Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chcę żeby potwierdziły się ploty o przeniesieniu "Złotej Otchłani" z Vity na PS5, ale jak nie dadzą tego na PC, to na konsoli też nie będzie.

Jakoś mocno to wątpliwe, gra wykorzystywała konsole w kilku aspektach i pewnie nikomu nie chce się w tym grzebać, zwłaszcza, że gra wybitna nie była.

Choć pod względem artefaktów, to Bend ogarnęło temat znacznie lepiej od ND.

Ale nie powiem, jako fanatyk Uncharted, z chęcią bym przeszedł wszystkie części ponownie :)
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak wy, ale ja tu widzę trailer z PS4, a nie z wersji zremasterowanej. No i raczej będzie w full cenie, bo o darmowej aktualizacji to można zapomnieć :pawel:

 

Cytat

UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection will be available in early 2022 for PS5. The PC version is in development by our partners at Iron Galaxy and will release shortly after the PS5 version. As these dates approach, we’ll discuss more details.

https://www.naughtydog.com/blog/uncharted_legacy_of_thieves_collection_coming_to_playstation_5_and_pc

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

pewnie architektura CELLa?

 

ten port to raczej tani skok na kasę, portują gry które najłatwiej przeportować i raczej nie spodziewałbym się drastycznych zmian w grafice względem oryginału

No ale oryginalna trylogia została normalnie zrobiona na PS4, więc architektura CELL'a nie ma nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Plotki mówią o premierze w maju.

Cytat

According to a report based on the official page, Uncharted: Legacy of Thieves Collection might be released in May.

The game’s release date is still listed as early 2022, although the official website source code has a timestamp for the release date, which when translated to human-readable form reads May 4, 2022.

This might be a placeholder date as well, but it is the only release date that we know other than Sony’s ambiguous early 2022.

https://novicegamerguides.com/news/uncharted-legacy-of-thieves-collection-release-date-set-for-may-rumor/

 

A z innych plotek to, że znowu bez multiplayera tak jak to było w przypadku trylogii.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Square napisał:

A z innych plotek to, że znowu bez multiplayera tak jak to było w przypadku trylogii.

jak przy trylogii było to trochę zrozumiałe bo mogłyby się nawzajem kanibalizować po premierze U4, tak tutaj dodając nawet crossplay multi mogłoby jeszcze długo pożyć

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mario10 napisał:

Szkoda, że oni się biorą, ogólnie branża, za odświeżanie gierek zamiast robić next genowe nowe gierki. Akurat U4 ogrywałem w zeszłym roku i ta gra nadal wygląda świetnie jak dla mnie.

 

Ty serio uważasz, że wypuszczanie takich remasterów (nawet ciezko nazwac to remasterem) spowalnia pracę nad nowymi grami?

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Figaro napisał:

 

Ty serio uważasz, że wypuszczanie takich remasterów (nawet ciezko nazwac to remasterem) spowalnia pracę nad nowymi grami?

 

Nie wiem dokładnie, ale logicznym się wydaje, że ktoś nad tym musi pracować, a przecież w tym czasie mógłby robić coś związanego z nowym ip.  Ale ogólnie ten trend remasterów jakoś nabrał na sile co średnio mi pasuje.

6 minut temu, Ludwes napisał:

 

tu chodzi o pieniądze, a nie o to, czy coś nadal wygląda dobrze, czy nie

Oczywiście, że pieniądze są tutaj zasadniczym powodem do takich akcji. Zawsze można coś jeszcze grosza wyciągnąć :)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, mario10 napisał:

Nie wiem dokładnie, ale logicznym się wydaje, że ktoś nad tym musi pracować, a przecież w tym czasie mógłby robić coś związanego z nowym ip.

Zacznijmy od tego że ND przy tym remasterze jest tylko duchem i jedynie "sprzątaczka" mailowo nadzoruje prace studia które robi ten port dla taboreciarzy i PS5.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, mario10 napisał:

te remastery nie są potrzebne

Widzę, że nie śledzisz za mocno ostatnich poczynań Sony.

 

Ogólnie Jimbo i spółka widzą dobrą kasę do wyciągnięcia od wielbicieli taboretów za stare tytuły sprzedawane za koszt paczki fajek na PS4, to właśnie z myślą o wielbicielach klikania myszki jest to robione gdzie będą mogli za to wołać pewnie w okolicach 40-50$ na premierę, a że mamy od roku PS5 to może uda się jeszcze jakieś kilka baniek $$ wyciągnąć od konsolorzy.

 

Spokojnie, gry się robią, Hermen mówił że w tym momencie 25szt mają w produkcji od first party i partnerów, pozostaje kwestia kiedy je zapowiedzą i wydadzą na świat.

 

Pozdro 600

Elo elo

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...