Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Ryo-San napisał:

Po driftgu analogów w trzech DS4 pod rząd powiedziałem dość tej tandecie od Sony. Nigdy więcej tego szrotu nie wezmę do rąk! Także przyszedł czas na jednego z najlepszych pro padów na ryneczku :banderas: 

W plastikowym pudełku są ciężarki, metalowe trzonki do analogów różnej długości i grubości dzięki którym można zwiększyć/zmniejszyć kąt wychylenia drążków i dwie dodatkowe wypukłe gumowe nakładki (te założone są wklęsłe). Do tego jeszcze zayebista apka do miliona innych ustawień i DS4 może się yebać! 

9e2cdd4fa4270.jpg

 

b9079432f57c2.jpg

Wygodne te przyciski z tyłu? 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, lpcl napisał:

Wygodne te przyciski z tyłu? 

Gram na razie ok 2h wiec ciężko stwierdzić ale póki co wygląda to tak że przez to że pad ma asymetryczne ułożenie analogów to tam gdzie analog jest wyżej (lewa strona) to na tych przyciskach idealnie mi leży palec środkowy i serdeczny. Ani razu przez pomyłkę nie wicsnąłem złego przycisku natomiast po prawej stronie gdzie analog usytuowany jest niżej już te palce tak dobrze nie leżą więc zakładam że tam będę grał na jeden palec ale póki co skoro z lewej gram na dwa to jakoś podświadomie chce grać na dwa też po drugiej stronie także kwestia przyzwyczajenia ewentualnie gra na jeden palec zarówno po jednej jak i drugiej stronie. Zobaczymy jak więcej pogram jak się to ułoży.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

O kurcze, piękny zestaw i karta w sumie bezkonkurencyjna w swojej klasie cenowej. :obama: Jeśli AMD utrzyma ten trend to sam zastanowię się nad przesiadką na ich platformę, bo stosunek cena/wydajność jest ostatnio bezbłędny. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

O kurcze, piękny zestaw i karta w sumie bezkonkurencyjna w swojej klasie cenowej. :obama: Jeśli AMD utrzyma ten trend to sam zastanowię się nad przesiadką na ich platformę, bo stosunek cena/wydajność jest ostatnio bezbłędny. 

 

Ogólnie polecam,  tylko R5 3600 i boxowe chłodzenie nie daje rady (gorąco i głośno) dlatego obowiązkowo trzeba kupić coś lepszego, poza tym zero problemów

 

Natomiast pierwszy raz dołożyłem i kupiłem kartę od szafirów, którzy są podobno najlepszym producentem kart AMD i muszę to potwierdzić

Cymes nad cymesami - karta do temperatury 50 stopi jest pasywna, powyżej tej wartości dopiero odpala wentylatory, które i tak są bardzo ciche - odpaliłem testowo Dooma 2016 - karta miała temperaturę 48 stopni, błoga cisza :banderas:

 

bonusowo zdjęcie z budy (robione ziemniakiem):

 

https://ibb.co/9Z395d0

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Hoipolloi napisał:

Trochę dobroci wpadło, ale chyba najbardziej jestem zadowolony z SH2 w wydaniu pudełkowym, dość ciężko zdobyć, a jak już jest to w chorych kwotach.

 

Tak z ciekawości ile dałeś za to wydanie? Nie wiedziałem nawet że w Europie jest (premierowa) wersja inna niż collector's edition.

 

edit: rozumiem, że to jest ta wersja? https://www.ebay.ie/itm/SILENT-HILL-2-PAL-SONY-PLAYSTATION-2-PS2-BRAND-NEW-/371911859795

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.08.2020 o 15:17, lpcl napisał:

Mi zaczęły driftować po jakimś czasie a LB padł jeszcze później. Jak ten obecny zacznie znowu coś odpierdalać to też czeka go wyjazd do Frankfurtu. 

 

Ledwo tydzień minął oba analogi zaczęły driftować. Dodatkowo przycisk A raz na jakiś czas nie załapuje i ogólnie inaczej zaczął się wciskać w porównaniu do reszty. Strasznie badziewne wykonanie tej serii. Wróciłem już do pierwszego Elita, a tego oddaje jutro. Nie wiem czy jest sens wymieniać na trzeciego. Jestem totalnie rozczarowany. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Tak z ciekawości ile dałeś za to wydanie? Nie wiedziałem nawet że w Europie jest (premierowa) wersja inna niż collector's edition.

 

edit: rozumiem, że to jest ta wersja? https://www.ebay.ie/itm/SILENT-HILL-2-PAL-SONY-PLAYSTATION-2-PS2-BRAND-NEW-/371911859795

 

Tak to ta sama wersja z linka. 145zł, więc przy cenach używek 300 w górę, myślę że fajny deal, a na wersji pudełkowej najbardziej mi zależało, tym bardziej że jest to wydanie 3xUK PAL.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Ins napisał:

 

Ledwo tydzień minął oba analogi zaczęły driftować. Dodatkowo przycisk A raz na jakiś czas nie załapuje i ogólnie inaczej zaczął się wciskać w porównaniu do reszty. Strasznie badziewne wykonanie tej serii. Wróciłem już do pierwszego Elita, a tego oddaje jutro. Nie wiem czy jest sens wymieniać na trzeciego. Jestem totalnie rozczarowany. 

No w porównaniu do elite 1 to straszna lipa i gdybym wiedział, że to tak będzie wyglądać to nie kupiłbym go. Niestety poprzedniego pada sprzedałem. 

U mnie na razie po 2 tygodniach w miarę ok tj. analogi trochę się wyrobiły i nie są już takie sztywne i na razie nie driftują ale spodziewam się, że mogą zacząć. Zresztą bodajże pisali już o tym, że niektórzy wymieniali kilkanaście razy i cały czas to wracało więc to już chyba taka wada, która powstała w fazie projektowania i produkcji. Natomiast znowu mam problem z rozłączniem pada tj. randomowo to robi, jest to o tyle w(pipi)iające, że najczęściej w multi, więc oczywiście zaraz ginę, często w kluczowym momencie. 

Ta legendarna jakość ms jest ostro przereklamowana. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lpcl napisał:

Natomiast znowu mam problem z rozłączniem pada tj. randomowo to robi, jest to o tyle w(pipi)iające, że najczęściej w multi, więc oczywiście zaraz ginę, często w kluczowym momencie. 

 

Ja zauważyłem u siebie (co prawda na normalnym padzie z zestawu z konsoli), że przy Modern Warfare w multi zawsze rozłączy mi pada raz na kilka meczów, do tego znacznie krócej trzymają baterie przy tym tytule. W innych grach nigdy się to nie zdarza i baterie też trzymają znacznie dłużej.

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Grzes!ek napisał:

 

Ja zauważyłem u siebie (co prawda na normalnym padzie z zestawu z konsoli), że przy Modern Warfare w multi zawsze rozłączy mi pada raz na kilka meczów, do tego znacznie krócej trzymają baterie przy tym tytule. W innych grach nigdy się to nie zdarza i baterie też trzymają znacznie dłużej.

 

Cholera wie czy to wina pada no ale w żadnym innym mi się to nigdy nie zdarzało więc uznaję, że to wada no ale na razie nie odsyłam, zobaczę czy analogi i reszta wytrzyma. 

Odnośnik do komentarza

Widzę wredny uparł się na stworzenie fizycznej wersji gamepassa, jest w tym na pewno jakiś heroizm. Szanuje.

 

Mam tylko jedno pytanie: Wiem że wyniosłeś pewne przyzwyczajenia z ekosystemu PlayStation, ale nie zastanawiałeś się nad tym, aby na początku ograć te gry w abonamencie za przysłowiowe 4zl, a dopiero potem gdy okażą się na tyle dobre że warto mieć je w kolekcji kupić pudełka?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...