Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

A mi się to podoba,mam na płycie uncharted 4 i dodatek.

Zapłacę 40 zł i dostanę odświeżoną wersję.

Już dawno to ograłem na PS4 ale za takie pieniądze nie będę płakał.

Też uważam że za odświeżenie można zapłacić te 40-50zł, ale nie widziałem żadnych informacji przy grach w kolekcji dodawanych do ps5 że nie są to pełnoprawne wersje i w przyszłości o tym się przekonam.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, krzysiek923 napisał:

Dlatego napisałem "w pewnym sensie", bo skoro wyrzucili wersję PS4 ze sklepu, to i potencjalnych graczy będzie mniej.

Usunęli jedynie możliwość kupna osobno, teraz musisz kupić pakiecik U4 i LL które możesz już teraz kupić za jedyne 169zł, tam żadnych upogradów nie ma :) 

 

o tu

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-CUSA00917_00-U4UTLLBUNDLE0000

 

Wykupując plusa, dalej masz dostępne też w PS + Collection U4

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
9 godzin temu, Figuś napisał:

jak ktoś miał cyfrowo U4 albo U:LL to może sobie dodać za free bundle U4 i U:LL który jest chyba nawet wymagany jak będzie chciał zrobić upgrade do wersji PS5
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-CUSA00917_00-U4UTLLBUNDLE0000

Mam i u4 i ull cyfrowo, a mimo to pakiet wyskakuje mi za 169 cebulionow. 

Edytowane przez Kafaresko
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, LiŚciu napisał:

 Rozumiem że upgrade z free jest tylko dla tych co mają którąś z tych gier w cyfrze? Pudła i wersje ps+ odpadają. Czy coś źle rozumiem.

Nie ma darmowego upgrade'u, po włożeniu płyty będziesz mógł kupić ulepszenie, tak samo dla wersji cyfrowej. W obu przypadkach trzeba i tak czekać do premiery.

 

To co wyżej to jest po prostu pakiet obu gier, bo nie ma ich już osobno w sklepie. Aby dodać go sobie musisz posiadać obie gry cyfrowo, ja mam U4 z Plusa i LL na własność.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...