Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Niezła dyskusja się tu wywiązała. Ja przy Uncharted 4 bawiłem się doskonale jakiś czas temu powtórzyłem przygodę i potwierdziłem, że dla mnie to na prawdę świetna gra i gram za każdym razem z wielką przyjemnością. Fajna historia z wplecionymi wątkami osobistymi Nathana, dużo akcji, ciekawe lokalizacje i ogólnie dla mnie cud miód.
Rozrywka i przyjemność w czystej postaci :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
15 minut temu, - V - napisał:

Ale Holland jest już w wieku Drake'a z jedynki.


Co mnie jego wiek obchodzi? Nadal wygląda jak nastolatek i właśnie to mi nie pasuje.
Kuźwa, Fillion byłby idealny, no ale ten z kolei za stary...
W sumie taka historyjka jak z retrospekcji U4, gdzie młody Nate z Samem...
Kurde, no fajnie by było, ale nastawiam się na ch#jnię, a jeśli już to max poziom ostatniego Tomb Raider z Vikander - nic lepszego nie wróżę temu projektowi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pierwszy zamysł (czy raczej mokry sen fanów) był taki, że to Fillion gra współczesnego Drake'a, a Holland młodzika z retrospekcji.

Nie mam żadnych oczekiwań po filmie. Zresztą angaż Wahlberga to niezły dramat :yao: Facet nie zagrał w ostatnich latach nic dobrego. Holland za to przynajmniej bice robi.

Uncharted-Tom-Holland-Transformation.jpg

https://www.cbr.com/uncharted-tom-holland-shows-abs-mark-wahlberg/

 

Odnośnik do komentarza

Ale film nie będzie ściśle powiązany z fabułą z gier, ponieważ ma być w nim już Elena, a w grach poznali się dopiero w U1. Pewnie będzie luźno bazował na tym co działo się w serii (jakieś oczka do fanów), a tak to będzie nowa, odrębna historia. 

Swoją drogą, jak wam się podoba filmowa Elena? :pawel:

450?cb=20190616190109

 

Edytowane przez MBeniek
  • Haha 5
  • WTF 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MBeniek napisał:

Swoją drogą, jak wam się podoba filmowa Elena? :pawel:

450?cb=20190616190109

 


Jeśli już koniecznie chcieli ją obsadzić w Uncharted to niech zagra Eddiego Raję - na pewno ma większe predyspozycje niż granie białej blond-reporterki.
Kolejne woke g#wno, które za cel obiera sobie osranie materiału źródłowego w imię tych wszystkich górnolotnych wartości, które są zwyczajnie kolejna formą rasizmu, z tym że w tym przypadku jakoś to nikomu nie przeszkadza.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ogrywam sobie po raz kolejny we wstecznej i gierka sie w ogole nie postarzala. Ale ktos sie chyba z chujem na rozumy pozamienial jesli chodzi o crushing. Jestem w 18 rozdziale i to jest czyste cierpienie. A najtrudniejsze dopiero przede mna :reggie: Nie wiem, trylogie z ps3 platynowalo sie przyjemnie a tutaj nie jest kolorowo. Ale moze to przez to ze dawno juz w uncharted nie gralem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...