Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przyszedł do mnie kolejny zamówiony jakiś czas temu ultra-rzadki sztos na PS2. Powinienem się cieszyć z tego faktu, a czuję się trochę jak złodziej. Czekałem na tą grę dwa miesiące, pisałem maile do sklepu z pretensjami, że mi ją zgubili (nie było zmian w trackingu przez blisko dwa miesiące), zażądałem zwrotu pieniędzy i co teraz jak kasę zwrócili a grę mam w domu? Oddać im zwrócone pieniądze?

 

https://cdn.discordapp.com/attachments/475433794455732236/732157795750641727/IMG_20200713_105054.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

To już kwestia twojego sumienia, nie zrobiłeś tego specjalnie. Brałeś przez Ebay?

Nie zrobiłem. Kupowałem przez sklep, o którym w życiu nie słyszałem (eStarland), ale oferowali grę o wiele taniej niż przykładowo można ją znaleźć na eBayu, więc chciałem sprawdzić. Kupuję od szesnastu lat i to jest pierwszy raz, gdy tracking umarł na dwa miesiące. Napisałem już maila do nich, bo to nie ich wina, że ktoś przetrzymał grę w centrum dystrybucji przez tak długi czas.

Odnośnik do komentarza

20200715-144229.jpg

 

Jako że mój syn ma wkrótce urodziny, postanowiłem mu kupić konsolę PS4 aby mi nie podbierał mojej (nie rozwalając przy okazji headsetu). Jako że w niskim zakresie cenowym jaki mnie interesował, była tylko bieda wersja z grą Tlou2 to wziąłem bo jemu i tak lepszej nie trzeba. Dla starego zatem zostaje Tlou 2 a dla młodego Minecrafty i GTAV. Przy okazji zgarnąłem fajną figurkę Tiny z B3, która zasili moją pokaźną kolekcję statuetek :)

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...