Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Wredny napisał:

 

To powinno być darmowe anyway - w końcu niby PS5 jest kompatybilne wstecznie, więc nie rozumiem, jakim cudem powstają jeszcze jakieś "remastery" z PS4 :dafuq:

Jak mocno dopakują tą wersję to jeszcze zrozumiem bo ktoś musiał przysiąść i popracować, ale jeśli pod względem oprawy jedyne co zostało zmienione to 'fps limit' z 30 na 60 to to jest śmieszne tym bardziej że update Death Stranding też kosztował 10$ a wprowadzał większe zmiany i dodatkowy content.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, łom napisał:

Jak mocno dopakują tą wersję to jeszcze zrozumiem bo ktoś musiał przysiąść i popracować, ale jeśli pod względem oprawy jedyne co zostało zmienione to 'fps limit' z 30 na 60 to to jest śmieszne tym bardziej że update Death Stranding też kosztował 10$ a wprowadzał większe zmiany i dodatkowy content.

No jest zmiana, gra została uszczuplona, jest smuklejsza :)

Odnośnik do komentarza

Ale w zasadzie to że nie ma dodatków poza poprawą działania to bardzo dobrze i sprawa jest dzięki temu bardzo prosta. Nie chcesz - nie kupuj. Gorzej gdyby dali dodatkowe poziomy, zawartość inaczej niedostępną. To by było nie fair.

W tej sytuacji jak ktoś nie chce płacić złotówek za 60fps po prostu jej nie kupi, a wersje oryginalne na płytach to latają chyba za grosze po aukcjach i promocjach, albo są dodane w ps plus collection.

Odnośnik do komentarza

Po przesiadce na PS5 pozbyłem się wszystkich płyt z grami z kolekcji na PS5, ale Sony znów mi pokazało środkowy palec jako ich użytkownika, jak będę chciał ograć Uncharted zagram w takiej wersji jak jest dostępna i nie będę kombinował z kupnem ponownie płyty. Akurat ziomek ma dodatek więc pożyczę.
Nie podoba mi się polityka Sony wobec graczy, ale lubię ich gry, plusa też już raczej nie będę przedłużał bo mało korzystam czy to z gier z plusa czy grania online.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Figuś napisał:

bo nie ma co pokazywać, będą się chwalić jak na PC port będą wypuszczać

No chodzi mi np. o Digital Foundry, ale to może będzie w piątek dostępne.

 

BTW. sejwy i trofea będzie można przenieść (oby tak jak w GoT), ale chyba sobie zrobię platynki od nowa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, ASX napisał:

ale od Cyca

zmienił nazwę kanału? XD

 

 

 

@Square wygląda na to że ogarnięte maja przenoszenie zapisu

 

  1. Odpal grę Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PS5.
  2. Wybierz z menu grę Uncharted 4: A Thief’s End lub Uncharted: The Lost Legacy.
  3. Pojawi się ekran Historia, Opcje, Dodatki (niezależnie od tego, który tytuł wybierzesz).
  4. Wybierz kolejno opcje Historia, Zaimportuj grę z PS4.
  5. Gra wyszuka pliki zapisanych gier przeniesione za pomocą powyższej metody.
  6. Wybierz plik zapisu gry, który chcesz zaimportować z listy zapisanych gier.
  7. Twój plik zapisu gry zostanie zaimportowany do PS5.
  8. Na ekranie zapisu wybierz opcję Nowe dane gry, aby utworzyć plik zapisu dla Uncharted: Legacy of Thieves Collection.
  9. Kontynuuj swoją przygodę od miejsca, w którym przerwałeś ją w wersji na PS4.
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rtooj napisał:

Za darmo można dostać seledynową zbroję

 

1 godzinę temu, łom napisał:

Jak mocno dopakują tą wersję to jeszcze zrozumiem bo ktoś musiał przysiąść i popracować

 

Strasznie niewolnicze podejście - z takim nastawieniem to nic dziwnego, że Sony sprawdza, czy oprócz ch#ja i ręki, może również wepchnąć nogę w odbyt swojemu fanbase.

To nie czasy przełomu generacji PS3/PS4, tylko podobno wstecznie kompatybilnej PS5, więc czemu są jeszcze ludzie, którzy bronią i usprawiedliwiają takie zagrywki?

Czemu u konkurencji, odpalając jeden tytuł na XBOX Series X, dostaję automatycznie najlepszą możliwą wersję, a u Sony zawsze teksty typu "za jakość trzeba płacić"?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Wredny napisał:

 

 

Strasznie niewolnicze podejście - z takim nastawieniem to nic dziwnego, że Sony sprawdza, czy oprócz ch#ja i ręki, może również wepchnąć nogę w odbyt swojemu fanbase.

To nie czasy przełomu generacji PS3/PS4, tylko podobno wstecznie kompatybilnej PS5, więc czemu są jeszcze ludzie, którzy bronią i usprawiedliwiają takie zagrywki?

Czemu u konkurencji, odpalając jeden tytuł na XBOX Series X, dostaję automatycznie najlepszą możliwą wersję, a u Sony zawsze teksty typu "za jakość trzeba płacić"?

Śmieszne, pisałem dwukrotnie że opłata jest nieadekwatna do zmian.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wredny napisał:

 

 

Strasznie niewolnicze podejście - z takim nastawieniem to nic dziwnego, że Sony sprawdza, czy oprócz ch#ja i ręki, może również wepchnąć nogę w odbyt swojemu fanbase.

To nie czasy przełomu generacji PS3/PS4, tylko podobno wstecznie kompatybilnej PS5, więc czemu są jeszcze ludzie, którzy bronią i usprawiedliwiają takie zagrywki?

Czemu u konkurencji, odpalając jeden tytuł na XBOX Series X, dostaję automatycznie najlepszą możliwą wersję, a u Sony zawsze teksty typu "za jakość trzeba płacić"?

Dla tego napisałem 'Jak mocno dopakują tą wersję', jeśli ograniczy się to tylko do podbicia z 30 do 60 fps to tak, wsteczna kompatybilność załatwiła by sprawę. Uncharted 4 to tytuł z przed prawie 6 lat wydany tylko na PS4 więc jeśli zrobią porządny upgrade to by znaczyło że ktoś przy tym popracował a nie tylko przestawił suwaki. Piszesz trochę tak jak by dzięki temu że jest wsteczna kompatybilność to stare tytuły mogą skorzystać ze wszystkich zasobów nowej konsoli, to tak nie działa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...