakiwanie między postaciami coś wprowadziło świeżego ale nie ratuje całej reszty. 

 

Nie zamierzam grać w gta5, strata czasu

 

no tak lepiej zagrać i platynować drugi raz podróbkę uncharted :teehee:

Odnośnik do komentarza

A ja darowałem sobie tego odgrzewanego kotleta śmierdzącego stęchlizną. Wszystko co jest w GTA 5 już było w poprzednich grach z tej serii. Te same misje ta sama nuda nic nowego, jedynie przeskakiwanie między postaciami coś wprowadziło świeżego ale nie ratuje całej reszty. 

 

Nie zamierzam grać w gta5, strata czasu

 

 

Nie podoba mi się że nadal nie ma oficjalnej informacji o porcie na PS4. Skończyłem grę i ciorałem w ONLINE jeszcze na PS3 ale moje marzenie to zagrać w GTAV bez wszystkich ograniczeń jakie narzucała tej grze PS3ka

 

Nieźle się skumaliście. Rozumiem, że można nie lubić tej serii, ale takiego gadania raczej nikt na poważnie nie potraktuje.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi się że nadal nie ma oficjalnej informacji o porcie na PS4. Skończyłem grę i ciorałem w ONLINE jeszcze na PS3 ale moje marzenie to zagrać w GTAV bez wszystkich ograniczeń jakie narzucała tej grze PS3ka

 

A co ty myslisz, ze gra nagle bedzie next-genowa i inna na Playstation 4 ? To bedzie nadal GTA V, a dopiero nowa czesc robiona z mysla o nowych systemach pokaze cos wiecej.

 

W GTA V na PS4 moze byc wyzsza rozdzielczosc i troche lepsze tekstury i tyle, wiec nie ma co sie zbyt wiele spodziewac, cos jak w przypadku najnowszego Tomb Raidera. Nawet gdyby zrobili wersje na PS4 to nadal bedzie to ta sama gra pochodzaca z poprzedniej generacji i wlasnie na niej robila najwieksze wrazenie bo Rockstar wycisnelo z konsol ostatnie soki.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

Nie podoba mi się że nadal nie ma oficjalnej informacji o porcie na PS4. Skończyłem grę i ciorałem w ONLINE jeszcze na PS3 ale moje marzenie to zagrać w GTAV bez wszystkich ograniczeń jakie narzucała tej grze PS3ka

A co ty myslisz, ze gra nagle bedzie next-genowa i inna na Playstation 4 ? To bedzie nadal GTA V, a dopiero nowa czesc robiona z mysla o nowych systemach pokaze cos wiecej.

 

W GTA V na PS4 moze byc wyzsza rozdzielczosc i troche lepsze tekstury i tyle, wiec nie ma co sie zbyt wiele spodziewac, cos jak w przypadku najnowszego Tomb Raidera. Nawet gdyby zrobili wersje na PS4 to nadal bedzie to ta sama gra pochodzaca z poprzedniej generacji i wlasnie na niej robila najwieksze wrazenie bo Rockstar wycisnelo z konsol ostatnie soki.

Wystarczy mi rozdzialka 1080p, 60 fpsów, AA i brak masakrycznego doczytywania terenu kiedy jade szybkim samochodem. To wszystkie zyczenia jakie mam.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jesli u ciebie teren "masakrycznie" sie doczytywal to masz cos nietak z konsola lub plyta bo ani u mnie ani na gameplayach z YouTube ten problem nie wystepuje.

 

Wyzsza rozdzielczosc, Antialiasing i 60FPS byloby z cala pewnoscia konkretnym dodatkiem w wersji na nowe konsole, ale i tak bedzie to nadal gra z starszych konsol chyba, ze zmienia tekstury na hi-resowe.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Jesli u ciebie teren "masakrycznie" sie doczytywal to masz cos nietak z konsola lub plyta bo ani u mnie ani na gameplayach z YouTube ten problem nie wystepuje.

 

Wyzsza rozdzielczosc, Antialiasing i 60FPS byloby z cala pewnoscia konkretnym dodatkiem w wersji na nowe konsole, ale i tak bedzie to nadal gra z starszych konsol chyba, ze zmienia tekstury na hi-resowe.

Przejedz sie w jakimś super samochodem na pełnej prędkości do okoła całego stanu a będziesz wiedział o czym mówie, zreszta w mieście jest to samo. I to nie moja konsola, czy płyta, bo każdy z moich znajomych miał dokładnie to samo czy to na Xie czy na PS3. Nie powiesz mi ze problem pop-up'u w tej grze nie wystepuje. Anyway...swoje napisałem, chce tej gry na PS4, bez wszystkich kompromisów sprzetowych wymuszonych przez PS3 Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Mialem wczoraj misje na 

cmentarzu, w ktorej Michael musi sie ostrzeliwac i uciec.

 

 

i wlasnie takie misje mi sie nie podobaja. Sa po prostu przegiete i tylko psuja gre - rozumiem, ze nie ma byc latwo, ale bez przesady. Czasami w grze widac wyrozniajace sie misje z przesadzonymi zadaniami - odstajace od reszty, takie wlasnie rzeczy sie zapamietuje i wspomina pozniej gre, ze byla super, ale misja w ktorej (tutaj jakis opis) byla przegieciem.

 

Opis misji i moje przejscie:

 

celem misji, zadania byla ucieczka do auta. Spoko, ale po drodze byla masa przeciwnikow, a bohater oczywiscie mial tylko marny pistolet. To nic, ze wczesniej mialem caly arsenal, ale w tej misji go nie bylo. Przeciwnicy co chwile sie pojawiali, nie bylo nawet kamizelki tylko jedna apteczka, jakby tego malo to na miejscu bylo ciemno jak w du.pie, wiec strzelanie do celow nie bylo zbyt proste bo korzystam z free-aim'u. Kampilem w jednym miejscu wybijajac kolejnych przeciwnikow wychodzac tylko po bron, na szczescie upuszczali karabiny, po kilkunastu minutach udalo mi sie to przejsc, ale niesmak pozostanie.

 

Poznasz casuala po wpadkach jego. Nie chcę cie ośmieszać saptis, ale Michael ma taką zdolność jak spowalnianie czasu. Jest to jedna z niewielu misji, w której można to dobrze wykorzystać.

To samo tyczy się Franklina i strzelania podczas jazdy. Ludzie też o tym zapominają.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tego posta napisalem 8 miesiecy temu.  :teehee:

Gdzie ty byles jak mialem "problemy" w tej misji ? - po tak dlugim czasie oczekiwania i tysiacach prob, teraz dzieki twoim radom bede mogl nareszcie ja przejsc...... zartuje.

 

Casuala - no to pojechales. :P

Chciales zablysnac, ale cos ci nie wyszlo bo widzisz - ja akurat dobrze wiem, ze Michael ma taka zdolnosc, wiec nie musisz mi o tym pisac. Nic nie zmieni jednak faktu, ze Michael ma tam ten marny pistolecik, ktory nie jest zbyt dobry w starciu z wieksza iloscia przeciwnikow. (tylko nie pisz, ze po jakims czasie zdobywa sie jakastam bron).

 

Mimo wszystko ta misja za bardzo mi sie nie podobala - troche za duzo tam ciagle pojawiajacych sie przeciwnikow.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gry jeszcze nie skończyłem, ale jedną rzecz już muszę zaznaczyć, : przez jakieś pierwsze 60 h gry nie działały mi automaty z napojami. Po prostu, nie pojawiała się opcja kupna. Ja rozumiem bugi, no ale to akurat nie raz by mi się przydało w czasie jeżdżenia po mieście, zważywszy, że budki z hot dogami czy restauracje znane z IV wyleciały. Ogólnie, jak w każdej części, sporo tu typowych bugów (policyjna gwiazdka wyskakująca "z doopy", kiedy dojechałem sobie spokojnie na miejsce taksówką, chore jazdy z fizyką pojazdów przy jakichś mniejszych przeszkodach czy szczelinach itd.), ale ten mi się najmocniej rzucił w oczy.

Odnośnik do komentarza

To piękna gra i blisko jej do ideału - gdyby nie ten beznadziejny, irytujący, niedopracowany system policji. Zabija on całą radość z tej gry i w 90% przypadków gdy odpalam gta5 i dostaje 2 gwaizdki z dupy (za stanięcie obok przechodnia, potrącenie przechonia na rodku pustkowia, rzucenie tekstu do jakiegos randoma, wyjęcie spluwy czy cokolwek innego) po prostu wyłączam grę, bo szkoda mi nerwów i czasu na 10 minutowe użeranie się z oszukującą, durną policją. Szczególnie będąc poza miastem, gdzie ich zgubienie jest praktycznie nie mozliwe.

 

To niesamowite, że tyle lat od wyjścia GTA3 system policji wciąż hula na tym samym silniku - lenistwo R* jest nie do opisania. Bo jeśli nie lenistwo to co? Sam szybko wpadłem na kilka pomysłów jak można by to rozwiązać, usprawnić by ta część rozgrywki była fajna. Według mnie zabili w ten sposób tą grę. Pościgi policyjne (czyli jeden z głównych aspektów tej gry) powinny jarać, a w tutaj wyłącznie irytują, zamiast bawić.

 

I założę się, że element ten nie ulegnie żadnej zmianie po przeniesienu gry na PC i next geny. Wtedy remastera na pewno nie kupię.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Policja jest denerwująca w tej grze, ale względem poprzednich części, system uciekania przed policją mocno się zmienił. Przede wszystkim, można się chować, gubiąc gliny. Nigdy wcześniej tego nie było. W poprzednich częściach, nawet jak ich zgubiłeś i gdzieś się schowałeś to i tak wiedzieli, gdzie jesteś.

 

Poza tym, te akcje, o których pisałeś są irytujące, to fakt, ale jest to zbliżone realizmowi. Jak stłuczesz kogoś na ulicy to przecież są świadkowie i oni dzwonią na policję.

 

Dopracowania wymagają kwestie wybuchów, np z ładunkami wybuchowymi. Nikt nie widzi, że gdzieś podłożyłem ładunek, a po zdetonowaniu od razy pościg. To samo na pustyni, gdy do kogoś strzelimy.

 

W ogóle, fajną opcją byłaby możliwość wyłączenia policji, żeby się wyszaleć.

Odnośnik do komentarza

To piękna gra i blisko jej do ideału - gdyby nie ten beznadziejny, irytujący, niedopracowany system policji. Zabija on całą radość z tej gry i w 90% przypadków gdy odpalam gta5 i dostaje 2 gwaizdki z dupy (za stanięcie obok przechodnia, potrącenie przechonia na rodku pustkowia, rzucenie tekstu do jakiegos randoma, wyjęcie spluwy czy cokolwek innego) po prostu wyłączam grę, bo szkoda mi nerwów i czasu na 10 minutowe użeranie się z oszukującą, durną policją. Szczególnie będąc poza miastem, gdzie ich zgubienie jest praktycznie nie mozliwe.

 

To niesamowite, że tyle lat od wyjścia GTA3 system policji wciąż hula na tym samym silniku - lenistwo R* jest nie do opisania. Bo jeśli nie lenistwo to co? Sam szybko wpadłem na kilka pomysłów jak można by to rozwiązać, usprawnić by ta część rozgrywki była fajna. Według mnie zabili w ten sposób tą grę. Pościgi policyjne (czyli jeden z głównych aspektów tej gry) powinny jarać, a w tutaj wyłącznie irytują, zamiast bawić.

 

I założę się, że element ten nie ulegnie żadnej zmianie po przeniesienu gry na PC i next geny. Wtedy remastera na pewno nie kupię.

 

no tak, policja troszke grozniejsza niz spowolniale paczki z IV i juz jest placz i wylaczanie konsoli przy dwoch gwiazdkach.

 

:sick:

 

imho to jeden z lepszych motywow tej gry, bardzo wymagajacy i obligatoryjny. kazdy poscig jest inny i tak- da sie zgubic 5 gwiazdek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...