Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Śmieszne jest to wszystko o tyle, że TLOU2 dostał darmowy update na PS5, a za Uncharted życzą sobie pieniędzy. 

Rozumiem, że to sarkazm, ale TLOU 2 przydałoby się to podbicie rozdzielczości dla PS5. Zwykły patch dla wstecznej podbijający klatkarz mnie nie do końca satysfakcjonuje. Chętnie przejdę jeszcze raz gdy pojawi się real update na PS5.

 

A co do Uncharted - do czwórki nie mam po co wracać, chyba że zacznę grę od Madagaskaru. :D Niemniej do LL chętnie bym wrócił na dwa - trzy wieczory, bo to fajna skondensowana przygoda.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Trochę taka niepotrzebna robota, bo już na pro U4 wygląda wciąż obłędnie. Wolałbym darmowe odblokowanie klatek niż opcje których nie wykorzystam.

 

Boli to o tyle, że oba tytuły mam do skończenia, a muszę przykładać rękę do raczych praktyk jak płacenie za odblokowanie klatkażu. :/

 

@Lukas_AT bynajmniej. Mnie ten update satysfakcjonuje, bo mydło miewam jedynie czasami w otwartych terenach, a cała reszta śmiga aż miło - klateczki stabilne, loadingi szybsze. Haptyki i adaptacyjnych triggerów mi w ogóle nie brak.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

bynajmniej. Mnie ten update satysfakcjonuje, bo mydło miewam jedynie czasami w otwartych terenach, a cała reszta śmiga aż miło - klateczki stabilne, loadingi szybsze. Haptyki i adaptacyjnych triggerów mi w ogóle nie brak.

A nie było tak, że pierwszy loading podczas uruchomienia gry jest dłuższy na PS5 niż PS4 Pro? Edit: a jednak nie, ale loading jest wciaz dlugi. Reszta loadingow jest ukryta w cut scenkach, a po śmierci odradzamy się od razu nawet na PS4, więc akurat loadingi nie były problemem w tej grze. Niemniej natywna wersja na PS5 podbiła by tekstury i przede wszystkim wyeliminowała by te widoczne artefakty znane z wersji gier na PS4 Pro - np. migające włosy, co rzuca się w cut scenkach. Np w Ratchecie w trybie z niską rozdzielczością ich w ogóle nie ma i wszystko jest ładnie ostre. Oczywiście gra gniecie graficznie nawet na PS4, więc to tylko takie małe życzenia (malo wazne w sumie) by zbliżyć grę do ideału pod względem graficznym.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja niestety wszystkich gier co dostałem w PS5 collection się pozbyłem bo nie kolekcjonuję pudełek, a teraz się okazuje, że błąd bo 7 letniej gdy nie będę mógł podbić do wersji PS5. Gdyby nie te kozackie exclusivy jakie daje Sony to bym ich olał zupełnie. Jednak w tym względzie MS ma super politykę wobec graczy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Płatny upgrade gry z poprzedniej generacji  i nie potrafią zrobić tego w 4k/60? To jak nie potrafią to dlaczego chcą pieniądze za to. Inna sprawa że performance będzie piękny ale powinien być za free.

Kupię bo akurat LL dostałem za darmo jako prezent, a jeszcze nie ograłem, więc traktuję to jako zakup pewnie dobrej gry za 50 zł.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.01.2022 o 11:57, łom napisał:

Jeśli tryb 1440p/60fps nie wprowadzi żadnych zmian (lepsze oświetlenie, LOD czy tekstury i ich filtrowanie) to takie coś powinno być darmowe bo niczym się nie różni od tego co zostało wprowadzone w Ratchecie, TLOU2 czy GoW.

 

To powinno być darmowe anyway - w końcu niby PS5 jest kompatybilne wstecznie, więc nie rozumiem, jakim cudem powstają jeszcze jakieś "remastery" z PS4 :dafuq:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.